•  

  Podeślę ktoś link do pasty o ojcu fanatyku srania
  #pasta

  •  

   @czainek: jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało?przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już po sraniu, a od razu po wyjściu gówna. twierdził, że inaczej mu śmierdzi i potem mi powtarzał: zobacz, ja jak sram to od razu spuszczam wodę, więc ty też tak rób! kiedyś usiadłem na kiblu i słyszę, że ojciec stoi gdzieś koło drzwi, no to wytarłem tyłek i stanąłem na czworaka na podłodze, a mamy bardzo szeroką szczelinę pod drzwiami, no i ja patrzę w tę szczelinę, a tam stary stoi na czworaka i też się patrzy i mnie pyta: ty co? pojebany jesteś? co ty tam robisz? ojciec cały czas pije jakieś zioła, żeby często srać, po 5 razy dziennie chodzi do kibla, a potem mówi, że go dupa piecze. I do tego pierdzi. taka chujoza, prawdziwa historia, nie trolluję. pokaż całość

 •  

  To jest niesamowite że te zdjęcia dzielą 3 miesiące, dokładnie w lipcu postanowiłam udać się do dermatologa. Od lat miałam trądzik, którego nie potrafilam na własną rękę wyleczyć. Wydawało mi się że z wiekiem mi przejdzie, ofc tak nie było. Trafiłam na super dermatolog, która od razu dała mi antybiotyk i wskazówki jak dbać o moją tłustą skórę. Nie dość że dziś mam prawie idealną cerę to jeszcze mniej zbiera się sebum. Jeszcze zostało mi usunięcie kwasami blizn i mogę przestać używać podkładów i pudrów (♥ ʖ̯♥) Co więcej te leczenie nie kosztowało mnie krocie.
  Na pierwszej wizycie zapłaciłam:
  130 zł za wizytę lekarską
  ~ok.200 zł leki : Tetralysal i Acnelec w kremie

  Na drugiej wizycie:
  130 zł wizyta
  170 zł leki : Tetralysal I Acnelec w żelu

  Ogólnie to antybiotyk zażywałam przez 3 miesiące. Przez pierwszy miesiąc brałam dwa razy na dobę, później pani dermatolog zmniejszyła mi o jedną na dobę. Do tego zalecała żeby przemywać twarz rano i wieczorem emulsją- Cetaphilem EM, co uważam że dla mnie to jest najlepszy produkt do twarzy, nie kosztuje miliony monet a potrafi zdziałać cuda. Oczywiście antybiotyk brałam z cynkiem. Ograniczyłam mleko i inne produkty mleczne oraz słodycze (przynajmniej na wieczór).
  Na zdjęciu po prawej mam lekki krem BB.
  Zachęcam do leczenia trądziku i nie bagatelizowania tak jak ja to robiłam. Byłam mega głupia i jednocześnie było mi szkoda kasy, a nie zdawałam sobie sprawy ile wydawałam na "eksperymentalne" maści, leki, toniki itp. Które nic mi nie dawały.

  #tradzik
  pokaż całość

  źródło: ei_1634134901775.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika czainek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)