•  

  Jaka jest najlepsza ale w miarę budżetowa palarnia kawy w Krakowie? Zaczynam zabawę z kawą i nie wiem od czego zacząć. Nie mam nawet młynka do mielenia. Gdzie można się zaopatrzyć w super kawkę?
  #kawa #krakow #kiciochpyta

 •  

  Marzy mi się tradycyjna zdrowa rodzina, seks na blacie o poranku z żoną w przerwie od krojenia chleba ale LEWACTWO chce mi to odebrać

  #przegryw

  •  

   @xeerxees bo dzisiaj ludzie mają w dupie miksery, pralki, telewizory, telefony, konsole... Lepiej zbierać wspomnienia, niż przedmioty. Wolę pojechać w fajne miejsce, niż mieć nowy sprzęt RTV. Kontakt z nowymi technologiami mam w pracy, w domu mam co prawda homelaba, żeby się rozwijać, ale tylko do testów. Nie mam parcia, żeby wymieniać komputer na nowy. Wolę zjeść ośmiornice z drugiego końca świata. Zamiast kupować nowy telefon uciekam na wycieczkę w góry. pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Kurcze, tutaj mirek prawie 26lvl.
  Z perspektywy czasu żałuję braku odwagi do zagadania dziewczyn w szkole średniej i na studiach. Głównie tych chwil jak spodobała się jakaś dziewczyna(oj było takich sytuacji parę, gdzieś serce zaczynalo mocniej bić) ze szkoły/uczelni, gdzie co jakiś czas sie mijaliscie. Zazwyczaj to były dziewczyny które bardzo się podobały i sprawiały wrażenie szarych myszek, spokojne.
  Żałuję bo z wiekiem brak takich sytuacji(przez ostatni rok zero takich akcji), a rownieśniczki jak nie przedymane przez 20 to z problemami psychicznymi i wydymane przez życie. Brak miejsc(szkoła średnia/studia wydawaly sie najlepszym miejscem + wiek potencjalnych kandydatek) i osób, a młodsze już nie patrzą tak przychylnie na starszych. Jedynie pozostaje związać się z taka Grazynka po przejsciach, brak niewinnych, spokojnych, madrych i szczerych dziewczyn, które mają wiekszy cel(do ktorego dążą) niż tylek na insta i ilość followersow.
  #szaramyszkadlaanonka #przegryw #feels

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

  •  

   xDDD ale jakich problemów? wyimaginowanych? przecież znaleźć dobrze płatną pracę czy wykopać studnię, rozpocząć uprawę jakiegoś zboża to nie są nauki rakietowe

   @Suck_My_Duck: Gospodarka, klimat i zarządzanie to są nauki rakietowe. To o czym Ty mówisz studnia, uprawa zboża czy dobrze płatna praca w Afryce to końcowe problemy. Należy trzeba ogarnąć ten cały pierdolnik i łatwo nie będzie, stąd konieczność pomocy. Uważasz, że wahania klimatów w krajach na granicy pustyni, problemy z zarządzaniem to wyimaginowane problemy?

   każdy jest równy

   @Suck_My_Duck: Nie. Ale każdy ma zestaw zalet i zestaw wad. W tym wszystkim o to chodzi, żeby umieć zarządzać swoimi zasobami. Jeśli nie umiesz w zegarek to nie ma sensu się umawiać, z dziewczyną która żyje wojskiem, albo jak nie jesteś fanem sportu to z fit dziewczyną.

   w końcu różowe nie patrzą na wzrost i wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Suck_My_Duck: Patrzą. Kto Ci wciska takie bzdury? Oczywiście, że patrzą. Tak jak Ty patrzysz na charakter dziewczyny, a nie tylko na jej cycki. Przy czym priorytety są u każdej osoby inne. Raczej, ale nie wszystkie różowe mogą odpuścić coś z wyglądu na rzecz charakteru - w kontekście długiego związku, a faceci odwrotnie. W przypadku, jednonocnych znajomości charakter nie ma znaczenia i oboje chcecie się raczej pieprzyć z kimś kto Was pociąga fizycznie ¯\_(ツ)_/¯

   liczy sie tylko ciekawa osobowość.

   @Eugeniusz_Zua: bo tym najłatwiej zatrzymać dziewczynę przy sobie.

   że jesteś introwertykiem to wtedy umieraj przegrywie

   @Eugeniusz_Zua: To jest dokładnie to co napisałem wyżej... Introwertyk z imprezową panną się nie dogadają, jedno umrze na zawał, drugie z nudów.
   pokaż całość

   +: rmweb
  •  

   introwertyczki również wola imprezach typów

   @Eugeniusz_Zua: Wolą... tak jak większość facetów woli laski ze zrobionym na siłowni tyłkiem, mimo, że sami wolą wypić piwo na imprezie. Pytanie czy se sobą wytrzymają.

   agatelizowanie problemu, sprowadzanie go do drobnostki i sugerowanie że wystarczy pstryknąc palcem i wszystko się ułoży,

   @Suck_My_Duck: Nie. Nic się samo nie ułoży. Tak jak nie wybudują się same studnie, tak dziewczyna sama też się nie znajdzie. Jest szereg problemów do rozwiązania i w jednym i w drugim przypadku. I rozwiązanie poszczególnych małych problemów prowadzi do rozwiązania tego dużego - z panem Boolem nie wypada się kłócić.

   Tak jak ty nie widzisz problemu w znalezieniu różowypasek tak jak nie widze w życiu na normalnym poziomie, a jak widać ludzie w niektórych rejonach świata żyją znacznie poniżej średniej, Ja zasugeruję że to ich wina tak jak przegrywy są winni bo nie mają różowych

   @Suck_My_Duck: Tyle, że to problem całego społeczeństwa i dlatego takim poziomie winien być rozwiązywany - stąd większe środki są potrzebne i często pomoc wspomnianych przez Ciebie fundacji. W przypadku przegrywów problem jest jednostki. I na poziomie jednostki winien być rozwiązywany. Więc i środki do naprawy wszystkiego są mniejsze i pomoc nie wymaga całej fundacji, a jednego specjalisty. I tą pomoc dostaniesz. W poradni psychologicznej.

   Prawda nie jest problemem poznac laske, ale problemem jest poznac spoko laske,

   @AnonimoweMirkoWyznania: Stary... miałem 27 lat, byłem po rozwodzie jak poznałem obecną dziewczynę z którą jestem dłużej, niż byłem z żoną.

   to gdzie takich szukać? Płacę jak za zboże

   @AnonimoweMirkoWyznania: W miejscach gdzie się spotykają ludzie o podobnych zainteresowaniach. Ja swoją spotkałem na konwencie fantastycznym, w kolejce przed wykładem o gwiezdnych wojnach. Ale sporo dziewczyn poznałem na wyjazdach offroadowych, ba nawet na wystawie makiet kolejowych. Wszędzie tam, gdzie masz możliwość pogadania z "kandydatką".
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (25)

 •  

  Pomóżcie mi, dzisiaj spotkałem w sklepie różowy pasek. Pogadaliśmy chwilę o o dziwo ona sama poprosiła mnie o numer telefonu. Do tej pory się trzęsę, jak tego nie zepsuć. Co mam teraz zrobić, napisać do niej i co ?
  #wychodzimyzprzegrywu
  #przegryw
  #pytaniedoeksperta

 •  

  Czy transportował ktoś kiedyś prywatnie kurierem duży mebel przez Polskę (stół - 150cm długości, 60kg) i wie jak to się ogarnia?

  Osoba, która to sprawdzała mówi, że jest opcja za 170zł wysłać, ale tylko dla firm, a prywatnie 500zł chcą :shrug:.

  #pytanie #poznan #kurier

  +: Freakz
 •  

  Chciałbym załatwić sobie jakiś wyjazd za granicę na wakacje, ale nie mam z kim. Mam pieniądze, czas i możliwości, ale co z tego??? Ehhhhh...pozostaje piwniczenie. #przegryw

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mireczki, potrzebuję fachowej porady jak wyjść z tzw. przegrywu finansowego. Mam 23 lata, mieszkam w jednym z większych miast polski i nigdy nie pracowałem za więcej niż 2000 zł na rękę. Zawsze ciągnęło mnie do nowych technologii, komputera, ale z drugiej strony zawsze byłem słaby z przedmiotów technicznych, matematyki i fizyki w ogóle nie kumam, przez co bardzo chciałem iść na jakiś kierunek związany z IT, ale nigdy mi się to nieudało przez brak prepozycji. Poszedłem więc na pierwszy lepszy kierunek studiów(zarządzanie xD) byle bo w sumie co mogłem robić po liceum?

  Strasznie boli mnie to, że jestem takim nieudacznikiem. Moi znajomi w moim wieku zarabiają po 3,4,5k miesięcznie, mają fajne, sportowe auta za kilkanaście tysięcy, wynajmują kawalerki. Moi rodzice stwierdzili, że po liceum muszę stać się samodzielny i radzić sobie samemu, dlatego od 4 lat wynajmuje pokoje z obcymi ludźmi, nie polecam tego stanu, na pomoc rodziny nie mogę liczyć. Najgorsze jest też to, że obecnie mam największe powodzenie u kobiet jakiego nigdy nie miałem, w liceum praktycznie nie miałem nawet żadnej koleżanki, teraz dziewczyny chcą się spotykać a mi jest głupio, że nawet nie mam małej, ale własnej kawalerki, nie mam się gdzie spotykać, w dodatku nie stać mnie zbytnio na randki i kombinuje non-stop z kawiarnią i spacerami, przez co wiele randek nie wychodzi. Samodzielnie utrzymanie praktycznie nie pozwala mi na oszczędzanie, żyje od 10 do 10. Przez rok czasu uczyłem się tego słynnego #programowanie, ale po kilku rozmowach rekrutacyjnych zostałem sprowadzony na ziemie. Teraz ilość kandydatów jest przeogromna, bez studiów technicznych o pracy mogę zapomnieć, wymagania są dość spore. W sumie nie wiem na co liczyłem, wszędzie mówią, że teraz każdy chce zostać programistą więc wydawało mi się, że ja też mogę, ale jest sporo ludzi co szuka pracy nawet i rok czasu, bo jest taki nadmiar chętnych, że ciężko się wybić. W związku z tym chciałbym nauczyć się czegoś pewniejszego, programowanie jest spoko, ale nie chcę żeby okazało się, że spędzę kolejny rok na nauce, a potem nikt mnie nie przyjmie przez brak studiów i braku talentu do matematyki.

  No i teraz sam nie wiem co ja mogę ze sobą zrobić, żeby się ogarnąć. Nie chce zarabiać 20-30k, chciałbym po prostu rozwijać się w takim kierunku, żeby dostać te 4-5k na rękę, wynająć w końcu jakaś kawalerkę, bo ile można wynajmować pokoje z obcymi ludźmi, kupić w końcu jakieś auto, na początek wystarczy przecież i jakieś za 10-15k i będę szczęśliwy. Czy istnieją jakieś kierunki rozwoju oprócz programowania, testowania, grafiki, gdzie mógłbym się czegoś nauczyć w domu z kursów online i próbować po tym szukać pracy? Programowanie i testowanie jest teraz zaorane przez zbyt dużą liczbę chętnych, mój znajomy próbował z kolei zostać grafikiem, ale tam też wyścig szczurów i setki chętnych próbujących szczęścia.

  Z drugiej strony myślałem też, żeby ogarnąć swoje języki obce, w tej chwili znam angielski na poziomie B1, niemiecki gorzej, ale jakieś podstawy mam czyli będzie z A2. Jeżeli np w rok regularnej nauki udało mi się podszkolić zarówno angielski i niemiecki do poziomu B2, czy znając te dwa języki na poz. B2 dostałbym się do jakiegoś korpo i wynegocjował chociażby 3000 na rękę na start?

  Teraz też podobno pracownicy fizyczni znający się bardzo dobrze w tym co robią spoko zarabiają. Tylko jak to jest z ludźmi. Chciałbym pracować w środowisku ambitnych, a niestety pracowałem raz przy kostce no i praktycznie każdy pracownik to był alkoholik. Nie mam nic do takich ludzi, każdy żyje jak chce i to szanuję, ale nie widziałem zbytnio możliwości rozwoju w takim gronie. No i tutaj pytanie: jak się stać jakimś dobrym fachowcem, czego mógłbym próbować? Mechanika, wykończenia, spawanie? Jak się tego nauczyć. Niby jest tyle możliwości rozwoju, ale nie wiem co mogę osiągnąć i jakiego zawodu samodzielnie się nauczyć, jeżeli mam 23 lata i nie umiem praktycznie nic, same doświadczenia z gówno-prac typu magazyn, produkcja, call center, kasa ...

  pokaż spoiler #przegryw #pracbaza #it


  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  pokaż całość

  •  

   No i tutaj pytanie: jak się stać jakimś dobrym fachowcem, czego mógłbym próbować? Mechanika, wykończenia, spawanie? Jak się tego nauczyć.

   @AnonimoweMirkoWyznania: Jak wszystkiego - robiąc to. Czy to w IT czy w mechanice czy w wykończeniówce. Kilka razy spieprzysz - ale nauka zawsze kosztuje czas i pieniądze. Ja robię w IT, a hobbystycznie w mechanice samochodowej. IT nauczyłem się sam - rozwiązując kolejne problemy z pomocą laptopa, routera i stacjonarki (akurat ja w stronę sieci i administracji systemami poszedłem), a mechaniki najpierw robiąc proste rzeczy w pierwszym samochodzie (i to nie 10-15k, a wtedy 2k - fiat Uno). Przy czym zaczynałem mając 18 lat ;) pokaż całość

  •  

   Wszystko spoko, ale jak mieć na to wszystko kasę?

   @AnonimoweMirkoWyznania: Do nauki IT potrzebujesz tylko sprzętu - większość wiedzy jest w necie. Zorientuj się jaką ścieżkę chcesz obrać i czego będziesz potrzebował.

   Do mechaniki - owszem potrzebujesz samochodu czy motocykla. Podstawowy komplet kluczy - doczytaj co do modelu, który masz/będziesz miał musisz mieć, ale amatorskie narzędzia - czytaj takie na których się nauczysz, a nie będziesz na nich zarabiał, będziesz raczej raz na jakiś czas używać, a nie 12 godzin dziennie. Ale to na spokojnie 500zł na początek + oczywisty samochód (możesz kupić złoma i go powoli remontować). Potem będziesz dozbrajać garaż. Również zdecydowana większość wiedzy jest w necie.

   A za elektrykę nie bierz się sam jak nie masz pojęcia. Musi stać Zbychu, który przewidzi co robisz i to on zasadzi szybkiego strzała w potylice, a nie elektrony.

   Elektroniki za to ze spokojem nauczysz się budując samemu układy. Zacznij od płytki stykowej - odłożysz w czasie zakup lutownicy ;) Większość jest w necie, ale sporo cennej wiedzy jest w książkach.

   A skąd brać na to kasę? Musisz kombinować - najbardziej z czasem. Ja w Twoim wieku, kombinowałem jak mogłem, łapałem wszystko co wpadło w ręce do robienia.

   Niestety każdy oczekuje doświadczenia podpartego papierami

   @AnonimoweMirkoWyznania: nie każdy. coraz więcej firm chce, wiedzy i umiejętności, a nie papierka - dają na rozmowie kwalifikacyjnej test zrobiony pod siebie z zadaniami "z życia"
   pokaż całość

   +: Ravick
  • więcej komentarzy (12)

 •  

  Badania tylko potwierdziły, że jeżeli nie posiadasz samochodu marne są Twoje szanse u kobiet.
  Aż 91 proc. singielek otwarcie przyznaje się, że szuka mężczyzny, który posiada własne auto.
  Co więcej aż 55 proc. kobiet patrzy na to jakim jeździsz autem, nie wystarczy więc jedynie posiadać samochodu ale wypadałoby żeby dobrze prezentował się na drodze.
  Przeprowadzone badania wykazały zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn, że najbardziej atrakcyjne auta pochodzą z Niemiec
  #motoryzacja #przegryw #wygryw #jasfasola #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #spoleczenstwo #niemcy #statystyka #podrywajzwykopem #anglia #emigracja #uk #bieda #bogactwo #pieniadze #kapitalizm #samochody #ankieta
  http://dystryktm.pl/jesli-mezczyzna-samochodem-chcesz-wiedziec-auta-sprawia-ze-bedziesz-mial-wieksze-powodzenie-u-kobiet/
  NOWE BADANIA POKAZUJĄ, ŻE MĘŻCZYŹNI JEŻDŻĄCY MINI SĄ NAJMNIEJ ATRAKCYJNI ¯\_(ツ)_/¯
  https://www.osv.ltd.uk/men-driving-minis-found-least-attractive/
  pokaż całość

  źródło: i.ytimg.com

  Jakie auto posiadasz ?

  • 115 głosów (24.89%)
   Niemieckie
  • 78 głosów (16.88%)
   Japońskie
  • 50 głosów (10.82%)
   Francuskie
  • 24 głosy (5.19%)
   Włoskie
  • 18 głosów (3.90%)
   Koreańskie
  • 9 głosów (1.95%)
   Rumuńskie
  • 46 głosów (9.96%)
   Inne
  • 122 głosy (26.41%)
   Nie mam auta
  •  

   @szkorbutny: Widzisz... jechałem na imprezę, w garniturze właśnie jak mówisz. W samochodzie, moja, para znajomych i ja. W trakcie tego wyjazdu straciłem kumpla ;) Środek zimy, jechałem terenówką, w rowie osobówka. Wyciągnąłem terenówką ich z rowu, założyłem łańcuchy na opony tej osobówki. Kumpel stał i patrzył, bo albo nie umiał, albo nie chciał się pobrudzić. Jak już jechaliśmy dalej, chłop zaczął wysłuchiwać litanii, pt: "Widzisz, a Ty nawet obrazka nie przykręcisz w domu. A chad - ogarnął temat, uratował rodzinę (tak do teraz mnie to śmieszy), Ty tylko patrzyć umiałeś!". I serio marynarka nie jest problemem. Przecież nie mówię o wymianie oleju czy regulacji tarczo-bębnów w marynarce na trasie. Wystarczy ją ściągnąć, podwinąć rękawy i zacząć działać*. I właśnie sam fakt działania się dziewczynom podoba. Po za tym, wyobrażasz sobie faceta, który zabiera dziewczynę na wyjazd offroadowy (jak ja) i w środku lasu nie ogarnia swojego samochodu?

   Ale co ja Tobie będę tłumaczył... Pewnie nawet nie potrafisz sobie wyobrazić jaką nagrodą jest podziw w oczach Twojej własnej dziewczyny.

   * I serio brudne ręce nie są problemem. Jak powiesz, że pomagałeś komuś na trasie. Szczególnie jak pomagałeś z sukcesem.
   pokaż całość

  •  

   @PanDarcy: Stary sam z jednej strony chciałem ją wysadzić, z drugiej gdzieś tam zadziałała próżność - lubię słuchać jak kobiety o mnie dobrze mówią (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■). Po za tym należało mu się - przy wyciąganiu, moja biegała w sukience po zaspach, żeby powiedzieć mi co dzieje się z tym wyciąganym samochodem. Od tego czasu buty trekkingowe są na stałym wyposażeniu pojazdu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ale generalnie masz rację...

  • więcej komentarzy (30)

 •  

  #anonimowemirkowyznania
  Mam 27 lat, 2 miesiące temu rozstałem się z różowym. Boli bardzo, bo praktycznie nie mam znajomych. Jako że prace mam mało rozwojową chce wyjechać do innego miasta. Zastanawiam się nad #krakow lub #trojmiasto (#gdansk). Skończyłem elektrotechnikę i będę szukał pracy związanej z tą dziedziną(#automatyka, #elektryka, #budownictwo) . Można powiedzieć, że chce zacząć życie od nowa. Które miasto lepsze pod względem pracy jak i życia towarzyskiego.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

 •  

  Jak poznaje się ludzi? Mam wrażenie że nigdy się tego nie nauczyłem. Od zawsze byłem zmuszony do obcowania z circa 30 osobami codziennie, więc jakieś kontakty były, chociaż raczej coś wychodziło z inicjatywy innych osób aniżeli mojej.

  Teraz, na studiach, widzę jak wszyscy świetnie się bawią - wszyscy, tylko nie ja. Czemu przez ostatnie lata nie znalazłem się w jakimkolwiek kręgu znajomych? Jak przejść z relacji na poziomie "cześć za każdym razem jak się widzimy na ulicy czy korytarzu" na coś więcej?

  #przegryw #depresja #gownowpis #pytanie
  pokaż całość

  •  

   @551nona: @koordynatorkamagazynu: macie jakieś zainteresowania, nie? No to wbijacie na spotkanie takich ludzi. Zaczynacie od pierdół w temacie spotkania, a potem samo idzie.

   W pociągu? Jak ludzie zaczynacie od dzień dobry, potem jakaś gadka typu ja do Koziej Wólki, a Państwo? O nigdy tam nie byłem... Co tam jest?

   W knajpie przy barze. Zadajcie pytanie stałym bywalcom o to co tu się pije. A jak wyjdziecie na fajkę w pubie, nawet nie paląc to będziecie mieli paczkę znajomych od strzała.

   Kiedyś poznałem nowych znajomych pytając po prostu o drogę. We Wrocławiu zadałem pytanie o pomnik zwierząt, to zostałem tam zaprowadzony, odprowadzony po innych miejscach, a na koniec z wdzięczności chciałem chociaż piwo postawić. To pokazali mi knajpę z multitapem.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Halo Kraków, pytanie do ludzi którzy wdupcają burgery jak pojebani :D Z różową najczęściej zdarza nam się jeść w Bobby burgerze, kilka razy jeszcze zamówiliśmy z innych firm jak Bro burger, burger grill time czy jakieś gówno Montana burgers. Jakby no.. Wypadało by jednak znaleźć może coś innego niż tego bobbiego, bo może akurat są jakieś dojebane małe burgerownie co robią rozpierdol w kubkach smakowych..

  Także moje pytanie. Jakie są Top Burgerownie w Krakowie?

  #jedzenie #krakow #fastfood
  pokaż całość

 •  

  Halo #krakow , jest tutaj ktoś kto kojarzy jakiś dobry warsztat blacharski gdzie mi ramę w 4x4 odkręcą i zabezpieczą ?

 •  

  #zbocznienadzis

  Idą święta, Wielkanoc, lany poniedziałek. To czas na mokre zabawy!

  Squirt

  Szukałem informacji czym jest dokładnie owo zjawisko. No i okazuje się, że nie ma rzetelnych informacji w tym temacie. Większość badań pochodzi od domorosłych amerykańskich naukowców. Jedni twierdzą, że to mocz, inni, że nie. Ile artykułów tyle opinii. Ogólny trend jest taki, że artykuły "dla kobiet od kobiet" stoją na straży opinii to nie mocz i nie ma się czego wstydzić, a artykuły "medyczne" powołują się na jedno badanie w którym wykryto ślady moczu (z powodu pochodzenia substancji), o wstydzie nie wspominają. Tak czy inaczej i tak drogie panie nie ma się czego wstydzić. Ale to temat na inny wpis. Ogólnie chodzi o szybkie opróżnienie pęcherza moczowego z płynu, który nie do końca wiadomo czemu ma służyć ¯\_(ツ)_/¯ Typowy mocz to nie jest - podobno nie ma tam mocznika i jakiś innych składników, są jakieś białka podobne to tych w męskim nasieniu. Najczęściej płyn nosi nazwę ejakulatu - tyle.

  Napisałem milion literek, w sumie nic to nie wniosło, więc pewnie liczycie, że dowiecie się jak to osiągnąć.
  I znowu nie powiem Wam nic sensownego, czego sami (mam nadzieje nie wiecie). Należy poznać ciało - swoje w przypadku Pań lub partnerki, w przypadku samców. Pojawia się on (znaczy wytrysk żeński) przy stymulacji przedniej ścianki pochwy... ale jak ją stymulować - o to pytajcie właścicielkę przedniej ścianki pochwy. To ona wie najlepiej czego potrzebuje do lotu w kosmos.

  Pewnie czujecie się zawiedzeni.

  Ooooo, bo @chad_69 uważa się za eksperta, a nie napisał nic z sensem. Hurrr durrr!

  No nie. Przyznaję. Nie napisałem nic z sensem, ekspertem też żadnym nie jestem. Przykro mi jeśli, ktoś poczuł się oszukany.

  pokaż spoiler Tak serio to nie ;)


  Ale ten drobny wpis o czymś co nie jest schematem pokazuje nam, że stosunki seksualne to nie tylko mechaniczne ruchy, przyciśnięcie tu, pociągniecie tam i uderzenie w jeszcze innym miejscu.
  Cały czas przypominam, że nie jesteśmy jako ludzie produkcją seryjną. Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma inne potrzeby. Jedna z dziewczyn będzie potrzebowała delikatnego dotknięcia wspomnianej ścianki, żeby to osiągnąć, inna 17 calowego dildo, a trzecia próbowała tego kiedyś i raczej ma uczucie dyskomfortu kiedy kończy na morko. Ale skąd mamy o tym wiedzieć dopiero poznając te dziewczyny? Z rozmowy. Mamy usta, struny głosowe... umiemy słowami opisać najbardziej skomplikowane rzeczy, więc...
  Im więcej będziecie rozmawiać ze sobą tym lepiej będziecie się dogadywać. A im więcej będziecie rozmawiać o tym co robicie w łóżku po za nim - tym lepiej Wam tam będzie następnym razem. I to ma być dialog, nie monolog jednej strony. I nie ma tu miejsca na wstyd - jesteście partnerami, więc musicie sobie ufać. Każdy chce mieć z tego jak najwięcej przyjemności, ale i chce dać jak najwięcej przyjemności, a do tego pewna wiedza uzyskana od partnera jest niezbędna 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

  Jak już przegadacie co ta druga strona lubi, czego nie, co jej się podoba, co ją kręci, a co powoduje, że jej się nie chce... to wypadałoby to wcielić w życie!

  #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm #spanking #ekshibicjonizm #swingers
  pokaż całość

  •  

   @dioxyna: No właśnie różne artykuły czytałem, jedne mówiły tak, drugie inaczej. A sama wiesz jak z wiedzą z internetu jest - wszystko trzeba sprawdzać, to już Jerzy Waszyngton mówił ;) Ja niestety nie mam takiej wiedzy, żeby zająć się tym od strony chemiczno-biologicznej. Dlatego skupiłem się na tym na czym się skupiłem w tym wpisie, a Ty i @PanDarcy zrobiliście resztę - dziękuję. Cieszę się też z poziomu tej rozmowy! pokaż całość

  •  

   przeciez skład squirtu jest zbadany..

   @para456: tak jak napisałem wcześniej - ja odbijałem się od jednego stwierdzenia do drugiego, a brak wiedzy biologiczno-medycznej nie pozwalał mi oddzielić wiadomości prawdziwych od ściemy. Założyłem tylko, że nie istnieje nic takiego jak squirt Schrodingera - jednocześnie jest moczem i nie jest, i nie dowiesz się do czasu jego pojawienia się po za ciałem.

   A metoo nie ma nic do rzeczy, po.prostu w warunkach laboratoryjnych ciezko o podniecenie, nie mowiac o stymulacji

   @para456: co do podniecenia w warunkach laboratoryjnych - owszem nie każdy, a raczej każda kobieta, ale jest trochę Pan zafascynowanych fetyszem medycznym ;), a co do stymulacji w warunkach laboratoryjnych, kolega mi opowiadał o takim filmie... ;)

   A całkiem serio to wiem, że w wielu przypadkach rezygnuje się z badań o kontrowersyjnych metodach badawczych, bo mamy komisję etyczną, która bardzo chcę udowodnić, że jest potrzebna.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (10)

 •  

  #krakow #modameska Kapelusznik na Floriańskiej w jakich godzinach pracuje?

 •  

  Mam nadzieję, że prędzej czy później sytuacja na rynku matrymonialnym się odwróci i to ładne kobiety będą odrzucane nawet przez brzydkich facetów. Nawet jakbym miał wtedy 50 lat, to z chęcią popatrzę jak córki kobiet które mnie odrzucały będą czuły się tak samo jak ja odrzucony przez ich matki.
  #przegryw #tfwnogf #stulejacontent

  •  

   Taaa, najwspanielsze wspomnienia....
   ...chyba jak jesteś jakimś Davidem z UK , albo Kurtem z USA.


   @arek4444: Chłopakiem z Poznańskiej Wildy ¯\_(ツ)_/¯

   Za mojej młodości mało kto miał telefon komórkowy.

   @arek4444: moje czasy podrywu przypadają na ca. 17 lat temu. Wielu miało, wielu nie. Ale nawet jak nie było to chcieliśmy mieć numer stacjonarny - nie wiem po co - chyba tylko jako trofeum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Na mojej wsi to można było spacerować tylko wzdłuż jednej ulicy, od sklepu do urzędu gminy. Ewentualnie zostawały jeszcze pola na których jebało gnojówką.

   @arek4444: Zapewne były pola, "sekretne miejsca zakochanych" o których wiedzieli tylko oni... i trzy wsie w okolicy - jakieś ruiny, jezioro czy coś. Ale pewnie lepiej narzekać. Jak jeździłem w góry to dziewczyny ze wsi same pokazywały gdzie chodzą zakochani u nich na wsi.

   Na wsi nie miałem parku.

   @arek4444: Ale miałeś milion innych miejsc. Choćby alejkę za strażnicą!

   Z kieszonkowego nie starczało mi na gumki.
   @arek4444: Stary też nie miałem wielkiego kieszonkowego. Ale tu się zakombinowało, tam wujowi w czymś pomogło, tam komuś pomogło z zadaniem z jednego czy drugiego przedmiotu i parę złotych zawsze się znalazło. Też nie brałem dziewczyn co tydzień do kina - od wielkiego święta i to jak jeszcze rodzice sypneli i mi i jej. Mówię tu o latach 13-16 lat. Czasami na jakiś koncert przez płot, albo wprosiło się do starszych na imprezę i zawsze było fajnie.

   Nie miałem ich nawet gdzie kupić bo najbliżej dostępne były tylko na stacji benzynowej 15km od mojej wsi.

   @arek4444: Jak na wspomnianych wakacjach mi zależało to rower zawsze się znalazł - moi rodzice do teraz wierzą, że chłopak wychowany w mieście jeździł na cywilizację popatrzeć. A jak padało i znaliście się trochę lepiej to zawsze można było stopa łapać - też przygoda 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

   Moje wspomnienia z czasów nastoletnich to tylko ta jebana wiejska ulica przy której były tylko sklep spożywczy, urząd gminy, szkoła podstawowa i kościół. I pola zaśmierdziałe gnojówką...

   @arek4444: No przykro mi. Mi wieś się trochę z tamtych czasów inaczej kojarzy. Owszem były te miejsca, ale była też rzeka, kawałek lasu, miejsce do patrzenia w gwiazy i karmienia się jeżynami... Piewsze piersi w życiu widziałem gdzieś właśnie na wakacjach, w pobliżu pól...

   Tak, kobiety lubią mężczyzn, tych superprzystojnych z top 15% oczywiście

   @arek4444: jestem absolutnie średni, do tego rozwodnik. @suchaklacz co bardziej odstrasza dziewczyny? Rozmiar ogólny czy facet "z przeszłością", a może rozmiar penisa, o którym dowiadujecie się na końcu?
   A jednak znalazłem kolejną dziewczynę, sporo młodszą, fajnie się nam żyje. Po prostu nie chciałem być sam.

   jedyne czego wymagam u laski to zeby byla szczupla, W miare z twarzy, biust b jak ma to starczy, I minimalnie wyrobiony tylek rowniez starczy, to w porownaniu waszych wymagan odnosnie chlopaka to pikus

   @ukaszeq: za to w głowie siano. Świetne priorytety!

   czuly I wrazliwy facet xD wy takimi gardzicie

   @ukaszeq: Tak wszystkie kobiety takimi gardzą, co do jednej. Weź przestań generalizować. To tak jak wszyscy faceci lubią blondyny z siłowni... no nie, ja wolę alternatywne panny w rudych włosach, kabaretkach i glanach ¯\_(ツ)_/¯

   gdybym byl Chadem nie siedzialbym na wykopie, a juz na pewno nie o tej porze bo bym byl zajety robieniem jakiejs malolaty

   @ukaszeq: to serio nie jest cel życia. Ja na przykład robię update serwerów, żeby dobrze się bawić z moją w długi weekend. Potrafiliśmy sobie odpuścić jeden wieczór, żeby trzy inne były fajniejsze.
   pokaż całość

  •  

   Gorzej mają faceci jak mój, 5 sekund i koniec. Jesteśmy razem prawie dwa lata a on dalej sprinter.

   @suchaklacz: na to są metody. Jak chcesz odezwij się na PW.

  • więcej komentarzy (41)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika chad_69

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)