•  

  japierdole nienawidze siebie o ile w kontaktach z ludźmi których znam od dawna(lata) wygladam jeszcze normalnie to przy nowym towarzystwie jestem totalnym creepem kiedyś na peronie jak stałem to słyszalem jak laska gadała do drugiej "dziwny, boje sie go" pewnie na takiego wyglądam bo nie potrafie znaleźć wspólnej nici porozumienia z innymi ludźmi, w końcu byłem wychowywany w atmosferze strachu i braku miłości. kilka lat temu wstecz jeszcze sobie radziłem bez tej wspólnej nici porozumienia z ludżmi i nawet było spoko jako tako ale później zacząłem coraz mniej ogarniać, to chyba od stresu poprostu mózg nie wytrzymuje tylu lat w stresie i sie wyłącza odcina i teraz nie potrafie czuć jak kiedyś, kiedyś to różne sytuacje za dnia były i przezywałem różne emocje a teraz nic niemam już tego. w ogóle nie ogarniam i to jest straszne w huj :( gdzie dawny ja? :(((((
  #depresja #przegryw #nerwica
  pokaż całość

  •  

   @niesmakujemitakawa: Sorry, za zwłokę w odpisie, ale dopadła mnie niezła grypa i miałem przez 3 dni 39/38 stopni gorączki :/ Powoli wracam do żywych.

   Apropo Twojego pytania, to u mnie bardzo pomógł nofap (zero porno i masturbacji), psychoterapia poznawczo-behawioralna i zajebiście dużo ciężkiej pracy nad sobą oraz przełamywanie swoich blokad podczas różnych ekspozycji w sytuacjach społecznych. Tutaj nie ma drogi na skróty, a progres przychodzi bardzo powoli. Tak, czy inaczej warto zawalczyć o siebie i swoje życie.

   Nie chcę mi się narazie więcej rozpisywać na ten temat, ponieważ jeszcze trzyma mnie grypa. Jak dojdę do siebie za kilka dni, to napisz na priv i pogadamy na ten temat więcej.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (18)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika daedalus1337

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.