•  

  Mirki, czy ktoś miał styczność z zegarkami marki Geneve? Warte to coś poza tym, że wykonane ze złota? Czy raczej to tandeta w drogim opakowaniu? Cenowo w okolicach 5 tysięcy. #zegarki

  źródło: IMG_1577.JPG

  •  

   @daothy:
   Poniżej opis, jaki znalazłem. Śmiesznie to brzmi. Ja bym nikomu tego nie kupił, szczególnie ze brzydkie, a nawet jeśliby miało wyglądać prestiżowo, to po prostu wyglada tandetnie. Za 5k możesz kupić fajniejszy i pewnie bardziej uniwersalny zegarek „rozpoznawalnej” marki.
   Złoty zegarek damski GENEVE Gold ZWK039 14K pr.585

   Złoty zegarek damski GENEVE Gold ZWK039 14K pr.585 – to kwarcowy zegarek damski, w całości wykonany ze złota w próbie 585. Ten niezwykle elegancki czasomierz posiada precyzyjny, japoński mechanizm, przez co można cieszyć się zegarkiem przez długie lata. Prestiżowy czasomierz posiada owalną, złotą kopertę, której towarzyszy ozdobna, biżuteryjna bransoletka. Na jasnej, minimalistycznej tarczy umieszczono złote wskazówki i indeksy godzinowe w postaci kresek. Luksusowy zegarek z 14- karatowego złota to idealny model, nadający się na prezent dla wytwornej kobiety, która lubi otaczać się oryginalną biżuterią. Złoty zegarek to także swego rodzaju inwestycja, która nie traci na wartości i pozostaje z obdarowaną osobą na długie lata.

   - masa zegarka wraz z mechanizmem - 20,11 g
   pokaż całość

   +: daothy
  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika daothy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)