•  

  Jak to jest z kurierem, wszędzie i każdy rodzaj można zamówić? Totalnie nie jestem w temacie.
  #pgg

 •  

  Cześć, mam pytanie o pracę w #bolt - aktualnie męczę się w obsłudze klienta, a autem jeździć lubię, więc wizja takiej pracy mi odpowiada. Mieszkam w #rzeszow - widziałem tutaj wiele ofert pośredników, pytanie tylko - jak z hajsem? Umowa zlecenie rozumiem? Jeśli ktoś coś wie, dajcie znać - dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @sib4

   Jeździłem dwa miesiące dla pośrednika w Rzeszowie, zmiany 12h (7-19 albo 19-7). Co najmniej dwie zmiany w tygodniu trzeba było brać. Ja jeździłem właśnie 2-3 w tygodniu bo studentem jestem, i w sumie to zarobki 140-220, w takim zakresie były dniówki na czysto, jak były jakieś większe imprezy w mieście to może i więcej na nockach się dało. Plus napiwki, zależnie od dnia, średnio z 25 złotych powiedzmy, ale zdarzało się i 80 dostać w jeden dzień, albo i mniej niż 10. To wszystko za około 10h jazdy, bo teoretycznie było 1.5h przerwy, realnie to robiłem więcej tej przerwy.
   Jak zrobisz 4-5 zmian w tygodniu to 3000 przebijesz, może się nawet koło 4000 zakrecisz. No ale to 48-60h roboty w tygodniu, więc imo zarobki żadne. Spoko na dorobienie sobie na weekendy jak się jest studentem i lubi jeździć, ale raczej nie na stałą pracę.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (3)

 •  
  bencb

  +1656

  Przypomniało mi się, jak CNBC puściło nagranie z lądowania awaryjnego Wrony, w którym był podłożony głos z "ale urwał" i od 15 minut się z tego śmieje XD

  źródło: youtube.com

  •  

   @Mave
   Za checkin w Ryanair nie dopłacasz jeśli robisz online, co zresztą jest wygodniejsze, za miejsca to kwoty rzędu 10-30 złotych zwykle doplacalem (o ile ktoś potrzebuje), bagaż to też są tanie rzeczy chyba że walizkę jakaś ogromną bierzesz, ale nie wiem, jak latam na wakacje do tygodnia w ciepłe miejsca to jestem spakować się w małą torbę i plecak, bo co tam można brać.

   Nie wiem, latałem też innymi liniami, ale jak tylko mam możliwość tam gdzie lecę wziąć Ryanaira to biorę, kilka stów mniej zwykle a lot taki sam.
   pokaż całość

  •  

   @Mave
   Nie wiem, nigdy nie doświadczyłem syfu a latałem i Ryanairem i Wizzairem, jeśli chodzi o miejsce to za kilka dych można dokupić dodatkowe miejsce na nogi, chociaż z fotelami to tak, że jeśli latałem po Europie (1-3h) to nawet mi nie wpadło do głowy że mogą mi przeszkadzać, ale jak leciałem Wizzairem raz do ZEA i trwało to jakoś 5-6h chyba to już miałem trochę dość, bo nie dało się na nich spać w żadnej pozycji. Ale trudno, za 2 tygodnie lecę znowu do ZEA i mimo wszystko znowu wybrałem Wizzaira, bo nie widzi mi się dopłata 1000 złotych za na przykład Emirates w jedną stronę żeby 5h posiedzieć w wygodniejszym fotelu XD jeszcze się nasiedzę na wakacjach tam. pokaż całość

  • więcej komentarzy (72)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika donthateme

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)