•  

  Mircy i Mirencje! Jest filmik o który bardzo często pytaliście, mianowicie jak wygląda Szkolenie Zawodowe Podstawowe na Szkole Policji? Jak chcecie się dowiedzieć to zapraszanko do oglądania i oczywiście pytanka ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  https://www.wykop.pl/link/4679551

  #policja #panbagieta #ciekawostki #pracbaza #ama pokaż całość

  źródło: youtu.be

 •  

  Właśnie dzisiaj zakończyłem swoją przygodę z #bekaztransa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Przez pół roku jeździłem po krzakach plandeką, chłodnią z bułkami i wędlinami, oraz woziłem przesyłki żebyście mieli co rozpakowywac itd. Jeździłem także różnymi ciężarówkami, wszystkimi oprócz Iveco i Renault, ale chyba niewiele straciłem xD
  Prawo jazdy zrobiłem praktycznie od razu po skończeniu liceum, nie chciało mi się od razu iść na studia więc postanowiłem zrealizować takie mini marzenie z dzieciństwa, pojeździłem dwa miesiące u lokalnego janusza żeby załapać podstawy, i wyruszyłem do tego słynnego imperium brytyjskiego.
  Dosyć spore zainteresowanie ze strony innych ludzi (mam 21 lat, wyglądam jeszcze młodziej), w lecie nie było dnia zeby ktoś nie zagaił na ten temat, tak samo nie miałem nigdy żadnej nieprzyjemnej sytuacji, pomimo bycia obcokrajowcem.

  Jeżeli chodzi o prace, różnica jest kolosalna pomiędzy Polską (nie wiem jak w innych krajach EU to wygląda, nie chodzi mi o samą jazdę, ale także warunki pracy) a wyspami, nikt cie nie pośpiesza (a płacone za godzine ( ͡~ ͜ʖ ͡°)), często jazda dookoła komina, wiele nowszy sprzęt no i co chyba najlepsze - codziennie wracasz do domu.
  Także rzuciła mi się w oczy ich infrastruktura drogowa, inteligentne autostrady, intuicyjność, oznakowania i inne ciekawe rzeczy, ktorych niestety nie pamiętam, ale całość sprawia, że to wszystko jest naprawdę przejrzyste.
  I tak szczerze wam powiem, to polubiłem to. Nikt ci nie przeszkadza nad uchem, masz ochotę to odpalasz sobie muzyczkę, jeśli wolisz to audiobooka, jedzenie i picie masz pod ręką, sam sobie szefem, sterem, wędkarzem i rybą. Idealna praca dla osoby introwertycznej.

  hurr seba ale skoro jest zajebista robota 10 funtow na godzinie blant po robocie to czemu wracasz???

  Robota jest swietna, ale tymczasowo. W tygodniu robię średnio po 55-60 godzin, mój rekord skoczni przez 5 dni to 70h.
  Owszem, można znaleść pracę po 8-10h dziennie, ale ja jako gowniarz bez doswiadczenia musiałem łapać się co było (do wielu firm potrzeba co najmniej 25 lat i +/- roku doswiadczenia w samym UK).
  Dzięki takiemu wyjściu ze strefy komfortu parę rzeczy przemyślałem, trochę wymyśliłem, kilka ulepszyłem i generalnie czuje się lepiej. Czasami potrzeba takiej zmiany w zyciu, dosyć nagłej i spontanicznej jeżeli czuje sie "wypalenie", o ile to mozna tak nazwac.
  Wracam się uczyć z gotówką, doswiadczeniem zawodowym, życiowym, kontaktami (o ile dojdzie do brexitu) i nowymi pomysłami, serio świetne uczucie jak człowiek jest z siebie zadowolony, lepszego gapyeara nie mogłem sobie zrobić.

  miłego dnia mirasy #dziendobry #coolstory #uk #truestory
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika dariusek

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.