•  

  Byłem ostatnio na urodzinach koleżanki i jedna z jej znajomych wpadła mi w oko. Na koniec imprezy pytam się jej czy może nie zechciałby ze mną gdzieś wyjść w przyszłym tygodniu.
  Odpowiedziała, że jest osobą głęboko wierząca i z racji tego spotyka się tylko z religijnymi facetami.
  Grzecznie odpowiedziałem, że ja do takich osób raczej się nie zaliczam i byłoby to na tyle.
  ALE
  Kilka dni potem rozmawiam z solenizantką o jej urodzinach i rozmowa zeszła na naszego wspólnego kolegę Chada 10/10, który również był na imprezie. Podobno wszystkie jej koleżanki były nim oczarowane, a najbardziej ta co mi odmówiła, a która faktycznie okazała się osoba wierząca. Uczy w szkole jako katechetka i chyba nawet robi doktorat z teologii.
  Ogólnie koleś ma poglądy mocno lewicowe. Razem z partnerką chodzą na marsze KODu, parady środowisk gejowskich itd,
  Widziała o tym jednak jak widać przy Chadzie 10/10 są inne priorytety, bo (cytat dosłowny) :
  "Szkoda, że jest zajęty, bo bym mu usiadła na twarz"

  #logikarozowychpaskow #przegryw ale #wygryw
  pokaż całość

  +: cycman1916, J.............y +1 inny
 •  

  Byłem na spotkaniu z różową z #tinder . Laska wydawała się nieśmiała, ale gadka nawet się kleiła. Spotkanie trwało już dobrą godzinę gdy oznajmiła, że za 20min musi uciekać, bo daleko mieszka, a następny autobus ma bardzo późno.
  Zaproponowałem, że ją odwiozę. Odparła, że pojedzie autobusem i nie muszę się kłopotać. Więc jednak #przegryw
  Ostatecznie zgodziła się, abym ją odprowadził na przystanek. Powiedziałem, że skocze tylko po parasol do samochodu, bo akurat padało. Teraz zmierzam do momentu w którym postanowiłem założyć konto na wykopie i opisać całą sytuację. Ona zobaczyła samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mianowicie Mercedesa W205 C300 Coupe AMG. Mam jeszcze fajowego wrapa, więc auto wygląda jak milion monet ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nagle laska KOMPLETNIE zmienia zdanie. Prawie, że błaga abym ją odwiózł. Na początku to nie wiedziałem co się odjebało w czasie tych 2min z i do samochodu, ale szybko trybie ocb. Odrapałem, że niech idzie na ten autobus jednak sama bo pada, a mi fura moknie i tak się rozstaliśmy. #przegrywa ale #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #tinder
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika d9yMXtSg

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.