„Prawdziwa sztuka to zgubna obsesja w dążeniu do doskonałości. Oczywiście nie można jej osiągnąć, nawet nie wiadomo, co to jest, ale trzeba do niej dążyć, od takiego przymusu nie da się wyzwolić”.

 •  

  Dzisiaj wbijam 29lvl, wiec robie male #rozdajo :)

  Powiem wam, ze jest pieknie. Prezenty miedzy najblizszymi znajomymi sa z roku na rok lepsze i widac staranko. W zyciu tez jest super, praca ostatnio zmieniona, mieszkanie tez. Jutro wyjazd na urlop w gory (ʘ‿ʘ) Zaczalem prace nad soba, zeby na 30 urodziny zrobic sobie prezent w postaci fajnej formy, wiec jest w pyte.

  Zycze sobie i Wam, zeby tak zawsze zycko wygladalo. Cieszyc sie chwila, doceniac male rzeczy i pracowac nad soba ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

  Z plusujacych wybiore jedna osobe przez mirkorandom, ktorej doladuje steama/goga czy cokolwiek za 20 euro a jak sie trafi ktos niegrajacy to sie dogadamy na priv, zeby w tym ekwiwalencie cos wybrala sobie :)

  #urodziny #jestwpyte
  pokaż całość

 •  

  Hej!

  Do rozdania mam nadmiarowy papierowy egzemplarz pierwszego numeru Krzysztofzina o podtytule „Geedis i przyjaciele”. Wydanie limitowane, ponieważ w obiegu, licząc egzemplarze autorskie, jest bodajże 99 sztuk.

  Jeśli jednak nie wierzycie swojemu szczęściu, darmowy #ebook (PDF, #mobi, #epub) można pobrać ze strony https://krzysztofzin.pl/do-pobrania/

  #rozdajo do czwartku (24.06), do północy. Darmowa wysyłka do paczkomatu InPost.

  Wystarczy zaplusować wpis.

  Czym jest Krzysztofzin?

  Jak tłumaczy pomysłodawca:

  „Cześć, jestem Krzysztof, a to jest mój zin – a także zin każdego, kto mi zaufał i dał się ponieść fantazji. Trzeba bowiem fantazji, by napisać opowiadanie lub wiersz inspirowane osobliwymi arkuszami naklejek z lat 80.

  Kimże, do kroćset, jest Geedis?!

  W latach 2017–2019 dziesięć tysięcy internautów z Redditu, Twittera i okolic poszukiwało nieznanego autora trzech arkuszy naklejek z cudacznymi stworkami i wojami. Podpisane były „THE LAND OF TA”. Fani tajemnicy pokochali kudłatego, uśmiechniętego GEEDISA; kucającego gargulca ZOLTANA; trzymającego w dłoniach wężoorła (który doczekał się fanowskiego miana „Sneagle”) jaskiniowca HARRY’EGO; przypominającego nieco C-3PO robota TOKARA; goblinopodobnego IGGY’EGO; oraz wcielającego się w rzymskiego legionistę ptasiodziobego ERIKA… a przecież to jedynie postacie z pierwszego arkusza! Historia poszukiwań autora, Sama Petrucciego (1926–2013) – którego odnaleziono w sierpniu 2019 roku! – jest zawiła, kręta i bardzo ciekawa. Możecie się z nią zapoznać w zinie Żar-ptak nr 1 (Gniazdo Światów, Warszawa 2019), pojawi się także w Krzysztofzinie nr 1.

  Najważniejsze, że autor pozostawił po sobie kilkanaście postaci, ale nie wypełnił ich świata treścią. Z niezrozumiałego dla mnie powodu mieszkańcami Krainy Ta do tej pory nie zainteresował się Netflix. TO KARYGODNE. Całe szczęście, że z misją ratunkową (i to w samym środku pandemii) przybyli autorzy i ilustratorzy Krzysztofzinu nr 1, którzy tchnęli życie w świat Geedisa i jego przyjaciół.

  Jakie opowiadania znajdziecie w zbiorze?

  Sporo humorystycznego fantasy, ale też twarde science fiction, historię pijacko-narkotykową, opowieść o castingu i scenę przesłuchania. Czy Geedis ma problem alkoholowy? Czy Tokar zostanie prawdziwym chłopcem? Dokąd nocą tupta jeż? Wszystkiego dowiecie się już niebawem! Zapraszam do dzielenia się informacją o piśmie, które można pobrać za darmo! Zaproście znajomych, nieznajomych, przyjaciół i wrogów!”

  Jest to projekt od fanów dla fanów, na którym absolutnie nikt nie zarabia, ale wszyscy zyskują. Oprócz mniej znanych nazwisk pojawiły się też te bardziej znane, jak Marcin Podlewski, Dominika Węcławek czy Bartek Biedrzycki.

  #ksiazki #fantastyka #fantasy #sciencefiction
  pokaż całość

  źródło: 151589751_5106252112782884_7055019245844500660_o.jpg

 •  

  #hardmirko #hardstyle idąc głebiej pani w kostiumie czarnobialym w figury geometryczne juz nie ma z nami a clip ma 8 wiosen

  Endymion & The Viper ft. FERAL is KINKY - Raging in the Dancehall (Official Music Video)

  źródło: consent.youtube.com

 •  

  Drogie Wykopki,
  Idę na wesele za tydzień jako osoba towarzysząca do rodziny mojej różowej.

  Kilka faktów na wstępie:
  - Nie znam jeszcze jej rodziny.
  - Mamy spać w hotelu.
  - Ja nie prowadzę auta
  - Idę pierwszy raz na wesele jako osoba towarzysząca

  Dajcie jakieś rady, na co uważać, co robić itd?
  Np: czy poruszać temat dołożenia się do czegoś? Do prezentu raczej średnio moim zdaniem, ale może chociaż do kwiatów? To, żeby się nie uchlać to wiem :D

  #kiciochpyta #wesele #pytanie #pytaniedoeksperta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskipasek
  pokaż całość

  +: Wielki_Wladca_Wypoku, E_li_mi_nator +1 inny

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika cyberpunkowy_neuromantyk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)