Fuckin' way she goes...

 •  

  Dzisiaj odjebałem bardzo pojebaną akcje. Jako ze w dniu dzisiejszym mam wolne to pospałem sobie do 9. Jak wstałem to to się ubrałem w krótkie spodenki i wypiłem kawę. Nagle zachciało mi się srać wstałem i zacząłem iść do kibla. Nagle sobie pomyślałem:

  "- Ciekawe co by się stało jak bym się zesrał w gacie"

  I jak pomyślałem to tak zrobiłem. Stałem w kuchni jakieś 3 metry od kibla i zacząłem walić kloca w gacie. Na początku szło opornie bo wiadomo instynkt kazał mi trzymać do końca ale jak popuściłem to ogarnęło mnie szczęście na jakieś bo ja wiem 5 sekund bo później dotarło do mnie ze właśnie narobiłem w gacie i to nie kloca kloca tylko zesrałem się na rzadko. Stałem tak ze 3 minuty i nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Ogarnęła mnie lekka panika.

  W końcu poczułem że gówno zaczyna mi powoli wyciekać z bokserek więc zacząłem iść do kibla. Całe gówno które miałem w gaciach zaczęło mi się rozmazywać po dupie i naprawdę czułem się bardzo ale to bardzo chujowo.
  Jak dotarłem do kibla to przy próbie ściągnięcia spodenek całą zawartość zaczęła kapać mi na podłogę i nogi. O podcieraniu dupy to nawet nie mówię bo zużyłem chyba ze dwie rolki, a cała rękę miałem i tak w gównie.

  Po wszystkim zapakowałem gacie i spodenki do reklamówki z biedronki i 3 worków na śmieci i umyłem dupę.

  Ogólnie cała akcja trwała około 40 minut od momentu aż zacząłem srać. Szczerze to nie polecam. Gdybym wiedział że pójdzie na rzadko to nawet bym nie próbował.

  Z fartem mordeczki!

  #gownowpis
  pokaż całość

  źródło: wykop.pl

  +: CienMroku, qqterens +1580 innych
 •  

  Wysokie Obcasy, wysoce sfeminizowany serwis, całkowicie negatywny nastawiony do seksualizacji kobiet, wspiera akcje #dekoltdlabialorusi, czyli kobiety pokazały piersi i koty w kalendarzu, z którego środki mają iść na pomoc na Białorusi.

  Czyli seksualizacja kobiet jest zła, ale jak sprzedamy swoje ciała w ramach akcji charytatywnej to już ok?

  "Są z nami Magda Gessler, Katarzyna Kozyra, Julia Kamińska, Aleksandra Linda i inne wspaniałe kobiety. Wszystkie zaangażowały się w naszą akcję charytatywną."

  "Akcja charytatywna jest możliwa dzięki Fundacji Gazety Wyborczej i Fundacji Wysokich Obcasów, która walczy o prawa kobiet, równouprawnienie oraz wspiera dyskryminowane mniejszości."

  #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  źródło: Zrzut ekranu 2021-10-1 o 12.39.46.png

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika dawcamocywnocy

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.