•  

  jestem koniem zawsze byłem

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: FB_IMG_1634403865130.jpg

 •  

  Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

  Zanim przejdę do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od prawie roku, regularnie rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich możliwych usprawniaczach życia. W skrócie: polecam Wam rzeczy które wprowadziłem do swojego życia z tytułowego pytania i z czystym sumieniem mogę je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusje z której rodzą się kolejne pomysły.

  Dla zachowania wysokiej jakości rekomendacji bardzo zależy mi abyście podzielili się informacją do jakich zmian zainspirowaliście się wpisami z tej serii – czyli co udało się z sukcesem wprowadzić do życia a co akurat w Waszym przypadku nie zdało egzaminu?
  Zainteresowanych zachęcam również do sprawdzenia archiwalnych wpisów i setek unikalnych propozycji z komentarzy.

  Przechodząc do rzeczy, w tym miesiącu aż kilka propozycji – niektóre z nich to Wasze propozycje z poprzednich wpisów – zapraszam do krótkiej lektury.
  1. Rolka do obierania ubrań – jak opowiedziałem znajomym to śmiali się że nigdy nie posiadałem tak podstawowego przedmiotu – teraz rozumiem że to absolutny must-have zwłaszcza dla osób posiadających w domu zwierzaka. Można się śmiać może jednak ktoś żył w takiej nieświadomości jak ja do tej pory :D Koszt 15 zł.
  2. Głośnik JBL Go 3 – z poleceń mirków. Szukałem głośnika do mieszkania i rozważałem znacznie droższe opcje nagłośnienia Harmana ale jako zupełny laik nie wiedziałem czego rzeczywiście potrzebuję. Postanowiłem zacząć od zupełnie podstawowej wersji która dla mnie osobiście okazała się w 100% wystarczająca , jakość dźwięku bardzo dobra a głośności nie wykorzystuję na maxa). Zaznaczam że nie jestem znawcą sprzętu audio – to jedynie moja subiektywna opinia o wysokim zadowoleniu z zakupu. Koszt 130 zł.
  3. Lifewithoutlaces – z poleceń mirków. Sznurówki których nie trzeba wiązać – wykonane z gumy która dopasowuje się do stopy. Nie jest to game changer ale faktycznie działa. Przestrzegam przed skracaniem sznurówek przed rozchodzeniem. Dopasujcie najpierw dobrze długość i dopiero wtedy tnijcie. Uważam że nie nadają się do każdych butów – do trampek ok ale np. na siłownie czy do butów zimowych nie sprawdzą się. Koszt 40 zł.
  4. BezpiecznyPesel – nie mylić z płatnymi usługami. W tym przypadku mówimy o darmowej w 100% stronie która pozwoli Wam zabezpieczyć Wasz numer pesel przed wyłudzeniami pożyczek na Wasze dane. Traktuję to jako uzupełnienie do polecanych we wcześniejszych wpisach Alertach BIK. Zastrzeżenie peselu w tym przypadku zwiększa bezpieczeństwo ale nie gwarantuje 100% skuteczności a to za sprawą bazy firm pożyczkowych które obejmuje. Darmowe.

  Na dziś to tyle. Planuję przygotowanie specjalnego wpisu w którym opiszę mniej opcjonalne rozwiązania które zaimplementowałem do swojego życia na przestrzeni lat a które pozwoliły poprawić wiele aspektów życia lub wnieść je na dużo wyższy poziom (tu więcej o nawykach i usługach).

  Jeżeli ten format Ci się podoba, jest dla Ciebie inspirujący lub czerpiesz z niego jakąś wartość dodaną to zostaw plusa aby widzieć kolejne wpisy z tej serii. Wołam plusujących!
  Aby być na bieżąco obserwuj również TAG AUTORSKI: #mirekmasterclass

  Dołącz do dyskusji poniżej odpowiadając na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.

  Tagi dla zasięgu ale pamiętajcie że najlepsza inwestycja to zawsze ta w siebie, pozdro!
  #inwestowanie #inwestycje #gielda #nieruchomosci #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika elgebar

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)