•  

  Witajcie,

  Macie do polecenia publikacje / materiały video, gdzie mógłbym zdobyć wiedzę teoretyczną dla siebie na temat tego, jak zachowywać się w górach i tym samym nie popełniać błędów wynikających właśnie z braku odpowiedniej wiedzy? Znane mi są takie kanały jak "Góry TV", "Akademia 8a", "Ale Lufa" lub "Polskie Himalaje", ale może jest tutaj ktoś, kto poleci coś innego (nie wykluczam publikacji pisanych)? Zależy mi na materiałach nie tylko dla wspinaczy, ale też turystów, którym góry są już znane.

  Dzięki! Wiem, że nic nie zastąpi dobrego kursu w szkole, ale na razie chciałbym zdobyć trochę wiedzy teoretycznej dla siebie.
  #gory #wspinaczka
  pokaż całość

 •  

  Właśnie stara baba (klientka) chciała mnie wywalić z piekarni bo są godziny dla seniorów xD mówię jej że od dwóch tygodni nie obowiązują a ona swoje że gówniarze (ja 25 lvl) nie szanują prawa i nie szanują starszych ludzi xD

  Oczywiście w sklepie mam maseczkę na ustach i nosie a stare próchno ma na brodzie i pluje z mordy na wszystko dookoła. Jako że nie lubię się wdawać w bezsensowne dyskusje spojrzałem tylko na sprzedawczynię i czekałem na jej reakcję, ale nic nie mówiła tylko dalej obsługiwała starą babę i zaraz potem mnie.

  Ja poprosiłem trzy kajzerki, zapłaciłem 90gr i wyszedłem, całość trwała pół minuty.

  A stare babsko? A PO ILE TE BUŁECZKI? A DLACZEGO TAK DROGO TRZYDZIEŚCI GROSZY A W BIEDRONCE TAKIE SAME PO DWAJŚCIA PIŃĆ A TE Z SEREM PO ILE ECH TAK DROGO A CO TAK DROGO WSZYSTKO A WIE PANI MÓJ WNUCZEK SZYMON TO JUŻ DO SZKOŁY IDZIE WE WRZEŚNIU NO A DOPIERO KSZCINY BYLI I KOMUNIE NO BARDZO DOBRZE ROŚNIE DAJ MI JESZCZE BUŁKIE TARTOM I PÓŁ ŻYTNIEGO CHLEPKA A DLACZEGO ŻYTNI TAKI DROGI

  i trzy bułki kupuje przez 20 minut xD stare ludzie mnie triggerują

  #starebaby #koronawirus #warszawa #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale #takbylo #truestory
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: rSaved5464213759244541872.0

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika cooler_than_hedonism

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)