•  

  Byłem na małej domówce z dziewczyną, znaczy graliśmy w gry planszowe do piwa itd. było nas 4. Dwie laski dwóch kolesi. Zaczęliśmy grac w wyzwania i dostałem, że mam rozmawiać z tym jej znajomym jak geje. Posmialismy się i spoko. Po kilku dniach dowiedziałem się, że ziomek serio jest gejem i "flirtowalem" dla beki z gejem. A to co opowiadał, że by ze mną robił, było prawdą ( ͡° ʖ̯ ͡°). Czuję się jak przegryw xD. Moja dziewczyna wiedziała, że jest gejem i chciała, żeby ze mną flirtowal...

  #oswiadczenie #zwiazki #impreza #niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

 •  

  Podrzucili wujkowi szkraba i trzeba się zająć. Jak ja nawet nie mam swojego chomika. Dobrze to robie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #dzieci #niewiemcorobic xD

  źródło: embed.jpg

 •  

  O kurła mirasy patrzcie jakiego meila dostałem, od POTĘŻNYCH hackerów XD

  Jak być może zauważyłeś, wysłałem Ci wiadomość e-mail z Twojego konta.
  Oznacza to, że mam pełny dostęp do Twojego konta.

  Patrzyłem na ciebie od miesięcy.
  Faktem jest, że zostałeś zainfekowany złośliwym oprogramowaniem podczas odwiedzania witryny dla dorosłych.

  Jeśli nie jesteś obeznany z tym, wytłumaczę.
  Trojan Virus daje mi pełny dostęp i kontrolę nad komputerem lub innym urządzeniem.
  Oznacza to, że widzę wszystko na ekranie i włączam kamerę i mikrofon, ale nie wiesz o tym.

  Mam również dostęp do wszystkich Twoich kontaktów.

  Dlaczego Twój program antywirusowy nie wykrył złośliwego oprogramowania?
  Odpowiedź: Mój trojan ma sterownik i aktualizuję jego sygnatury co cztery godziny. Dlatego twój program antywirusowy milczy.

  Nakręciłem film pokazujący, jak zaspokoisz się w lewej połowie ekranu, a po prawej widzisz film, który oglądałeś.

  Za pomocą jednego kliknięcia mogę wysłać ten film wideo do wszystkich Twoich e-maili i kontaktów w sieciach społecznościowych.

  Aby temu zapobiec, przenieś 255 € na swój adres Bitcoin (jeśli nie wiesz jak to zrobić, napisz do Google: "Kup Bitcoin").

  Adres Bitcoin: 1DQdTdqSfVqnJgR9JJDz8FtKLq4CKJ3krR

  Po otrzymaniu płatności usunę wideo i nigdy mnie nie usłyszysz.
  Dam ci 48 godzin na zapłacenie.
  Gdy zobaczysz ten e-mail, otrzymam
  zawiadomienie. Czasomierz rozpoczyna się zaraz po tym.

  Składanie skarg gdzieś nie ma sensu, ponieważ ten e-mail nie może być śledzony jako mój i adres Bitcoin.
  Nie popełniam żadnych błędów.

  Jeśli dowiem się, że udostępniłeś tę wiadomość innej osobie lub organizacji, film zostanie natychmiast rozprowadzony!

  Cześć!
  pokaż całość

 •  

  Jaka żenada, Rodzice dostają takie listy (w postaci elektronicznej) ze szkół i klasyczne odwoływanie się do marketów. XD

  Szanowni Rodzice!

  Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji w szkołach, placówkach oświatowych. Jako grupa zawodowa jesteśmy zmuszeni zawalczyć o nasze prawa i godne wynagrodzenie, gdyż dotychczasowe formy protestu oszczędzające społeczność szkolną (demonstracje, pikiety, listy, petycje) nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Czujemy się ignorowani i lekceważeni. Nie słuchano nas, kiedy zgłaszaliśmy liczne obawy dotyczące ostatniej reformy oświaty. Skutkiem są niedopracowane, przeładowane podstawy programowe i wycieńczeni ich realizacją uczniowie i nauczyciele oraz chaos organizacyjny w szkołach zmuszonych pomieścić absolwentów ostatniego rocznika gimnazjum i ósmoklasistów.

  Nasz protest motywujemy między innymi obawą, że z czasem zabraknie osób, które z powołania wybiorą ten jakże odpowiedzialny zawód. Nauczyciele, jako grupa pracowników legitymująca się wyższym wykształceniem, pod względem wysokość zarobków są na końcu listy płac. Doświadczeni pedagodzy coraz częściej rezygnują z pracy, młodzi, absolwenci kierunków nauczycielskich, nie mają nawet możliwości sięgnąć po ten zawód bez wsparcia rodziny. Nauczyciel po studiach przez pierwsze dwa lata zarabia nie więcej niż 1800 złotych. To średnio o 1000 złotych mniej niż otrzymują ich rówieśnicy zatrudnieni w marketach! Po 30 latach pracy przeciętna pensja to niecałe 2800 złotych, a wypracowana emerytura to dochody na bardzo niskim poziomie.

  Szanowni Rodzice,

  Czy sami godzilibyście się na bardzo niskie wynagrodzenie za pracę tak odpowiedzialną, wymagającą ciągłej dyspozycji czasowej, psychicznej i intelektualnej, wiedząc, że mityczne 18-godzinne pensum, czyli praca bezpośrednia z uczniami, to kropla w morzu pracy nauczyciela? To tylko czas spędzony z dziećmi w klasie. Pozostałe długie godziny przeznaczone są na opracowanie obszernej dokumentacji, przygotowanie lekcji, sprawdzanie prac, wywiadówki, rady pedagogiczne, szkolenia, kursy, studia podyplomowe, etc. Większość nauczycieli oprócz studiów magisterskich posiada ukończone liczne studia podyplomowe i kursy doskonalące, najczęściej opłacone z własnej kieszeni, często kosztem własnych rodzin. Nagminnie wytykane naszej grupie zawodowej wakacje, to też bardzo często czas przeznaczony na pracę na koloniach i obozach czy przy egzaminach zawodowych, aby móc zaspokoić podstawowe bytowe potrzeby. Trudno o dobry wypoczynek własny w takich warunkach. Na pewno oczekujecie, aby Wasze dzieci uczył nauczyciel z pasją, pełen inwencji i zapału, a nie przemęczony, zaganiany człowiek, dla którego problemem są bieżące opłaty.

  Pomimo tego staramy się cały czas dobrze uczyć, efektywnie pracować. Badania PISA (program międzynarodowej oceny umiejętności uczniów) wskazują, że polscy uczniowie zajmują wysokie miejsce w Unii Europejskiej w rozumowaniu w naukach przyrodniczych. Spośród krajów Unii Europejskiej lepsze wyniki od Polski uzyskało tylko 6 krajów. Wynik polskich uczniów jest zbliżony do wyników piętnastolatków z Irlandii, Belgii, Danii, Portugalii, Norwegii, USA, Austrii i Szwecji. W czytaniu i interpretacji Polska uzyskała 4 wynik. W matematyce gimnazjaliści uzyskali 6 wynik. Polscy uczniowie osiągnęli wyniki powyżej średniej OECD we wszystkich trzech obszarach objętych badaniem! Polscy nauczyciele w wysokości zarobków zajęli trzecie miejsce! Trzecie od końca!

  Martwimy się bardzo przyszłością polskiej szkoły, jej kadr. Kto zechce uprawiać tak bardzo niedoceniany, a społecznie wymagający zawód? Kto będzie uczył młodych Polaków? Kto razem z Wami zadba o ich rozwój, by nie byli po prostu łatwo sterowalną masą, tanią siłą roboczą ?

  Nadszedł czas, aby polscy nauczyciele zawalczyli o swoją godność. Potrzebujemy Waszego wsparcia i zrozumienia naszego protestu – uczymy przecież Wasze dzieci. Występujemy także w ich i w Waszym interesie! Bądźmy sprzymierzeńcami w procesie kształcenia i wychowania, w trosce o przyszłość młodych ludzi!

  Bądźmy razem! Wesprzyjcie nas zrozumieniem i dobrym słowem, a także poprzez wysyłanie e-maili do Prezydenta RP, premiera, parlamentarzystów, MEN z poparciem naszych postulatów!

  Nauczyciele – Pracownicy Szkół i Placówek Oświatowych
  pokaż całość

  +: R0el
 •  

  Lubicie sztukę nowoczesną? W takim razie ten wpis was może zaciekawi!

  Chciałem z wami podzielić sie sytuacją która wczoraj bardzo mnie zaskoczyła w Biedronce!
  Otóż byłem świadkiem wystawy sztuki którą biedronka postanowiła wystawić u siebie w sklepie i promować ją lokalnie pośród odwiedzających!!!

  Tytuł przewodni: "W Chlewie obsranym gównem"
  Szanuję bardzo za ilość miejsca jaką biedronka zdecydowala się przeznaczyć na promowanie kultury stawiając sztukę ponad konsumpcję.

  Wystawa trwała w najlepsze jak przyszedłem. Pojawiłem się wczoraj o 21:15 w sobotę i myślę że do samego zamknięcia była nieodłącznym elementem sklepu.

  Życzę miłej niedzieli i podzielcie się swoimi zdjęciami kultury i sztuki w Biedronce!

  #niedzielabezhandlu #biedronka trochę #ewakuacjaboners bo bezpieczeństwa to tu nie widzę
  #brudronka #syf #brud #drugastronaceny #lidl #sztuka #sztukanowoczesna
  pokaż całość

  •  

   @balbezaur: pracownik sklepu kartonował półki czyli wyjmował puste i prawie puste opakowania z półek aby ekspozycja jakoś wyglądała. Według standardów powinien puste kartony składać i wrzucać do wózka na makulaturę tutaj jak widać tego wózka zabrakło i nie posprzątał po sobie zanim oderwano go od tego zajęcia. Oczywiście złamano tutaj standardy firmy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (87)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika daot

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)