#tylkomirko

 •  

  Mam pytanko do #rozowepaski #rozowypasek #niebieskiepaski #niebieskipasek

  Doradzić proszę mi, albo dać tag, aby zmienić, żeby mi doradzono bo ze mną co raz to gorzej. Naprawdę...

  Proszę mi polecić wybielanie uzębienia. Najlepiej jakiś konkret, skuteczny. U specjalisty. Żeby coś mi dało, żebym też całej kasy nie stracił na to, bogaczem nie jestem...

  Od kilku miesiecy, już nie wytrzymuję psychicznie. Mam zdrowe uzębienie, jeśli chodzi o próchnicę i inne choroby niszczące uzębienie. Mam w niektórych ząbkach lekkie przerwy, ale barwa niszczy moją samoocenę, że raz przez to zostałem porzucony przez dziewczynę, a miałem u niej szanse. Tłumaczyłem jej, że to nie moja wina i że dbam o higienę. Nie daruję sobie do dzisiaj tego (╥﹏╥)

  Genetycznie obdarzono mnie żółta kością zębową. Rodzina nie widzi w tym problemu. Bynajmniej moja mama. Tłumaczyłem jej, że ona nie ma takiego problemu, a ja się z tym męcze. Odradza mi tego z pretekstem, że to mi zniszczy szkliwo i żebym się leczył na głowę. Pieniążki mam swoje oszczednosciowe na wszelki wypadek (10k złotówek+), więc to nie problem. Jak będę chciał to je wydam, nawet jeśli matka się pieni o to. No ale chyba ja chcę zrobić coś dobrego dla siebie. Nie wydaję tyle kasy na lewo i prawo. Nikt nie może mnie zrozumieć.

  Zero używek, zero alkoholu, tytoniu, barwiących napoi, slodzonych napojów, herbat, kaw - wszystko po to by nie dobarwiać zębów.

  Próbowałem wszystkich metod domowych. Nic to nie dało. Jestem w kropce. Boję się uśmiechać. Nie wiem co robić. Najlepiej no wybielic, tak.... Nie wiem ile to kosztuje całościowo, jak długo się utrzyma, ile trwa dni taki zabieg i jak potem dbać by był efekt no... Nie wiem już jak się do tego zabrać (╥﹏╥)
  pokaż całość

 •  

  Mireczki ile płacicie za swoje karty multisport? A może macie je za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #pracbaza #sport

  +: dorEk

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika candys

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)