Jestem mężczyzną nie bojącym się wyzwań, wyznaczającym osiągalne cele, spełniającym marzenia i niepoprawnym optymistą.

 •  

  Cześć!
  dawno mnie tutaj nie było. Dawno się nie udzielałem. Dawno mało co pisałem. Dawno w ogóle interesowałem się swoim rozwojem. Ostatnie wydarzenia sprawiły, że straciłem trochę wiary w siebie. Spadł mój zapał do pracy i chodzę wkurzony. Sam na siebie, że dopuszczam do siebie te myśli. Że nic z tym nie robię. Frustracja nie ustępuje i nie daje mi spokoju. Chcę wziąć się w garść.

  Rozmawiałem z szefem o pracy, zarobkach i mojej dalszej karierze. Rozmowa nie była łatwa. Pierwszy zawód spotkał mnie już w pierwszych sekundach. O podwyżce mogę zapomnieć. Mógłbym pomyśleć sobie "ok, zdarza się", ale:
  1. ta była mi obiecana równy rok temu;
  2. podwyżka miała być zwieńczeniem mojej ciężkiej pracy w ostatnich miesiącach;
  3. bardzo mi na niej zależało.
  Są też powody prywatne. Uważam jednak, że pracodawca płaci za wykonywaną pracę, nie sytuację rodzinną, zachcianki itp.
  Kolejny zawód dotyczył mojej dalszej kariery. Już od dawna moja praca skupia się na pomocy innym jednostkom, realizowaniu zadań pobocznych niezwiązanych bezpośrednio z moim szefem. Moje ambicje, zapał, zdobyte umiejętności i kierunek w którym podążam sugerują, że czas iść do przodu. Tutaj już niczego więcej się nie nauczę. Instytucja duża, oddział w każdym mieście. Nieskończona liczba ścieżek rozwoju. Ale nie. Jeżeli praca tutaj mi nie odpowiada, to mój problem. Przejście do innej jednostki nie zostanie przez niego zaakceptowane.

  Nie jestem z tych, co lubią się kłócić. Zwróciłem więc uwagę na złożoną mi obietnicę i powiedziałem, że czas zacząć szukać pracy. Przyjął to ze spokojem. Przypomniał mi tylko o okresie wypowiedzenia wynoszącym 3 miesiące.

  Teraz szukam zatrudnienia. Chcę pozostać w branży - bankowość. Iść w kierunku obranym parę lat temu, z którego ciągle mnie spychano. Doradztwo klientów segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw. Najlepiej byłoby w tej samej organizacji. Tylko nie wiem do kogo uderzyć, żeby mieć na to szansę.

  7 lat pracy pójdzie się... sami wiecie. Z drugiej strony wyjdę ze strefy komfortu. Co ja piszę. Ja z niej zaraz wyskoczę - i to mnie trochę pociesza. Świadomość nowego wyzwania jakoś miło mnie nastraja.

  Miłego dnia

  #ehisedi
  pokaż całość

  •  

   @ehisedi gdy pojawia się frustracja to wyluzuj, odpocznij. Spójrz na wszystko z innej perspektywy. Docen siebie, serio. Spisz na kartce twoje sukcesy mi to pomaga.
   Podwyżki nie dostanę? A co z inflacja? A co z kosztami szkolenia ewentualnego nowego pracownika panie szefie :)
   1. Szef Cie nie szanuje, napisz CV.
   2. Brak wyników, brakiem motywacji. Normalka
   3. Nie uzależnia wszystkiego od jednego zdarzenia. Ludzie z autyzmem maja gorzej.
   Praca dla innych jest serio niewdziecxna. Efektu nie widać, a jeszcze Ci doloza pracy niezwiazajej z twoim zawodem.
   3 miesiące wypowiedzenia? Masz jakieś zaległe zabiegi? Na kolano, korekcja wzroku, bóle kręgosłupa ( ͡º ͜ʖ͡º)
   7 lat to ładny kawał czasu, zostanie doświadczenie. W jednej pracy tak długo.. Mój max to 4 lata.. Po podjęciu nowej normalnej pracy żałuję że tam tyle siedziałem.
   Miłego i powodzenia!
   pokaż całość

 •  

  #xiaomi
  Pany i panowie obecnie mam #mi6 mysle nad zmiana na #mi9. Warto zmienic czy poczekac na #mi10 podobno bateria petarda ale dopiero za rok niby? W polin oczywiscie sa slabe wersje wiec bede kupowal od majfirenda jak juz wersje 8GB/128GB/256GB

  +: D3v0
 •  

  WYSTARTOWAŁA JUBILEUSZOWA X EDYCJA

  Regulamin, dostępny również w opisie hashtagu

  • Zostało przygotowanych 25 zestawów. Zgłoszenie oznacza napisanie pod wpisem komentarza z liczbą z zakresu 1-25.
  Organizator zobowiązuje się dostarczyć zadania uczestnikowi poprzez prywatną wiadomość w terminie do 3 dni kalendarzowych tzw. od daty zgłoszenia się.

  • Z bieżąca edycją wprowadzam możliwość wymiany zestawu na inny pod warunkiem uzasadnienia.

  pokaż spoiler Zapisy (od 12.03 godz. 17:30 do 14.03 godz. 17:30)


  Powodzenia w realizacji :)

  #mirkowyzwanie
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ehisedi

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)