•  

  Mirki i węgierki. Świat płonie. Pandemia. Protesty. Na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja.

  Zanim zaczniemy słyszeć strzały zza okna, dobrze będzie się do tego przygotować. Najlepiej również strzelając. Gdzie? Ano, może na orbicie okołoziemskiej? W bazie okrętów podwodnych? W centralnym rdzeniu korporacji Liandri? Nie, nie przesłyszeliście się. Dawny serwer UT wraca do wytężonej pracy nad obliczaniem waszych spudłowanych strzałów i wpadań do lawy i kwasu. Zachęceni? [miejsce na Twój entuzjazm].

  Wszelkie informacje na temat tego jak dołączyć znajdziecie na tej stronie. Znajdziecie tam również link do Discorda, dzięki któremu będziecie mogli przekazać innym graczom co myślicie o ich matkach bez potrzeby odrywania rąk od przycisków W, S, A i D.

  Kiedy mamy zebranie? Planowo spotykamy się w nadchodzącą niedzielę, tj. już jutro. Godzina dziewiętnasta. Przecież niehandlowa niedziela nie oznacza, że nie można sprzedać koledze buły z impact hammera.

  Wołam przy okazji ludzi, którzy zapisani byli do ostatniej spamlisty.

  Pozdrawiam gorąco i do zobaczenia na serwerze!

  #unreal #unrealtournament #retrogaming #staregry #grajzwykopem
  pokaż całość

  źródło: i.ytimg.com

 •  

  Porozmawiajmy o quick resume / odpowiedniku na ps5 (jeżeli jakiś będzie).

  Zauważyłem, że wiele osób jak tylko słyszy o tej funkcji to odrazu "łeeeeee ja i tak gram tylko w jedną grę, po co mi to". Trochę nie rozumiem tego podejścia sam nie gram w zbyt wiele gier na raz ale przecież ta funkcja to nie tylko szybkie zmienianie gier.

  Jeżeli rzeczywiście będzie działać tak jak na filmikach to dla mnie to całkowity gamechanger.

  Kończę grę i na następną sesje zaczynam dokładnie tam gdzie skończyłem, bez przeklikiwania menu, wybierania save itp, przy tym wczytując się zazwyczaj w te 10-15 sec. Zupełnie jakbym zapauzował grę ale przy tym mam możliwość całkowitego wyłączenia konsoli.

  Swoją wiedzę opieram na filmikach demonstracyjnych więc jeżeli coś pokręciłem to proszę naprostować, zapraszam do dyskusji jak wy to postrzegacie.

  #xboxone #xbox #ps4 #ps5 #xboxseries
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika ellbbr

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)