•  

  Wydaj z nami książkę o męskiej modzie!

  pokaż spoiler tl;dr Razem z moim zespołem wydajemy książkę o męskim stylu. Wydajemy ją w self-publishingu i będziemy organizować projekt crowdfundingowy, dzięki któremu będzie można nabyć ją w przedsprzedaży. Po latach bycia do waszej pełnej dyspozycji chciałbym poprosić Was o wsparcie w promocji tejże zbiórki.


  Z tej strony Uszaty, szef cyrku funkcjonującego pod nazwą Dandycore, a z zamiłowania i przekonania Mirek od prawie sześciu lat. Przez cały ten czas byłem tutaj dostępny, by pomagać każdemu w męskomodowej potrzebie. Podrzucałem artykuły, publikowałem filmy, jak i spędzałem długie godziny, by wyszukiwać dla was najlepsze wyprzedażowe okazje. Wiele z nich dzięki waszemu wsparciu wleciało na stronę główną i dotarło dzięki temu do wielu osób. Portal ze śmiesznymi obrazkami jest dla mnie drugim domem, co cieszy mnie tym bardziej, że przed założeniem konta wiele osób odradzało mi obecność tutaj. Do dziś kiedy opowiadam im o tym jak ciekawych i różnorodnych ludzi można tutaj spotkać ich jedyną reakcją jest zdziwionypikachufejs.jpg

  pokaż spoiler BTW, Ash po 20 latach wygrał w końcu ligę Pokemon. Nadal mając 10 lat. zdziwionypikachufejs.jpg (。◕‿‿◕。) Ale do meritum


  Po tych wszystkich latach bycia do waszej dyspozycji przychodzę z prośbą o pomoc w zrobieniu czegoś wielkiego. Jako Dandycore stoimy w obliczu największego wyzwania w naszej historii – wydania własnej książki. Nie tylko napisanej przez nas, opatrzonej naszymi zdjęciami i grafikami, ale takiej, którą wydamy bez wsparcia wydawnictwa. Brzmi jak dużo pracy?

  pokaż spoiler To dodajcie jeszcze 2 x tyle ile wydawało Wam się, że jest z tym roboty i wyjdzie prawdziwy nakład pracy potrzebny do tego, by książka stała się faktem


  Nie zrażamy się jednak pojawiającymi się po drodze problemami, bo wierzymy, że ten projekt jest potrzebny i wypełni wyraźnie widoczną na rynku wydawniczym lukę. Pozycji z teoretycznymi podstawami jest kilka. Nie ma jednak takich, które w przystępnej formie dawałyby konkretne rozwiązania dla osób, których nie interesuje historia i teoria, ale efekt osiągany szybko i bez zbędnych ruchów. Praktycznie i po męsku. Czyli tak, jak większość ludzi spod tagów #ubierajsiezwykopem i #modameska chciałaby, ale nie może, bo przecież nie ma takiej publikacji.

  Jeszcze tylko kilka tygodni i sytuacja się zmieni. Powiedziałbym, że o 180%, ale kto wie, może nawet bardziej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Konkrety? Proszę bardzo! Wydajemy książkę o Kapsułowej Garderobie - takiej, która nie musi być duża, by dawać duże stylistyczne możliwości. Zebraliśmy w niej sporo wiedzy, jak i 60 męskich klasyków, dzięki którym będziecie w stanie złożyć co najmniej 100 zestawów. Wyobraźcie sobie, że przez 100 dni możecie nosić te same 60 rzeczy, ale nikt się nie zorientuje, bo zawsze wyglądają inaczej! Czy to czary? Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Kapsułowa Garderoba, czyli genialny koncept, który zaoszczędził już pieniądze, wysiłek i czas ponad 350 000 użytkowników, którzy zetknęli się z tym formatem na naszym blogu. Dzięki tej pozycji kupicie tylko te ubrania, które będą uniwersalne, stylowe i które będziecie nosić z przyjemnością. Nieważne czy chodzi o zestaw na randkę, na co dzień, do pracy czy gdziekolwiek indziej. W naszej książce znajdą się konkretne, praktyczne rozwiązania, które zawsze działają. Z merytorycznych artykułów zaś dowiecie się m.in. jak łączyć kolory, jak powinny być dopasowane konkretne rzeczy oraz poznacie sposoby na to, by nie pogubić się w gąszczu różnych rozmiarówek. Bo co marka, to rozmiarówka, serio, ja czasami się zastanawiam, czy one tego nie robią na złość klientom.

  By mieć stuprocentową pewność tego, że książka trafi pod strzechy potrzebujemy wsparcia życzliwych nam osób. A że takich jest całkiem sporo, to postanowiliśmy włączyć je, w tym oczywiście także Was, w proces wydawniczy, organizując crowdfundingową zbiórkę, będącą jednocześnie przedsprzedażą naszej książki.

  Jeśli więc śledzicie działania moje jak i mojego zespołu i uważacie je za wartościowe, to nie może Was zabraknąć w najbliższą środę 18.09.2019 r. o godzinie 18:00, kiedy to wystartuje nasz projekt na platformie wspieram.to. Niezależnie od tego, czy wesprzecie nas kupując książkę, wpłacając symboliczną złotówkę, czy udostępniając informację o zbiórce wraz z dobrym słowem w swoich profilach, to i tak będziecie naszymi Medyceuszami. Każde z tych działań będzie małym krokiem dla pojedynczego uszatka, ale wielkim dla budowania modowej świadomości wśród polskich mężczyzn.

  Jeśli chcecie, by info o starcie zbiórki was nie ominęło, to dajcie o tym znać w komentarzu, a zawołam Was w środę. Więcej o projekcie będę mówił podczas live’a, który odbędzie się pod tym linkiem, sporo informacji znaleźć można także na stronie wydarzenia na FB pod wdzięczną nazwą: „W 2019 wyrzucę trupy z szafy”.
  Pozostaje mi zadać tylko jedno pytanie: WCHODZICIE W TO?
  Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie
  Wasz Uszaty

  pokaż spoiler PS: Zdjęcie można by opisać następująco: 4 dandisów, jedno studio, cztery dni po 10 godzin roboty ᕦ(òóˇ)ᕤ
  PS2: A może interesowałby Was tag z kwestiami, które trzeba dopilnować, aby samodzielnie wydać książkę?


  #ubierajsiezuszatym #menswear #ksiazki #crowdfunding
  pokaż całość

  źródło: dandycore.pl

 •  

  Wyskoczyłem sobie na 60 km wycieczkę do cukierni, bo miałem ochotę na pączka, a jednocześnie w ogóle ruszyć się z domu gdziekolwiek. Zajechałem do Reyðarfjörður i ruszyłem na mały spacer, a że w porcie stał statek, to poszedłem cyknąć mu zdjęcie.

  A tu taka niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #islandia #zwtravel #podroze #podrozujzwykopem pokaż całość

  źródło: image.jpg

  +: Terki, ZuzArt6 +148 innych
 •  

  Może kogoś zainteresuje. Za darmo Motorsport Manager Mobile 3 na Android i IOS. Cena regularna to 18,99zł

  https://www.pepper.pl/promocje/motorsport-manager-mobile-3-na-android-i-ios-za-darmo-184456

  #kubica #f1 #cebuladeals pokaż całość

  źródło: static.pepper.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika dzikslaw

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)