•  

  Podczas tego koronawirusa dokładnie widać w jakim kraju żyjemy i jacy ludzie zasiadają u władzy niezmiennie od wielu, wielu lat. Na temat tego jak przejebaliśmy czasy prosperity napisano już tyle, że szkoda strzępić ryja. Ale to jak przejebano 2 miliardy złotych na utrzymanie tego chujostwa zwanego TVP, to wykracza poza wszelkie granice. I czy coś się zmieni? Czy ludzie spojrzą na to z innej strony i będą chcieli zmian? Nie. A dlaczego? "Bo was trzeba jebać, ruchać i na was zarabiać".

  W tym kraju nic się nie zmieni, dopóki każdego komu się chce zmienić kurwa cokolwiek będzie się wyzywało od:
  -dorobkiewiczów
  -prywaciarzy
  -wykształciuchów
  -"mondrali"
  -konowałów

  Dopóki będzie się wychwalało jakiś spierdolony romantyzm, martyrologie i poświęcenie w imię czyichś idei.

  Czasem się nie dziwię że #madki pierdolą zdanie innych na swój temat i kombinują jak tu ugrać cokolwiek dla siebie. Nie ważne co będziesz robił to w Polsce i tak politycy będą przepierdalać MILIARDY na jakieś gówno inwestycje, na spierdoloną telewizję TVP, na gówniane projekty elektrowni atomowych, kolejnych fantomowych lotnisk, pierdolonych słupków za miliony monet. I nie ważne jak stołki będą władzą obsadzone. Czy PO, czy PiS czy Konfederacja czy PSL Taka jest mentalność w tym narodzie, po prostu. Jebana bylejakość na każdym szczeblu. Zaczynając na rodzinie, a na prezydencie kończąc.

  Ważne jest tu i teraz, chleba i igrzysk i co ksiądz z ambony powie. Ten naród się sam wykończy. Gospodarka zaraz pierdolnie i znowu będziemy mieć takie fale emigracji jak na początku tego wieku, albo i lepsze, bo może, ale to może ludzie przejrzą na oczy, że w tym państwie ludzie są tylko biomasą zasilającą wpływy do budżetu.

  Życie ma się jedno i trzeba to dobrze wykorzystać. Na miejscu wszystkich wykształconych ludzi pierdoliłbym te farmazony o "oddawaniu" czegoś Państwu. Polska jest słaba wobec silnych i silna wobec słabych. Skoro to samo państwo stwarza możliwości dojenia go na każdym kroku, czy poprzez darmowe "hehe" studia, darmową "hehe" opiekę zdrowotną, czy rozdawnictwo na każdym kroku to trzeba to brać, korzystać i spierdalać w siną dal. Bo kurwa nie warto tu robić nic.

  #nfz #polska #gorzkiezale #zalesie #koronawirus #2019ncov #tvpis #polityka
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bongoz11

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.