•  

  #pw #eiti
  Może są jakieś wykopki które skończyły studia magisterskie na Politechnice Warszawskiej z Inżynierii Systemów Informatycznych? Potrzebuję jakichś recenzji, listy przedmiotów, informacji o rekrutacji (przenoszę się z innej uczelni). Pytanie też czy da się normalnie pracować przy dziennych studiach chodząc na wszystkie zajęcia.

  +: Cronox
 •  

  Mirki, czy jest tu może ktoś kto jest albo kończył jedną z poniższych specjalizacji: Systemy Informatyczne, Informatyczne Systemy Zarządzania albo Sieci Teleinformatyczne
  Chciałbym poznać jakieś opinie oraz informacje o przedmiotach i prowadzących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #wat

  +: S.....n, Cronox
  •  

   @bp-lukasz: na ISI to na 99% masz Javę wszędzie u każdego i każdy tylko Javę robi. Na ITA za to dużo jest właśnie C# i ASP (u A. Stasiaka będą ze 3-4 przedmioty z dużą ilością programowania i C# do tego dochodzi przedmiot J. Chudzikiewicza). Ogólnie na ISI zachęcają większość "wolnym czasem" że nie musisz chodzić na zajęcia bo dostajesz projekty i głównie masz robić w domu. Zależnie jakie masz podejście do studiowania będzie to dla Ciebie wybawieniem albo zajebistym gwoździem do trumny :-) pokaż całość

  •  

   Sieci Teleinformatyczne

   @bp-lukasz: Ja po sieciach. Główna różnica to jak koledzy sugerują. Na ITA większość lab obowiązkowa + projekty w domu na ISI po rozdaniu projektów laborki nie są obowiązkowe.
   Na ITA pomimo, że są sieci to właśnie jest przedmiot ze stasiakiem gdzie jest także sporo UMLa. Na ITA dodatkowo możesz pobawić się routerami (więcej semestrów z przedmiotami sieciowymi). Są także przedmioty z administrowania. Na ISI samo programowanie.

   Jeśli lubisz:
   głównie programować
   uczyć się w domu
   to idź na ISI

   Jeśli:
   Chcesz ogarnąć bardziej sieci czy administracje SO
   nie straszne Ci siedzenie na wszystkich lab + robienie dodatkowo projektów
   to idź na ITA
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bp-lukasz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)