•  

  Pewna myśl nie daje mi spokoju z zwiazku z aferą #euroweek: Patrząc na okoliczności oraz charakterystykę tych spotkan wydaje mi się, że te "wydarzenia" to nic innego jak jeden z wielu elementow narastajacej w Europie fali inżynieri spolecznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   @davie87 w szwedzkich książach dla dzieci o seksie ruchający ma czarny kolor a ruchana biały. Teoretycznie na wyobraźnię dziecka może to działać, ale ja byłbym ostrożny w takich osądach. Gdyby ci murzyni i arabowie byli w wieku tych dzieci, to zmieniłoby to postać rzeczy. Po prostu ludzie z różnych części świata się spotkali. Na pewno w dobie zagrożenia radykalnym islamem wzbudziłoby to zamieszanie, ale nie takie jak teraz.

   A inżynierii społecznej nas się poddaje. Postuluje się prawo shariah w Europie, które gwałci prawa człowieka wypracowane przez cywilizację europejską. Pozwolono im stworzyć enklawy. Panoszą się nawet w szkołach, a zastraszone i zindoktrynowane poprawnością polityczną, karmione aborcjami białe społeczeństwa są w regresie, ustępują. Nas też to dotyczy. Na naszych ulicach pojawia się coraz więcej obcych kulturowo osób, ku uciesze Czaputowicza. Nas też przywyczajają. PiS oszukał. Wlecze ich tu tysiącami.
   pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika davie87

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)