•  

  Mirki jak to jest z pamięcią RAM w dual channel? Kupiłem laptopa i mam w nim 1x8gb Chcę dołożyć drugie 8gb żeby chodziło w trybie dual channel. Czy to musi być druga dokładna taka sama pamięć od tego samego producenta? #komputery

 •  

  Mój laptop zaczyna umierać, poza tym jest duży i ciężki więc szukam czegoś innego.
  Myślałem nad Thinkpad t440s. Warto brać go w 2019 roku czy już stary?
  Budżet raczej skromny. Powiedzmy, że 1500zł, ale im mniej tym lepiej.
  Szukam czegoś 13"-14", poniżej 2kg z dobrą baterią. Taki, żeby można było wygodnie nosić na uczelnię. Głównie do programowania i internetów. I musi być matryca IPS, bo już nie wytrzymam z TN-ką.
  Myślę nad Thinkpadem również ze względu na dock. Wydaje się to bardzo wygodnym rozwiązaniem.

  #laptopy #lenovo #thinkpad
  pokaż całość

 •  

  Witam szanowne grono #thinkpad #lenovo
  Zostałem posiadaczem T470 i mam w związku z tym kilka pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy jest jakiś program od Lenovo, który sam zainstaluje mi brakujące sterowniki? W tym momencie nawet wifi nie mam. Co warto z podstawowych programów zainstalować? Jak wygląda sprawa z gwarancją? Teoretycznie jest jeszcze ponad rok, ale laptop jest z Danii, a nie mam żadnych papierów czy danych właściciela żeby przepisać to na siebie. pokaż całość

 •  

  Hej Mirki i Mirabelki. Od jakiegoś czasu poszukuję lapka i po przestudiowaniu tagu #pustulkowelaptopy stwierdziłem, że chyba najlepszym wyborem dla mnie będzie poleasingowy t460 - bo jak ustaliłem budżet to koło 1500 zł, więc w teorii by było idealnie.
  Jest tylko kilka problemów, laptop niby powinien kosztować 1500 zł, a najtańsze oferty jakie znalazłem to 1800-2000. Więc albo jest ciężko coś takiego upolować, albo ja źle szukam. Stwierdziłem, że można się jeszcze dopytać, bo przyznam szczerze, że to mój pierwszy laptop w życiu, więc może jest coś tańszego co też spełnia te wymagania. Generalnie, ciężki wybór. Większośc serii t400 mi całkiem przypadła do gustu.

  Szukam:
  Odpornego i trwałego lapka
  W miarę lekkiego i poręcznego
  Dobry czas pracy na baterii
  Ekran raczej matowy
  Do pracy biurowej, internetu, filmów i może czasem starszych gierek w trasie, czy coś.
  Podświetlana klawiatura to coś co bym chciał mieć, bo to przydatny bajer.

  Na pewno nie potrzebuję dotykowego ekranu.

  Z takich pytań które mi sie nasunęły - większość poleasingowców ma obce układy klawiatur, które łata sie naklejkami. Tylko jak to niby działa z podświetlanymi klawiaturami? Wtedy traci sie podświetlenie na zalepionym klawiszu? Czy jest to jakoś rozwiązane technologicznie?
  #laptopy #thinkpad #lenovo
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika eremsc

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)