•  

  Gdzie w #warszawa można umyć #motocykle? Tak naprawdę potrzebuję tylko dostępu do wody i i węża, kosmetyki mam swoje. Myjnia bezdotykowa odpada, nie chcę używać takiego wysokiego ciśnienia + mogą gonić.

  •  

   @pizzabhoy: nie ma powodu, żeby obawiać się wysokiego ciśnienia na takiej myjni. Dla mnie w mieście to jedyna opcja, żeby umyć motocykl. Wystarczy trzymać odpowiedni dystans i nie lać wody na wrażliwe elementy (łańcuch, stacyjka, przełączniki, łożyska itp.) Poważniejsze mycie na działce robię może trzy razy w roku.

  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Ale kombinacje składa Usyk super. Ciasteczko.
  #boks

 •  

  Polecacie jakieś kaski motocyklowe, które by pasowały do choppera 125?

  #motocykle #kiciochpyta

  •  

   @dosiu: Też mi się wydaje, że na HJC będzie spełniać wskazane przez ciebie wymagania. Miałem HJC is max II. Na pewno nie był to kask idealny, ale kupiłem w dobrych pieniądzach, więc nie miałem powodu, żeby narzekać. Ewentualnie możesz też popatrzeć na modele Nolana w rozsądnej cenie.

   +: dosiu
  • więcej komentarzy (7)

 •  

  Po wypadku samochodowym z udziałem Beaty Szydło w Oświęcimiu jedno z nagrań z monitoringu mogło zostać sfabrykowane. Jak ustaliła Wirtualna Polska, zawiadomienie w tej sprawie trafiło w ostatnich dniach do Sądu Rejonowego w Oświęcimiu, w którym toczy się proces kierowcy Seicento Sebastiana K.
  Chodzi o nagranie z monitoringu z miejsca oddalonego ok. 80-90 metrów od miejsca wypadku. Z nagrania wynikało, że kolumna rządowych pojazdów poruszała się tuż przed wypadkiem z prędkością ok. 50-60 km/h. Co innego okazuje się po wnikliwej analizie monitoringu, a dokładniej analizie ruchomego obrazu – mówi nam osoba znająca kulisy sprawy.
  - Po analizie obrazu okazuje się, że samochody rządowe początkowo poruszają się, by przez kilka ujęć stać w miejscu. Po chwili znowu jednak ruszają. Taka sytuacja powtarza się kilka razy, podczas gdy wszystkie pozostałe obrazy w tym czasie są w ruchu. Ktoś mógł zrobić to celowo, by można było poinformować, że samochody Biura Ochrony Rządu poruszały się z dozwoloną prędkością – mówi nam nasz informator.


  Wyjasni mi ktos, po co? Po co ta cala szopka, zamiast sie przyznac i zaplacic mandat? Po co niszczy sie chlopakowi zycie? Kurwa robila gale biskupowi w tym samochodzie czy o co chodzi, ze taka gownoafere rozkrecono, ze zwyklej stluczki drogowej.

  #bekazpisu #polityka #wypadek
  pokaż całość

  •  

   @tomaszq: "Pogląd ten jest zdaniem Sądu orzekającego w niniejszej sprawie całkowicie uzasadniony i Sąd całkowicie go podziela. Odnosząc powyższy wątek rozważań teoretycznych do realiów niniejszej sprawy stwierdzić należy, że wprawdzie na oskarżonym - jako wykonującym manewr zmiany kierunku jazdy - również ciążył obowiązek zachowania szczególnej ostrożności, to wymaganie zachowania szczególnej ostrożności przez zmieniającego kierunek jazdy nie oznacza, że w razie zaistnienia wypadku w czasie wykonywania tego manewru odpowiedzialność za jego powstanie zawsze spada na dokonującego zmiany kierunku jazdy. Jest ona wyłączona, jeżeli przyczyną nastąpienia wypadku jest nieprawidłowe zachowanie się innego uczestnika ruchu. Kierujący pojazdem, wykonujący manewr zmiany kierunku jazdy prawidłowo (tj. z odpowiednio wczesnym i wyraźnym sygnalizowaniem), ma prawo zakładać, że po pasie ruchu przeznaczonym dla ruchu pojazdów z przeciwnego kierunku nie porusza się pojazd jadący w tym samym kierunku, w którym zdąża skręcający." To jest treść uzasadnienia orzeczenia II K 1265/17. Sytuacja byłaby bardziej dyskusyjna, gdyby wcześniej była linia przerywana. Cały czas była jednak podwójna ciągła. Linia przerywana wystąpiła wyłącznie w miejscu, w którym Seicento chciało skręcić w lewo. pokaż całość

  •  

   @Singularity00: Co to jest za tłumaczenie? xD Ja nie rozumiem tej retoryki. To naród sprawuję władzę zwierzchnią w tym kraju. Tymczasem ten sam "naród" stoi w korkach, kiedy "elity władzy" jadą sobie na bombach przez miasto, żeby zdążyć na kolację. Nie uderzam tutaj tylko w PiS, ale ogólnie w środowisko partyjne. Zabawne jest, że przed wyborami te same elity wsiadają do zwykłej komunikacji, żeby zobaczyć, jak przemieszcza się zwykłe pospólstwo. Jeszcze lepszy jest fakt, że podobno PiS miał być lepszy i skrócić takie praktyki polegające na tym, że władza jest lepsza i ponad prawem. pokaż całość

  • więcej komentarzy (13)

 •  

  #zalesie #zwiazki #koty #feels #zwierzaczki
  Ehh jestem rozbity, załamany i nie wiem co zrobić.
  Moja żona jest w ciąży - oczywiście cieszę się niezmiernie.
  Ale jest jeden problem - od 5 lat, od malutkiego mamy kociaka - norweski "bez rodowodu" - w sensie właściciel od którego go kupiliśmy ma samicę norweską a zapłodnił ją dachowiec. Kot nie jest taki duży jak oryginalny norweski ale ma takie wielkie " uwłosienie".

  No i żona twardo stwierdziła, że niestety mam szukać domu dla kota bo ona sobie nie wyobraża z małym dzieckiem siedzieć w mieszkaniu z kotem.

  Ja jak i żona uwielbiamy tego kota.

  Ale sam patrząc najbardziej optymistycznie jak mogę też nie wyobrażam sobie dziecka przy tym kocie. Kot strasznie się lenii, niezależnie od pory roku - musiał bym 3 razy dziennie biegać ze szczotką drucianą i odkuraczem - na co nie mamy siły, czasu itp.

  No i mam 4 pomysły:

  1. Oddać do schroniska - gdzie w h0y pęknie mi serce
  2. Oddać do rodziców na wieś - wiem że moi rodzice będą się nim opiekowali itp. ale nie będą trzymać go w domu, więc kot który nigdy nie wychodził oszaleje i gdzieś ucieknie i zginie marnie ;( bo nie wie co ze sobą zrobić
  3. Znaleźć kogoś kto go weźmie do domu - ale to będzie mega ciężkie bo kto by chciał 5 letniego kota..
  4. Mamy balkon w mieszkaniu i myślałem ten balkon "zabudować" (w sposób jak na załączniku) - i żeby kociak sobie żył na balkonie (oczywiście będę do niego wychodził i się nim opiekował) do puki dziecko nie podrośnie. Ale boje się że na takim metrażu + mimo "ogrzanej" budy w zimie tam zwariuje. Przypuszczam, że zadaszenie takiego balkonu to też koszt z 20 tysięcy.

  Jezu cieszę się, że będę miał dziecko ale tak mi strasznie smutno że będę się musiał rozstać z moim "cumplem"

  W między czasie się buduje więc jak by kociak wytrzymał u rodziców 2 - 3 lata to bym zabrał go z powrotem i żył by sobie w dużym garażu nikomu nie wadząc
  pokaż całość

  źródło: zabudowy-balkonow.pl

  •  

   @samuraj24: o co tutaj chodzi? Ty przedstawiasz tego kota jak nosiciela śmiertelnego wirusa. To jest tylko kot. Może mieć on bardzo pozytywny wpływ na rozwoj dziecka za sprawą kontaktu z nim. A sierść? Co się może stać? Jeżeli dziecko nie będzie uczulone to nic nie będzie. W moim domu były trzy koty, kiedy byłem dzieckiem i normalnie sobie żyje. Postawa względem zwierząt moim zdaniem trochę świadczy o człowieku. Dodatkowo sprzątać po jednym kocie trzy razy dziennie? Jak wielki to musi być bydlak i ile sierści gubi? pokaż całość

  • więcej komentarzy (435)

 •  

  Czy zima to dobry okres na kupno kasku i ogólnie całego stroju (kombi) ?
  #motocykle

  +: Djodak
  •  

   @proes: spodnie tekstylne outback 3. Niestety widzę, że wróciły już do standardowej ceny. Nadal powinni jednak mieć promocje na niektóre produkty Rev'it (widzę, że kurtka Tornado 2 jest w dobrej cenie i się zatanawiam).

  •  

   @siteon: kupowałem na fc-moto kurtkę Spidi i rękawice Rev'it. Cena była mniejsza niż w Polsce, ale też nie była to jakaś super promocja. Mnie ogólnie średnio podchodzą zakupy na fc-moto. Nie trafiłem tam jeszcze na jakąś super obniżkę ceny.

  • więcej komentarzy (11)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika certuz

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)