Po 7 latach smieszkowania, zbanowany podczas afery zbozowej.

 •  

  Mirki i Mirabelki, wpis jednego z właścicieli siłowni, ktory miał wczoraj nalot na firmę i dom przez bezpieke. Może i długie, ale zachecam do lektury.

  To nie będzie dla wszystkich krótki i przyjemny w lekturze wpis, lecz prosimy każdego, komu nie jest obojętny nasz los, o przeczytanie i posłanie go w świat.

  Cześć, tu Jakub Mikołajek - właściciel.
  Kilka słów ode mnie.

  Sytuacja jest poważna. Oni idą na rympał, a śmieszki bardzo dawno się skończyły. Trwamy w tym kuriozum PONAD ROK, a do niektórych nadal nic nie dociera. To, co się obecnie dzieje to WOJNA, i to nie taka, którą "rozpętały" panie spod znaku błyskawicy, czyli żadna, tylko prawdziwa - na śmierć i życie. Po ostatnich wydarzeniach zapewne już nikt z Was nie ma wątpliwości, że to, co się dzieje, nie ma najmniejszego powiązania z "walką z wirusem" i obowiązującym w Polsce prawem. Ja to już wiedziałem dobrych kilka miesięcy temu i domyślałem się, co nastąpi - wtedy nie traktowano mnie zbyt poważnie, a moje teorie były tymi spiskowymi. Od dawna już takimi nie są, a szkoda, bo bardzo chciałem się mylić, przynajmniej w niektórych kwestiach.

  Akcja z piątku przekroczyła wszelkie możliwe granice - zarówno te moralne, jak i przede wszystkim te prawne. I nie będzie tutaj słów skruszonego, biednego przedsiębiorcy. Jestem maksymalnie wkuwiony. O ile wcześniejsze represje były mocno uciążliwe dla mojej firmy oraz mojej osoby, tak teraz skuwysyńskie metody rodem z PRL'u spadły na samo dno w otchłań absurdu i bezprawia. Mundurowe szczury zakłóciły mir mojego domu oraz spokój mojej 66-letniej mamy Danuty - nomen omen wspólniczki w spółce Syndykat. A za to już żadnej taryfy ulgowej dla was, mundurowe szczury, nie będzie w przyszłości. Ja wiem, że na razie wiedziecie prym w tych swoich sku*wysyńskich, coraz śmielszych poczynaniach, ale nic, mundurowe szczury, nie trwa wiecznie. I ja wiem, że gdzieś z tyłu waszych pustych łbów ta myśl tkwi i nie daje wam spokojnie spać.

  Tak, my mamy się bać. Elektorat obecnej władzy ma widzieć, że ich władza działa i jest bardzo skuteczna. I to się dzieje. Spójrzcie, ile firm dotkniętych bezprawnymi restrykcjami ma odwagę działać, mimo, że sanepid przegrywa wszystko w sądach jak leci. Skoro wszystkie te rozporządzenia pisane na kolanie są mocno wątpliwe pod względem prawnym, a mimo to, 95% ludzi się do nich stosuje, to dlaczego oni mieliby odpuścić za te słynne 2 TYGODNIE? Nie. Oni realizują swój plan, w którym cały ten wirus jest tylko narzędziem i pretekstem, a nie czymś, co trzeba pokonać. To ich brutalna gra, w której my jesteśmy rozgrywani. I to nie te tak zwane lockdowny i obostrzenia są wszystkiemu winne, tylko Wasza bierność i obojętność, godzenie się na wszystko jak leci, a szczególnie na rzeczy w ogóle niezgodne z prawem. Przecież są na to dowody w postaci wielu wyroków sądów! Zrozumcie to, ludzie, proszę.

  "Dobrze to już było".

  Ja się nie boję nikogo z was, urzędasy i mundurowe szczury. Jesteście tylko marionetkami na sznurkach przywiązanych do palców rządzących. Każdy wasz ruch jest bezmyślnym i potulnym wykonaniem rozkazu i nawet jeśli się z jakimś poleceniem nie zgadzacie, bo przemawia do was wasza resztka sumienia, to i tak posłusznie go wykonujecie z obawy o swoją państwową posadę. Nie macie po prostu jaj ani odwagi, by sprzeciwić się swoim grubym szefom, ale nadrabiacie na ulicach bijąc i gazując wolnych ludzi, co miało miejsce na przykład dziś w Głogowie. Prześladowani za dzieciaka, wyżywacie się teraz na innych, myśląc, że ujdzie wam to na sucho. Po moim trupie, w sumie to po naszym - bo jest nas, wolnych ludzi, bardzo dużo. Dawno zapomnieliście o starej zasadzie, że nie gryzie się ręki, która was karmi, a żrecie za nasze. Mnie nie złamiecie nigdy i musicie się z tym pogodzić, nieudacznicy życiowi, którzy o własnym biznesie możecie jedynie pomarzyć, bo poleglibyście w urzędzie na pierwszej rubryce przy wypełnianiu wniosku o rejestrację działalności. Zaprogramowane, nic nie znaczące jednostki bez godności i tożsamości. Tfu!

  Jeśli będę zmuszony do całkowitego zamknięcia swojej działalności w branży fitness, to tak, zrobię to. Ale wtedy, kiedy ja sam zdecyduję o tym, a nie ktoś z was lub waszych pracodawców z Wiejskiej. Oświadczam, że nie zwolnię wtedy żadnego mojego pracownika, a w razie potrzeby, pomogę mu znaleźć nową pracę lub zatrudnię w innej mojej firmie.

  W całym tym zamieszaniu, warto wspomnieć, że ja jako właściciel nie mam przedstawionych żadnych zarzutów, nie jestem o nic oskarżony czy też nawet podejrzany. Mimo to, bezprawnie zabrano mi firmowy laptop, który jest głównym mózgiem całego biznesu i jak na razie ciężko nam bez niego wznowić normalną, legalną działalność (bez komputera i systemu w nim, nie jesteśmy w stanie wydać paragonu). Nikogo z kontrolujących nie interesowały zapewnienia, że moja firma działa w sposób zgodny z rozporządzeniem, tak samo jak nie interesowały ich żadne obostrzenia sanitarne, bo przecież to dawno już nie o to chodzi. Nie dostałem żadnego oficjalnego zakazu prowadzenia działalności na piśmie. Obecni podczas piątkowych szykan moi pracownicy oraz klienci, zostali po południu odwiedzeni we własnych domach przez mundurowe szczury w celu poinformowania o pilnej potrzebie przesłuchania ich na komisariacie. Kilka osób musiało w piątkowy wieczór fatygować się na komendę i tłumaczyć się, dlaczego mieli czelność trenować lub pracować. Ku*wa. Czekam na rozwój sprawy, bo to wszystko naprawdę mocno odbije się czkawką całej rzeszy osób, które za to odpowiadają.

  Ja sobie poradzę, to pewne. Przez 7 lat bycia przedsiębiorcą i żywienia was, urzędasy i mundurowe szczury, poznałem wielu dobrych ludzi i nauczyłem się mnóstwa rzeczy, które pomogą mi przetrwać i działać dalej w innych branżach. Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, nigdy na odwrót!

  A wy co, patałachy, byle do wczesnej emerytury? Odbębnić te 8 godzin dziennie, ponadużywać swojej "władzy", zjeść parówkę z BP i przespać się w aucie. Potem przyjść do domu, pochwalić się żonie i dzieciom, ilu groźnych przedsiębiorców dziś zabiłeś wzrokiem, a przed snem umyć swój parszywy pysk w łazience bez lustra. To wasze ambicje, szczury!

  Oświadczam z tego miejsca, że siłownia Syndykat Sport Center przez cały czas trwania zmyślonej pandemii działa w sposób ZGODNY Z PRAWEM. Oświadczam również, że wszystkie pozyskane przez moją spółkę pieniądze w związku z poniesionymi stratami finansowymi wywołanymi zmyśloną pandemią, zostały pozyskane przeze mnie w sposób ZGODNY Z PRAWEM. Środki pieniężne były, są i będą wydatkowane zgodnie z regulaminami oraz ZGODNIE Z PRAWEM. Nic na mnie nie macie i mieć nie będziecie.

  Na koniec dodam, że jestem gotowy wydać bardzo duże pieniądze na najlepszych prawników w Polsce, by bronić dobre imię mojej firmy oraz jej właścicieli. I zrobię to, by każdy rozumny Polak dowiedział się o waszych bandyckich działaniach - zastraszaniach, nękaniach, szantażach, przeszukaniach i tak dalej. Szykujcie kasę, urzędasy i inne szczury!

  Siłownia pozostaje zamknięta minimum do poniedziałku, 19 kwietnia. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich zmianach i nowych strategiach. Wszystkie aktywne karnety zostają oczywiście bezpłatnie zamrożone.

  Serdecznie dziękuję wszystkim świadomym ludziom za wsparcie, setki wiadomości z aprobatą i dobrym słowem. Klientom za zrozumienie i oferowaną pomoc. To naprawdę dla mnie mega ważne, pozdrawiam Was wszystkich! :)

  Tutaj jeszcze macie link do reżimowych mediów, ale artykuł mocno pomaga zrozumieć, co się dzieje i dlaczego został wydany bezwzględny wyrok na niepokornych przedsiębiorców:

  https://wiadomosci.wp.pl/naloty-na-silownie-i-odbieranie-pomocy-z-tarczy-dotarlismy-do-rozkazu-dla-policji-6627648484199200a

  "Oskarżani nie przyznawali się do winy. Na stosowne pytanie przewodniczącego odpowiadali krótko „nie”, „niewinny”, bądź – jak np. Göring – wygłaszali dłuższe wypowiedzi: „w sensie aktu oskarżenia nie czuję się winnym”. Większość z nich powtarzała jak mantrę, że jedynie wykonywali rozkazy. Frank powiedział w więzieniu, że „przez pięć lat był królem, ale bez władzy”, szef departamentu radia Ministerstwa Propagandy i Oświecenia Publicznego Hans Fritzsche powtarzał zdania o zdradzie Hitlera, a minister gospodarki III Rzeszy Walther Funk wyznał: „byłem jednak zobowiązany służyć państwu, na które przysięgałem. To była tragedia losu”. Z kolei Schacht stwierdził, że wiedział o zbrodniach, a sam nazizm doprowadzał go do mdłości." - źródło ipn.gov.pl, artykuł "Norymberski proces niemieckich zbrodniarzy"

  -> facebook.com/SyndykatSportCenter
  pokaż całość

 •  

  Wystawiony za 8tys. Co odpisać?
  a) Dobry primaaprilisowy żart, dziękuję za propozycję
  b) Poszedł za 4000
  c) 2500 i bierzesz, ale do japy.
  d) - Czekam na Wasze propozycje. Tak przy okazji, sprzedam opla (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  #heheszki #januszeolx #opel

  źródło: Screenshot_20210401-1436493.png

 •  

  #covidroulette Mamy 30546 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus

  Mediana typów to: 36969
  Średnia typów po odrzuceniu skrajnych to: 36538.7

  Dzisiejsza punktacja:
  74.78 pkt - @tekon (30752 [+206])
  52.67 pkt - @3nz0 (29997 [-549])
  24.23 pkt - @grasownik (32456 [+1910])
  23.12 pkt - @BIGos11 (32578 [+2032])
  22.44 pkt - @foqus (32658 [+2112])
  18.48 pkt - @siwy-vip (33241 [+2695])
  17.47 pkt - @Jachoslaw (33433 [+2887])
  14.54 pkt - @Feeder (34137 [+3591])
  13.86 pkt - @lukszymonk (34343 [+3797])
  13.82 pkt - @Nanchi (34356 [+3810])
  Pełna tabela: https://bouk.pl/covidroulette/roll236.html#today

  Ranking tygodnia:
  228.73 pkt - @bastku
  196.45 pkt - @Jankorposzczur
  180.45 pkt - @salcefrytki
  164.91 pkt - @3nz0
  151.02 pkt - @voytas0
  143.11 pkt - @MrPickles
  131.77 pkt - @piotrb
  130.50 pkt - @Jachoslaw
  127.75 pkt - @the_red
  125.81 pkt - @pawelJG
  Pełna tabela: https://bouk.pl/covidroulette/roll236.html#week

  Zasady zabawy:
  1. Podajemy w komentarzu swój typ na liczbę nowych zakażeń na dzień następny w Polsce. W komentarzu nie może się znaleźć inna liczba poza typowaną.
  2. Każdy użytkownik może podać tylko jeden typ dziennie. W przypadku dodania więcej niż jednego komentarza będzie brany pod uwagę pierwszy z nich.
  3. Typować można do godziny 7:30 danego dnia.
  4. Każdego dnia będą przyznawane punkty każdemu uczestnikowi: za JACKPOT (typ idealny) 150 punktów a w pozostałych przypadkach według następującego wzoru: (100p)/(50abs(p-t)+p) gdzie p to liczba przypadków, a t to typ.
  5. W przypadku, gdy MZ się pomyli i sprostuje wynik, błędnie policzona punktacja zostanie anulowana, a poprawka opublikowana w dniu następnym #covidroulette. To samo dotyczy ewentualnych, moich pomyłek przy przyznawaniu punktów.
  6. Nagrodami w zabawie są tytuły Wykopowego Epidemiologa Tygodnia oraz Wykopowego Epidemiologa Miesiąca. Wyniki zostaną ogłoszone odpowiednio w niedzielę oraz w ostatni dzień miesiąca. W przypadku, gdy na podstawie punktów nie uda się rozstrzygnąć kto otrzymuje ten zaszczytny tytuł to otrzymuje go uczestnik, który najmniej mylił się w swoich typach.

  #glupiewykopowezabawy #koronawirus
  pokaż całość

  źródło: piatek.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika djtraxx_

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)