•  

  #glupiewykopowezabawy #wykopefekt
  Słuchajcie Mirki, wpadłem na genialny pomysł. Udało nam się już pod tagiem wykopefekt zrobić sporo dobrych akcji. Ostatnia taka większa była z Witkiem z #galeriakrosno. Pewnie wszyscy słyszeliście o niezłych akcjach #4chan. Sam kiedyś słyszałem, że 4chan zrobił taką akcję, że Pitbull ogłosił, żeby to słuchacze zdecydowali gdzie ma zrobić koncert. Zrajdowali ankietę i musiał dymać do jakiejś odludnej wsi na Alasce XDDD

  Mój plan wygląda tak - podsyłajcie w komentarzach wszystkie możliwe tego typu otwarte ankiety jakie tylko uda wam się znaleźć. Zrajdujmy ankietę i sprawmy, żeby jakiś koncert znanej gwiazdy/zawody sportowe/muzyczne/cokolwiek grubszego odbyło się w jakiejś wsi na #podkarpacie.

  Piszcie co myślicie, może macie jakieś dodatkowe pomysły, może chcecie jakoś rozwinąć ten pomysł. Ja na sam początek pomyślałem, że trzeba ustalić od początku jedną wieś, żeby uniknąć potem kłótni, więc znalazłem najśmieszniejsze nazwy wsi i dodaję je jako komentarz, a wy plusujcie tę opcję, która będzie według was najśmieszniejsza.
  pokaż całość

  źródło: i.imgflip.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika cysio99

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)