•  

  Czy ta babka ma rację w tym co mówi na tym filmiku? A mówi w zasadzie, że naukowcy z dziedziny fizyki wywalają tony państwowej kapuchy na próby udowadniania hipotez niemających podstaw naukowych. Że budowanie nowego gigantycznego zderzacza w Europie to projekt godny Sasina. Z wiki wynika, że ona jest doktorem fizyki teoretycznej, więc chyba wie o czym mówi?
  Czy możliwe jest, że my w XXI wieku przejdziemy kryzys nauki, wywołany przez samych naukowców? Profesorowie kompromitują się w polityce, lekarze kompromitują się w mediach. Jeśli arogancja i nadużywanie autorytetu przez księży odrzuca ludzi od kościoła, to czy to samo nie stanie się przypadkiem z uniwersytetami?

  #nauka #fizyka #przemysleniazdupy
  pokaż całość

  źródło: consent.youtube.com

  •  

   Jeśli arogancja i nadużywanie autorytetu przez księży odrzuca ludzi od kościoła, to czy to samo nie stanie się przypadkiem z uniwersytetami?

   @skrzacik320: Odpowiedź brzmi: nie. To już nastąpiłoby w jakiejś części, a wątpię, że faktycznie się dzieje. Raczej czegoś takiego prędko nie będzie. Musiałaby być porządna nagonka medialna, a takowej nie ma. W krajach mniej cywilizowanych to jest jeszcze bardziej odległa kwestia, bo tam trendy łapane są jeszcze wolniej niż w krajach tych bardziej ogarniętych. pokaż całość

   +: joolekk
  • więcej komentarzy (12)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika bzam

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)