•  

  Halo mircy i miruny sprawa jest.
  Dostałem sms taki jak poniżej, od kwarantanny, po wejściu w likn pojawia się shady stronka o zaktualizowaniu flash playera, nawet na kompie jest mowa o tym żebym pobrał plik apk. Z tego co mi wiadomo flash player umarł jakiś czas temu, czy to zwykły scam i nie mam sie o co martwić czy to kolejny objaw państwa z dykty i kartonu? troche autentyczności dodaje fakt że w historii mam od nich jakiś kod do apki z marca, gdzie faktycznie byłem na kwarantannie.

  #kwarantanna #koronawirus #kiciochpyta
  pokaż całość

  źródło: 242575872_377432194032597_2736087404511058114_n.jpg

  •  

   @no_names: Uczulam, ale to byl pierwszy raz i byla taka sama sytuacja jak u kolegi, ze byl numer z ktorego wczesniej byly smsy :( dobrze, ze juz zaraportowane, bo obawialbym sie ile ludzi starszych/nie-ogarniajacych by sie dalo na to nabrac :(

  •  

   Przez ostatnie dni wydzwania automat z numeru 451409850, a że mam go na czarnej liście, to nie dobieram. Teraz z numeru 59272682662 czyli z Gujany, czyli drogie połączenia, sms o kwarantannie. Czarna lista załatwia sprawę.

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Mirasy, co robie źle?
  Robiłem bica w różnych kombinacjach, obciążeniach i sprzęcie i zawsze ten sam problem - pierwsze serie ok, nie ma problemu, a ostatnich nie moge dokończyć bo nie mam sił, przy czym po takim treningu w ogóle nie czuje żeby bic był spuchnięty czy cokolwiek, nawet nie boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  Warto dodać iż mam dysproporcje (prawa silniejsza od lewej i to znacznie) od nałogowego walenia ko... yy to znaczy od zawsze.
  Ćwicze od pół roku, optycznie nie ma żadnej zmiany (・へ・)
  #mikrokoksy
  pokaż całość

  +: d........i
  •  

   @cornyRDW: może przedramię jest słabym punktem i się męczy pierwsze. Polecam szukać różnych ćwiczeń aż znajdzie się to odpowiednie lub wzmocnić przedramię.

  •  

   @cornyRDW: skup się na progresie w podstawowych ćwiczeniach (one więcej dadzą ramionom), biceps sobie ćwicz (najlepiej w superseriach z tricepsem) po ww. mało a często np. 4 serie na sztukę co 3±1 dni
   A zróżnicowanie nie ma większego znaczenia, więc rób co czujesz (ja sobie np te 4+4 rozbijam na [bic(2 x "wolny ciężar" np. sztanga + 2 x "izolacja" np. hantla modlitewnik {- to jest cięższe lokalnie})+ tric(2 x "staw" np. JMpress + 2 x "pompa" np. prostowanie na wyciągu)] albo nawet 3+4, bo biceps jest tak nieskomplikowany)
   A jak pół roku ćwiczysz to nawet nie musisz wychodzić poza "bic sztangą / bic hantlą"
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (2)

 •  

  #inzynieria #hydraulika

  Mam problem, muszę dorobić mufe do zbiornika 1000l, i nie wiem jak dobrać gwint. Mam tylko nakrętke - jej średnica wewnętrzna po gwincie to około 72mm, a po "zewnątrz" gwintu 76mm. Jest może gdzieś tabela lub ogólnodostępna informacja jakie rodzaje gwintów tam mogą być? czy jest opcja żeby był tam gwint inny niż metryczny?

 •  

  #pracbaza #hr #cv
  Czy nie robie wtopy wysyłając CV przez pracuj.pl i na rekrutacyjnego maila pracodawcy? Wychodze na desperata czy nie?
  No i czy lepiej (jeśli udało mi sie znaleźć maila) CV wysłać na maila czy jednak przez portal gdzie znalazłem ogłoszenie? (np. OLX czy pracuj.pl)

  •  

   @cornyRDW: Nie, to normalne.

   Ja kiedyś w uk trzy chyba miesiące atakowałem firme przez agencje, bezpośrednio, mailami i jak sie w końcu zdecydowali mnie zatrudnić to wydrukowali wszystkie cv ode mnie jakie dostali i dopiero zadawali pytania.

   Ważne żebyś debilizmów nie nawypisywał albo różnych cv nie podesłał

  •  

   @suqmadiq2ama: CV mam w sumie jedno, nie jest w nim napisane nic czego nie potrafie - sama prawda. może temu też pracodawcy się nie odzywają? bo z ostatnio rozesłanych 30/40 CV nie mam nawet jednego maila czy telefonu, a spełniam przynajmniej 80% wymagań, gdzie te pozostałe 20% to albo 3 lata doświadczenia albo rzeczy których się uczy dopiero w robocie ( ͡° ʖ̯ ͡°). I weź tu bądź młody na rynku pracy

  • więcej komentarzy (1)

 •  

  Czy jest tu jakiś miras co pomoże z solidworksem? same podstawy, mam problem z ogarnięciem instrukcji do zadania które mam wykonać. Napisane mam > Zdefiniowanie rysunku w począku układu współrzędnych (w celu dodefiniowania
  wymiarów i konstrukcji) → Usunąć punkt środka geometrycznego → zdefiniować
  odległość od np. początku układu współrzędnych do środka okręgu w poziomie i pionie
  (stosować inteligentny wymiar ) (Patrz Rys) → zdefiniować inne odległości
  (zwymiarować) (Patrz Rys). Niebieski kolor linii – rysunek niezdefiniowany; Czarny
  kolor linii – rysunek zdefiniowany i związany z początkiem układu współrzędnych; Żółty
  kolor linii– rysunek przedefiniowany (są niepotrzebne wymiary); → wyjść z konstrukcji

  a u mnie pomimo naj*bania miliona wymiarów rysunek nie chce przejść z kolorku niebieskiego do czarnego.

  Help, jutro mam termin oddania a nie chce kampanii wrześniowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  #studbaza #solidworks #inzynieria #cad #projektowanie
  pokaż całość

 •  

  #pracbaza #studbaza
  Mirki, doradźcie. Od blisko 2 lat pracuje w dość dużej firmie, przyjęli mnie świeżo po maturze do laboratorium, także praca ciekawa, na dodatek zgodna z wykształceniem (jestem po technikum utworzonym na potrzeby tej firmy). Odrazu też zacząłem studiować (Inżynieria materiałowa na trzyliterowej uczelni w Krk) zaocznie, z myślą że pójdę w jakiś przemysł automotive. I teraz zaczynam się zastanawiać czy dobrze robię siedząc w branży kompletnie nie związanej z tym co bym chciał robić (chemia), "zdobywając doświadczenie", zaś z drugiej strony moje CV jest dość ubogie, i jak do tej pory żaden inny pracodawca nie odpowiedział na nie. Siedzieć dalej w obecnej robocie do końca studiów czy może raczej szukać czegoś innego? Mam obawy że źle robie (╯︵╰,) pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika cornyRDW

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)