•  

  Ktoś może na chłopski rozum powiedzieć dlaczego UFC nie zrobi ważenia w dniu walki?
  Trochę dziwnie się to ogląda. Zawodnik spędza kilka dni na docinaniu wagi przed walką a na ważenie czasem wchodzi ledwo żywy (takie miałem wrażenie że Khabib ledwo się trzyma), a walka jest niby w jakimś limicie gdzie po uzupełnieniu płynów kolesie ważą więcej (no właśnie, ile więcej?).
  Czy to nie jest też trochę niebezpieczne i niezdrowe taka docinka?
  Rozumiem dlaczego zawodnicy robią docinkę skoro jest ważenie dzień przed, ale nie wiem dlaczego nie zrobią ważenia w dniu walki.
  #ufc #mma
  pokaż całość

 •  

  Jakie google VR warto sobie kupić na początek zabawy z tym? Najchętniej bym celował chyba w jakąś używkę, bo gdyby się okazało że mi się to nie podoba albo mój komputer nie daje rady, to żeby się tego pozbyć bez jakiejś wielkiej straty wartości. Patrzyłem na oculusy quest 1, ale te ceny tam są śmieszne, 1200 czy 1300 zł za okulary po gwarancji, gdzie za 1650 zł mogę sobie zza granicy ściągnąć questa 2 nowego, te ceny na allegro to szukanie barana chyba.

  Przy okazji podpytam czy mój staruszek PC da rade w ogóle na VR żeby zagrać np w #phasmophobia:
  i5 4460, 12gb ram, rx 470 4gb, win 10.
  Bo może ja tu się porywam na okulary, a tu pierw sprzęt do wymiany. A tego bym nie chciał, bo choć leciwy to na moje potrzeby póki co starcza, a te VR to taki chwilowy mój wymysł:)

  #vr #oculus #oculusquest
  pokaż całość

  •  

   @Qutaphone: takiego też bym możliwe że wziął, problem w tym że do wzięcia "od ręki" to najmniej 1200 pogwarancyjne. W takim wypadku to nie ma żadnego sensu. Gwarancja i cena <1000 zł i mogę brać i jedynkę.

   @ReevoX: ok, będę miał to na uwadze:) chociaż nie wiem co to jest 3 level ipd bo jestem Januszem VR ale będę miał to na uwadze hahah
   a powiedz mi jeszcze jak wygląda sytuacja z podłączeniem tego pod PC? Bo ktoś mi powiedział że jest jakiś oculus link kabel, ale on widze jest mega drogi jak na zwykły (bądź niezwykły) kabel. No bo jeszcze jak mi tu dojdzie koszt takiego kabla to chyba sobie odpuszczę te zabawe. Pewnie są jakieś zamienniki, ale ile kosztują i czy nie traci się przypadkiem na jakości?
   pokaż całość

  •  

   @ReevoX: jakie chaotyczne, wszystko super opisane, dziękuje bardzo

   @lodowka_z_piwnicy: zrobiłem sobie ten test i oto wynik
   generalnie cały czas miałem w tym teście około 106 klatek, najwięcej to chyba 112, najmniej 103. Czyli jednak może coś z tego będzie?

   źródło: Zrzut ekranu 2020-10-17 114728.png

  • więcej komentarzy (13)

 •  

  Jest jakiś sposób by móc na bieżąco skopiować np. jedno zdanie z automatycznie wygenerowanych przez #youtube napisów? Uczę się nowego języka, oglądam sobie w tym języku filmy na YT i odpalam automatyczne napisy, problem w tym że czasem nie rozumiem całego zdania i nie chce mi się za każdym razem całego zdania przepisywać, dosyć to upierdliwe. Na #chrome kopiowanie nie działa, może jakaś inna przeglądarka albo wtyczka? Czy nie ma żadnych szans?

  #komputery #internet #naukajezykow
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika djos

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)