¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @op_ser_vator

   uwaga emocje też się da opisać matematyka i logika, twój argument jest niewystarczający

   Martwię się że chcesz opisywać emocje faceta ze śrubokrętem z eksperymentu myślowego który podałem. Mam nadzieję że nie

   @op_ser_vator

   autokorekta w klawiaturze na telefonie, i moje wkurwienie na wiecznie zdebilnialych humanistów, którzy zamiast sami zakazać i odkrywać wola być "wysokopoziomowi"

   xD

   Robię doktorat z nauk ścisłych a eksperyment myślowy pochodzi z książki Summa Technologiae, też napisanej przez znanego humanistę.
   pokaż całość

  •  

   @FlimboQuest

   Martwię się że chcesz opisywać emocje faceta ze śrubokrętem z eksperymentu myślowego który podałem. Mam nadzieję że nie.

   Jeśli mózg to zlepek komórek i wiemy że jest ich dużo, to kwestia symulacji ludzkiego mózgu oraz, co ciekawsze 'obcego' mózgu psychologa, który wie kiedy dana AI kłamie. Otwiera nam kolejne wrota. Tam humanizm nie pomoże, tak jak na ludzi nie pomaga dyplomacja. Jest próbą 'wpływu', więc kłóci się z innymi ideami hujmanow o wolności etc.

   Jak sam zauważyłeś jest to eksperyment, nie pokrycie danymi, testami i zwartą teoria. To wszystko to jest kwestia czasu. Już teraz niektóre AI przechodzą test Turinga.

   Matematyka zabije humanistyczne mądrości cięciami w potylicę, będziecie wymyślać pewnie nowe, ale to nic nie da, bo głupiej sieci neuronowej nauczenie się konceptu zajmie chwilę i weryfikacja tyle samo.

   Humany do piachu. #bojowkamakiawelizmu
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (24)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika eM-Ka

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (8)