•  

  Czy tylko ja ignoruje domofon i pukanie do drzwi jeśli nikogo się nie spodziewam, czy jest nas więcej?:D #pytanie #kiciochpyta #mieszkanie

 •  

  #zarzutka
  Serdecznie dziękuję wszystkim dobrze bawiącym się w tym wpisie. To była naprawdę świetna zabawa.
  A tu obiecany RAPORT #pdk :
  Z pewną różową z mirko od jakiegoś czasu planowaliśmy taką akcję, choć koniec końców improwizowaliśmy według przebiegu wątku. Jesteśmy zaskoczeni jak bardzo zostało to łyknięte, ja bardzo dziękuję za wszystkie plusy i suby.
  Z tego miejsca chciałem podziękować użytkowniczce Olga(praca) bo bez nie by się nie udało. Chciałem żeby jeszcze koło północy wrzucić jej zdjęcie z karteczką "Kaosha + Olga 10.10.2017" ale ostatecznie nie zdecydowała się na to. Proszę o atencję dla niej!
  Jesteśmy zwykłymi normikami, oboje mamy partnerów i wrzuciliśmy się obustronnie do friendzona, ale rozmawia się nam świetnie i mamy dobrą zabawę. Polecam tą mirabelkę.
  Dziękuję użytkownikowi @SwedishRapistElephant za wrzucenie dokładnie takiego komentarza jak oczekiwaliśmy, dzięki temu społeczność od razu załapała zarzutkę. Dzięki kolego.
  @Metiu1231 też dorzucił swoją cegiełkę, co pozwoliło wypowiedzieć się też umiarkowanym. Dzięki.
  Szczególne podziekowania dla @theY za chłodny umysł i wrzucenie naprawdę wartościowego kontentu w tym wątku. Ja musiałem zgrywać betasamca, w rzeczywistości mam nieco pojęcia jak to działa, ale nie wiedziałem że ktoś to skodyfikował. Na pewno to zapamiętam.
  @afromort nadał też odpowiedniej dynamiki temu wpisowi, od tej pory szło już kompletnie samo. Brawo ty!
  @jurek-xd @WolfSky na początku chciałem was serdecznie nie pozdrawiać, ale dochodzę do wniosku że jak nie wy, to kto inny by wyczaił zarzutkę. Daliście niezłego plot twista, mam nadzieję że też dobrze się bawiliście i że nie uraziłem waszych uczuć kasując posty. Faktycznie byłem mobilny tylko o takiej porze i się nie przygotowałem odpowiednio, być może można to było jeszcze lepiej zrobić. Mała uwaga z mojej strony: zrobiliście to wg mnie dużo za późno. Gdyby to się pojawiło dużo wcześniej, może by więcej ludzi się skapnęło, w tamtym momencie tama już pękała ;) Dziękuję wam też!
  Od 22 praktycznie już nic nie robiłem z wątkiem, nie miałem czasu ani zasobów na to, ale wpis miał już taką dynamikę, że sam sobie doskonale radził.
  Parę spostrzeżeń z mojej strony na temat perfekcyjnej zarzutki:
  - mało konkretów, tylko sugestie pewne
  - nie za ostro
  - odpowiednia pora - my w sumie przypadkiem wstrzeliliśmy się w moment kiedy ludzie z pracy/szkoły już powracali i nie mieli co robić
  - sex sprzeda wszystko
  - możesz sprzedać ten sam produkt wiele razy, tylko zmień opakowanie. Olga naciskała na wyświechtany tekst "Mirki co odpisać", ale ja czułem że w ten sposób od razu wyczujecie zarzutkę.
  - Znajcie mechanizmy jak działa społeczność. To może pomóc popchnąć wam temat w interesujacym wam kierunku.
  - Jakość nie ilość.
  To chyba tyle. Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję, tym których nie wymieniłem też. Było was tak dużo. Z Olgą świetnie się bawiliśmy przez tę parę godzin.
  Do następnej #zarzutka
  pokaż całość

  źródło: couple.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bones1909

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.