•  

  Im dłużej jeżdżę po polskich drogach, tym bardziej jestem przekonana, że facet za kierownicą to w 99% po prostu bezmózgie stworzenie, które co najwyżej powinno jeździć konno albo na sankach.
  Widywałam kobiety, które są kiepskimi kierowcami, ale takich bezmózgich ameb, chamstwa, buractwa, szeryfowania, agresji i głupoty jak u facetów, to żadna kobieta chyba nie reprezentuje za kółkiem. A przynajmniej ja takich idiotek nie spotkałam.
  1% mężczyzn to rzeczywiście ludzie, których można nazwać kierowcami. Reszta to neandertalczycy, którzy nie powinni prowadzić roweru, a co dopiero samochodu. Nie dość, że głupi to bez grama kultury i umiejętności jazdy. O parkowaniu nie wspomnę. Agresja, groźby i wyzwiska - na dodatek stwarzanie zagrożenia. A co większe męskie pojeby - to jadą za człowiekiem albo probują go pobić.
  Jak dobrze, że mój mąż i męska część rodziny jednak ma i kulturę, rozsądek i umiejętności do jazdy.
  #takaprawda #idiocizakolkiem #niebieskiepaski #polskiedrogi #samochody #przemyslenia
  pokaż całość

  •  

   @MadeleineDawson xDDD Trasa wtorek 27.08 start 7:00 z okolic wwa na centrum Wrocławia, spokojna jazda 90-120km/h max, ani jednej sytuacji żeby ktoś mi zajechał drogę, zmusił do hamowania czy jakikolwiek zaburzył tempo mojej jazdy, było dosyć luźno, we Wrocławiu trochę gęściej ale jazda była spokojna, mimo że jechałem przez większość miasta 50km/h i dużej ilości kierowców którzy mnie wyprzedzali mimo ograniczeń, żadna agresja/presja/chamstwo mnie nie spotkało. Mimo stereotypowej aparycji i stereotypowego auta( ͡º ͜ʖ͡º). Powrót 1.08 i wyglądał dokładnie tak samo. Jedynie ruch na krajówkach był większy. Na prawdę było super porównując to do centrum wwa. Więc jeśli uważasz że 99% kierowców to bezmózgi ale Ty i twoja rodzina są nieomylni i perfekcyjni na drodze to śmiem uważać że to właśnie z Tobą i twoja rodziną jest coś nie tak. Przykro jest patrzeć na drogowych frustratów którzy muszą wyżyć się w internecie na innych uczestnikach dróg. pokaż całość

  • więcej komentarzy (32)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ddonik

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)