•  

  Szkołę mam już lata za sobą ale ciągle mam koszmary związane z jej tematem. Jezu, te stare okropne rury obrażone na świat i z łaską odpowiadające na pytania, ciągłe darcie mordy o byle goowno. Dopiero po latach uświadomiłem sobie, że to co się w szkołach dzieje i jaki nauczyciele mają stosunek do młodych ludzi to jest kurła społeczna patologia. Dzieciak był wkręcony w tą edukacyjną machinę i myślał, że tak musi być i koniec.
  Do tej pory pamiętam jaki strach mnie ogarniał na lekcjach. A jak czegoś nie wiesz? ŁOO kurła tragedia światowa! Jak możesz tego nie wiedzieć!?

  Najlepsze w dorosłym życiu jest to, że jak czegoś nie wiesz to możesz po prostu powiedzieć nie wiem. Wydaje mi się, że w szkole to powinien być podstawowy zwrot, a robi się wszystko żeby tego nie mówić, bo sfrustrowana życiem baba zjedzie cię jak psa.
  Teraz powiedzieć nie wiem i choya mi zrobicie to najwspanialsze uczucie. Jak mówił jeden streamer z Ruczaju.
  #przegryw #szkola
  pokaż całość

  źródło: s.png

  •  

   @DoktorNauk: Tylko czemu w tym memie jest tyle prawdy? Przez całą swoją edukację nie spotkałem chyba nauczyciela frustrata, który wyżywa się na uczniach (poza wf-istami, ale to chyba trochę inna specyfika niż nuka w klasie). Wręcz przeciwnie, większość z nich wspominam z sympatią (może trafiłby się wyjątek w typie flegmatyka), byli stanowczy, dobrze przekazywali wiedzę, mieli konkretne oczekiwania, ale umieli też żartować. Z drugiej strony, to chyba co trzecia nauczycielka była pojebana. Kłótnie z uczniami i krzyki w klasie, walenie dziennikiem o biurko, wyjścia z płaczem, przemoc fizyczna, uwagi w dzienniku, zmiany nastroju/nastawienia 5 razy w ciągu jednej lekcji, długo by wymieniać. Kolejna 1/3 nauczycielek była bardziej zrównoważona. Przy okazji jednak nie panowała nad sytuacją w klasie (wstajesz w trakcie sprawdzianu i idziesz do ziomka przez pół sali żeby ściągnąć, a taka nic XD) albo nie miała wiedzy o przedmiocie, którego miała uczyć. Kwestia statystyki, bo kobiet jest więcej? A może ja miałem farta do facetów w tym zawodzie? pokaż całość

  • więcej komentarzy (57)

 •  

  Auta z polskich filmów i seriali, które nam zapadły w pamięć po seansie.
  Nie muszą być to jakieś mega hity, skupmy się na pojazdach:

  Ja zaczyna: Jeep z filmu Biała Sukienka (2003)

  #filmy #seriale #motoryzacja #glupiewykopowezabawy

  źródło: jeep.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika djwiesniak

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)