•  

  chyba plej mi się zjebał, ja pierdole, jakie gówno.
  #ps4

  +: Cronox
  •  

   @elmaelma: na reddicie piszą że ta aktualizacja jest jakaś wadliwa i może napsuć w konsoli
   PS4 update 4.70 WARNING
   https://www.reddit.com/r/playstation/comments/6e6raf/ps4_update_470_warning/

  •  

   @maruch: "super". mi działo się to jeszcze na starym sofcie, a jak już się uspokoiła to zobaczyłem że jest aktualizacja do 4.70 i zainstalowałem i działa. włączałem później jeszcze ze dwa razy konsole i nic już się nie wydarzyło, ale w takiej sytuacji to znowu jej nie włączam aż naprawią, pierdziele.
   @Vader-Poland: tylko jak by to był blaszak, to zawsze można rozebrać na części pierwsze i może mu przejdzie, a tutaj juch, co robić, tylko wyciągać wtyczkę i podłączać licząc że się naprawi.
   trochę ochłonąłem i masz racje - walić to pudło. odwali jeszcze taki numer i je na serio wywalę, a na razie sprzedać może za 6 stów, to w dupę z takim interesem. zobaczę co się będzie działo, ale na razie wrzucę to padło do szuflady i zostawię do exów najwyżej, bo jak wspomniałem konsola "ideolo" (chociaż ten incydent... teraz strach podłaczyc do innego tv) za 6 stów, to już niech leży. i gry też bym wtedy musiał wywalić a mam z 12 pudełek i pada. na razie nie chciałoby mi się.
   zobaczymy co to będzie.
   kusi ten nowy xbox slim i może na niego się szarpnę i będzie do "wszystkiego", a ps4 do exów jak wspomniałem. o ile się nie spiertoli samo z siebie.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  myślicie że pojawią się jeszcze jakieś gry z wiiu na switch, wzorem mario kart? chciałbym zagrać w kilka gier, ale to byłoby fajnie już kupić nowiutką konsolę, zamiast nabijać kabzę januszom z zdechłym wiiu.
  takie "play greatest wiiu games on portable wiiu - switch" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #nintendoswitch #nintendo

  +: K.........a, Jorzi +2 innych
  •  

   @goomba-pl: ja nie mam wii u i widzę sens duplikowania ;)

  •  

   @ultek: @goomba-pl: @kulaty: przecież to "na pewno" oznacza, że to wg autora komentarza pewniaczek, a nie że jest to gdzieś potwierdzone.

   pokaż spoiler Też mam to za bardzo prawdopodobny typ.


   nie widzę sensu duplikowania bibliotek

   Przecież sens jest oczywisty. Żeby zarobić łatwym kosztem. :P

   ---

   myślicie że pojawią się jeszcze jakieś gry z wiiu na switch, wzorem mario kart?

   @elmaelma: na pewno coś pojawi, wraz z czasem. Na razie 2 główne gry od Nintendo, które wyszły na Switcha, to gry z WiiU, więc za kolejnymi trzeba będzie poczekać.

   Gry z WiiU pasują jak ulał pod względem mocy obliczeniowej Switcha; gry z WiiU nie sprzedały się wystarczająco, nie trafiły do dużej grupy osób - można je sprzedać znów, może im pozwolić bardziej na sobie zarobić; no i port gry z WiiU pozwala wypełnić okienko software'owe i skupić się na produkcji czegoś nowego.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (7)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika elmaelma

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi elmaelma

Osiągnięcia (2)