•  

  Mireczki czy jest na sali jakis stomatolog? pękł mi w sobote ząb górna szóstka w ten sposób jak na zdjęciu (to w środku czerwonej lini to ten odpęknięty fragment), pęknięty fragment się trzyma dość mocno, bo zanim się skapnąłem że to pęknięty ząb to myślałem że coś mi tam weszło między zęby i ostro dłubałem tam wykałaczką. Moja jedna i druga dentystka niestety nie mogą mnie przyjąć w tym tygodniu. Ten ząb był już leczony, nawet z pół roku temu mi się kawałeczek ukruszył i był robiony, a teraz takie coś... Mogę z tym chodzić do następnego tygodnia? Nie boli mnie to w ogóle ale się kurewsko martwie i cały czas mam humor popsuty..

  #stomatologia #dentysta #zeby
  pokaż całość

  źródło: Przechwytywanie.JPG

  •  

   @siemawpadajdomejkuchni: Mirku, stomatologiem nie jestem ale może chociaż mój przypadek cie troche uspokoi. Ostatnio odpadła mi cała sciana boczna zęba po kanale. Chodzilem z tym ponad 2 tygodnie, zanim mialem wizyte i niczego to za bardzo nie zmieniło. Najistotniejsza chyba jest kwestia tego jak dokładnie wygląda pęknięcie i co będzie można z tym zrobić. Na wizycie (przynajmniej u mnie tak to wyglądalo) dentysta wyjmie ci ten złamany kawalek, zaloży opatrunek i fleczer żeby wygoilo się dziąsło które troche pewnie oberwalo. Potem dopiero będzie mógł dzialać. pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  Naprawdę nie chcę tanio wskakiwać na falę hejtu ale sądzę że ograć Mali moglibysmy mieć problem xDDD. Wiem bo oglądam właśnie ich #mecz sparing z DR Kongo xDD trzeci dzień oglądam ten mecz bo chuja widać i kurwicy dostaję. zremisowali 1-1 po farfoclu ale ogólnie atak pozycyjny całkiem całkiem, obrona bez głupich błędów xDDD szukanie przestrzeni, przesuwanie obrońców przeciwnika top, wykończenie tylko ala Morata. w Kongo tylko Tisserand coś gra + jakiś Bolingi z Lausanne próbował szarpać na skrzydle. pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  Cześć mirki, szukam czegoś takiego jak na zdjęciu - kołki/spinki plastikowe, czy jakkolwiek inaczej by to nazwać. Średnica max to ~ 5mm. Służą do przypięcia styroduru do korpusu deski do prasowania. Zdjęcie znalazłem w tej ofercie: https://north.pl/karta/00615509-sruba-do-deski-do-prasowania,729-YL-3438.html ale jak widać cena jest... intrygująca ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i śrubami zdecydowanie bym tego nie nazwał.
  Wiecie może gdzie takie coś dostać albo chociaż pod jakim hasłem tego szukać? Pod hasłami kołki/spinki oczywiscie wyszukuje spinki tapicerskie do samochodów, ale żadna z nich za bardzo nie pasuje (przynajmniej kształtowo, bo wymiarowo coś by się tam dobrało)
  #majsterkowanie #kiciochpyta
  pokaż całość

  źródło: north.pl

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika esti33

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)