•  

  Musicie mi coś poradzić bo mnie zjada strach

  To nie ściema. Wczoraj byliśmy z ludźmi z pracy na konferencji, nie napiszę na jakiej. Ja nagrywałem prelekcje na dyktafon w telefonie. Trzy osoby z pracy pod koniec poprosiły aby podesłać im nagrania. Zrobiłem to od razu, podeslalem trzy mp3-ki jako załącznik na firmowego slacka i dodatkowo indywidualnie.
  Aby nie przedłużać. W trakcie raz wyszedłem do kibla i przez roztarniemie nie wyłączyłem dyktafonu. Całe odgłosy srania się nagrały, a miałem poprzedniego nocy niezłe żarcie: śledzie, budyń I smoothie. Cała trzyminutowa walka z naturą utwalona w postaci eksplodujących wyrzutów fekalia i mantrowania pod nosem 'o kvrwa ja pvierdole' itd. Na domiar złego siedząc na tronie zadzwoniłem z drugiego telefonu do brata i relacjonowałem mu jak kasztanie (mamy z bratem taką tradycję).
  Kompromitujące nagranie mają już chyba wszyscy,
  Za dwa tygodnie jest zaplanowane wyjazdowe szkolenie, planowałem tam sobie poderwać bardzo ruchable koleżankę ale teraz chyba już nic z tego. Z resztą nie wiem jakie mogą być towarzyskie konsekwencje takiej wpadki. Pracuje w typowym korporacji jako wsparcie działu sprzedaży, ale już pod awansie pół roku temu, wyrobiłem sobie coś w rodzaju szacunku. Co robić? Jestem w autobusie do biura i nie wiem co mnie czeka.
  #korposwiat #pracbaza #przegryw #truestory #praca #
  pokaż całość

 •  

  Mirki, za około 2h idę na randkę z dziewczyną poznaną na tinder. Nigdy nie spotykałem się z kimś poznanym przez internet a co najlepsze nasza znajomość trwa tydzień więc trochę się stresuję. Oczywiście zabieram ją do restauracji gdzie zarezerwowałem stolik i zastanawiam się jeszcze nad bukietem róż, ewentualnie nad jakimś drobnym upominkiem dla niej z okazji spóźnionego dnia kobiet. Czy według was różowa koszulka i jeansy to nie za luźny strój na takie spotkanie? Mam dylemat i jeszcze póki czas mógłbym się na szybko przebrać w coś stosowniejszego. Trzymajcie kciuki to dziś opuszczę #przegryw (。◕‿‿◕。)
  #wychodzimyzprzegrywu #tinder #podrywajzwykopem #pokazmorde #rozowepaski #randkujzwykopem
  pokaż całość

  •  

   @Shaggy_dg: To, że ty byś tylko tego na Tinderze szukał nie znaczy, że każdy tak robi. Zwłaszcza przegryw, który ma problem z kontaktem z płcią przeciwną - niektórzy tam szukają normalnej relacji, nawet koleżeńskiej czy przyjacielskiej. #szaremyszki też nazywasz kurwiskami, bo zakładają Tindera, bo chcą kogoś poznać?

  •  

   @Shaggy_dg: Dlaczego miałbym mieć ból dupska o czyjeś zjebane poglądy? Są twoje, twoja sprawa. Ja chciałem jedynie nakreślić rzeczywistość, ale jak wolisz prostackie jednowymiarowe poglądy to mi nic do tego. ¯\_(ツ)_/¯ Próbowałem.

  • więcej komentarzy (31)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika eksa66

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)