•  

  Mirki, potrzebuję waszej pomocy: które Xiaomi do 1000 zł wybrać?
  Mocno rozważam wybór modelu A2 lite. Czy jego posiadacze mogą mnie zachęcić/zniechęcić do jego kupna? (:

  Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

  #xiaomi #xiaomilepsze

  •  

   @karola2401: Mam Mi A2 lite od prawie roku. Gdy nie korzystam z internetu potrafi trzymać mi 4-5 dni, w normalnym użytkowaniu 2-3 dni. Nie zacina się, nie muli, choć ja nie mam np. messengera zainstalowanego. Kolega z messengerem zainstalowanym czasem narzeka, że mu się przytnie. Ja przy korzystaniu z whatsappa tego nie zauważam.

   Zdjęcia moim zdaniem robi przyzwoite jak na telefon za takie pieniądze. Czasem funkcja rozmywania tła przy portretach głupieje. Aparat do selfie często przepala zdjęcia. Mimo to uważam, że zdjęcia są ładne.

   Bardzo dużym plusem jest cyfrowa stabilizacja obrazu podczas nagrywania wideo. Filmy, które nagrywam chodząc po mieście, są bardzo ładnie ustabilizowane.

   GPS sprawnie działa, bardzo fajne są skróty klawiszowe (2x power, by włączyć aparat, power+voldown by wyciszyć), choć to chyba większość telefonów ma. No i mordka się cieszy, gdy co miesiąc dostajesz update.

   Sam zastanawiałem się nad A2, ale szukałem telefonu możliwe małego, by móc go obsługiwać jedną ręką. Jest to do wykonania, choć pewności chwytu jak przy telefonach 5" nie uświadczysz.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika dombol

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)