•  

  Powiecie mi dlaczego od 25 lat w Polsce jest ból dupy o odwołanie rządu Olszewskiego i tego, że Tusk powiedział "Panowie, policzmy głosy"? xD co w tym złego? rząd Olszewskiego popierało kilkudziesięciu posłów i w demokratyczny sposób został odwołany, ta cała "nocna zmiana" i kwik na jej postawie jest dla mnie najbardziej absurdalnym konfliktem politycznym w dziejach co najmniej Europy xD to wygląda mniej więcej jak te filmiki na yt: "Obejrzyj zanim usuną ten film!!!" ku*wa sami to nagrywali i na bank pozwoliliby na to gdyby robili tam jakieś niewyobrażalne SPISGI... umysłowe kalectwo w narodzie.

  #polityka #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #nocnazmiana
  pokaż całość

  •  

   @aduk123: @JakTamCoTam: @zirytowana_plaszczka: a ch*j wie, prawda jest taka, że Macierewicz zrobił rozpierdziel tymi teczkami kompletnie rozwalając idę lustracji, to przez niego tylu komuchów mogło dalej rządzić tym krajem. Dodatkowo, śmieszna jest ta legenda "nocnej zmiany" przez prawicę, zresztą tutaj artykuł Ziemkiewicza (tak, tego samego który dziś jest idolem prawicy) o mierności rządu Olszewskiego i dlaczego on musiał upaść.

   @PiotreKq: wbijam na 47 lvl i coś jeszcze pamietam. Ten rząd był słabiutki delikatnie pisząc. Czasy Tyminskiego, krążących plotek o Bolku, trudnej reformy Balcerowicza, wysokiego bezrobocia w kraju, ustawionych i ustawiających się postkomuchow. Rządy wówczas to wydeptywanie z jednego na drugie gówno. A byłem wówczas w wieku wykopków i miałem trochę wywalone będąc na studiach.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (36)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika embed

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)