mam dosyć tej papirusowej roboty..

 •  

  Za godzine rusza moja pierwsza sesja w Cthulhu, ale sie jaram

  #grybezpradu #lovecraft #rpg #oldschoolfantasy #dbstuff

  źródło: wykop.pl

 •  

  Moja propozycja na granie w gre. W celu urozmaicenia każdej rozgrywki, inwestuję w magię żywiołu, który wyskoczy mi jako pierwszy.
  #heroes3

 •  

  #heroes3 #hota #homm3
  Mirki, bohater do oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ostatnia mapa kampanii rogu otchłani z hoty, udało mi się zebrać 6 zestawów artefaktów, a pewnie dało by się zebrać jeszcze więcej. Jednym bohaterem mogłem czyścić całą mapę używając wyfarmianych fangarmów przy pomocy rogu. Wspaniała to była kampania, nie zapomnę jej nigdy - głównie przez wysoki poziom trudności w początkowych misjach ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

  źródło: bidley.png

  •  

   @Saly: z tym wykupowaniem w karczmie to sprytne, nie wpadłem na to. Ja Jeremego używałem do obrony przed pomarańczowym i brązowym, Tarkiem zbierałem złoto z wraków na morzu, a Bidleyem popłynąłem i pokonałem różowego. Zobaczyłem że pomarańczowy i niebieski mają town portal, to ruszyłem na tego pierwszego ale czaru w ich gildiach nie zdobyłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dopiero przy niebieskim zdobyłem zwój co mi strasznie ułatwiło i przyśpieszyło gre. Grala nie zdążyłem wykopać przed pomarańczowym, chyba nawet zabiłem mu bohatera co go wykopał i gral zniknął pokaż całość

  •  

   @mannoroth: bardziej taktyka, no ale nie można mieć wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • więcej komentarzy (3)

 •  

  Jaki polecacie kanał po eng recenzjujący gry? Z polskich oglądam właściwie tylko quaza, archona i czasem zagrajnika. Kto jest najlepszy po angielsku?
  #youtube #pcmasterrace #ps4 #xboxone

 •  

  #barylkakrwi
  144 730 - 450 = 144 280
  Data donacji - 16.09.2020
  Donacja - płytki 450 ml
  Grupa krwi - A Rhg
  Miejsce donacji - RCKiK Gdańsk
  Żony myśli że jestem w pracy a ja pojechałem oddać krew i na uczelnię gdzie heroski teraz wchodzą na ostro. Tylko ja, heroski i 8 czekolad (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  źródło: 1600244009067.jpg

 •  

  Czołem Mirki, Waszym zdaniem która część lepsza?
  Jeśli nie graliście w obie to nie zaznaczajcie 3, wiadomo że jest bardziej popularna #heroes3 #pytanie #heroes5

  Które hiroski might and magic

  • 76 głosów (92.68%)
   Heroes 3
  • 6 głosów (7.32%)
   Heroes 5
 •  

  Czy ktoś może coś napisać na temat moda "Project Ironfist"? Czy jest już cały? Czy do czegoś się nadaje?

  Szukałem moda który przerabia Heroes 2 na Heroes 3 i znalazłem takie coś -> ale nie wiem czy warto.

  Jest też mod The Succession Wars v0.8.0 - ale to chyba jakaś niedokończona jeszcze wersja beta?

  #heroes2 #homm2 daję też #homm3 #heroes3 dla zasięgu pokaż całość

  •  

   @fledgeling: pamiętam jak grałem to często crashowało i wywalało gre do pulpitu. Postanowiłem że jak wypuszczą nowe wersje to sobie pogram znowu, ale od czasu premiery żadnych aktualizacji większych nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  To uczucie gdy porywa was zły czarownik, po czym zmusza cię do oglądania slajdów ze swoją ex i sekcji zwłok przeprowadzanej na twoim znajomym.

  #memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy.
  #wojak #memy #baldursgate

  źródło: BG2 Wojak Imoen.png

 •  

  Mirki, szukam jakieś dobrej gierki do pogrania na lanie, co by dało radę pograć na starszych lapkach, najlepiej coś ze strategii, klimat średniowiecza te sprawy. Rimworld by był zajebisty, ale jest za drogi.

  #gry

 •  

  Chyba bardziej dla siebie piszę ten post, niż dla kogoś, ale może ktoś przeczyta. Trzy dychy na karku, to opowiem wam pewną historię młode siurki.

  Rok Pański jakiś 2002. Nie było jeszcze za bardzo internetu, więc herosy 3 robiły na osiedlu furorę, zwłaszcza że przecież dało się grać w kilka osób na jednym komputerze. W małym dwudziestomieszkaniowym bloku było nas siedmiu we względnie podobnym wieku plus jeden ziomeczek z bloku obok. Graliśmy często w 3-4 osoby, przy okazji rozmawiając o tym co słychać w szkole itd.

  Pewnego razu ktoś wpadł na pomysł, że fajnie grałoby się, gdybyśmy nie widzieli ruchów przeciwnika - żeby przy komputerze przebywała tylko ta osoba, której aktualnie tura się toczy. Niestety nie bardzo były ku temu warunki, bo wiadomo - wszystkie mieszkania dwupokojowe, rodzice, rodzeństwo itd, a odwracanie się plecami do komputera na dłuższą metę nie zdawało egzaminu, bo zawsze ktoś coś "przez przypadek" podejrzał i prowadziło to do kłótni, a nawet rękoczynów.No ale pewnego pięknego wakacyjnego dnia okazało się, że jedyny w naszym gronie jedynak - Żuczek, będzie miał następnego dnia wolną chatę od 7 do 15. Tak więc ustaliliśmy, że wszyscy będą siedzieć w salonie, a aktualnie wykonujący turę, będzie szedł do małego pokoju, gdzie przenieśliśmy komputer. Chętni okazali się wszyscy, więc było nas aż 8 osób. Punktualnie o 7 wszyscy zameldowali się na trzecim piętrze u Żuczka(przy zdziwieniu naszych matek - "po co się zrywasz z łóżka przed 7 w wakacje?"). Samo to, że nikt się nie spóźnił nawet o minutę, pokazuje jak wielkie ciśnienie towarzyszyło każdemu z nas.
  Wybór zamku i bohatera chyba wszystkim spędzał sen z powiek i każdy miał to gruntownie przemyślane, więc poszło sprawnie i... RUSZYLIŚMY!

  W salonie niby każdy rozmawiał o codziennych sprawach, ale jednak dało się wyczuć napięcie i ekscytację. Stawka była przecież wysoka - na zwycięzcę rozgrywki miał spłynąć osiedlowy splendor, a opowieści o jego triumfie miały nieść się jeszcze przez co najmniej kilka miesięcy po wszystkich osiedlach w mieście.
  Przyszedł chyba czas, żebym zarysował Wam sylwetkę naszego gospodarza - Żuczka. Był najmłodszy z nas(od niektórych młodszy o 4 lata. W tamtym momencie miał z 12 lat), ale zdecydowanie najbardziej cwany. Czasami mu to pomagało, czasami go gubiło. W każdej dziedzinie życia chciał szybkiego sukcesu, jak najmniejszym kosztem - nie inaczej było w herosach. Ale po kolei.

  W tamtych czasach nie było filmików na YT z mistrzostw, nie było rozkminiania jakichś taktyk itd. Grało się prosto - najpierw wybudować Kapitol, a później zwiedzać mapę i lać lamusów jak ojczym pasierba. Żuczek jednak wyprzedzał swoją epokę i jako jedyny zamiast budowy Kapitolu wolał szybko stworzyć armię. Jednak Żuczek nie zawsze potrafił mierzyć siły na zamiary - zarówno w herosach, jak i w życiu codziennym(o czym świadczyły często podbijane oczy przez jakichś dryblasów). Graliśmy już dobre trzy-cztery godziny(wszystko szło koszmarnie wolno), jak Żuczek w salonie jako pierwszy złamał tajemnicę gry i zaczął chwalić się jak to zainwestował w armię, zamiast w Kapitol. Niestety po następnej turze nie był już taki pewny siebie - przegrał w nierównym starciu z hordą bazyliszków i zaczęła się dla niego wegetacja. Z każdą minutą marudził coraz bardziej - że nie ma Kapitolu i przez to nie ma pieniędzy na armię itd. Jego tura trwała kilka sekund, a żale z frustracji były coraz bardziej histeryczne. W końcu, mimo ciężkich czasów, zdecydowaliśmy się, że w 5 osób wyślemy Żuczkowi po 2 tysiące złota i niech wybuduje sobie ten Kapitol. No jakby nie patrzeć - był gospodarzem całego tego spędu.Żuczek jednak był człowiekiem nieustępliwym, a chęć zemsty na hordzie bazyliszków była silniejsza niż rozsądek. Żuczek zamiast wybudować Kapitol, pieniądze przeznaczył na wykup rekrutów i ruszył z obłędem w oczach na bazyliszki, by wyrównać rachunki. Niestety, bardowie nie opiewają dziś Żuczka i jego armii, gdyż poniósł on kolejną sromotną klęskę.

  Epilog tej historii jest smutny - Żuczek nie mógł pogodzić się z kolejną porażką i w szale wyłączył komputer i zaczął nas wypraszać z mieszkania. Przy czym on nie używał słów "wypraszam was", tylko kazał nam po prostu wypierdalać Gdy zaczęliśmy już nawet siłą tłumaczyć mu, że jednak dokończymy grę - zadzwonił(z telefonu stacjonarnego ), do swojego ojca. W sojuszu ze swoim starym, na własnym terenie, Żuczek był dla nas zbyt potężny...
  Po nieudanych negocjacjach wszyscy opuściliśmy lokal ze spuszczonymi głowami i z ogromnym niedosytem udaliśmy się do swoich mieszkań. Czas mijał, ale rany się nie zabliźniały. Graliśmy z Żuczkiem w piłkę czy później w Kozaków przez neta, ale już nigdy w herosy. Grywaliśmy jeszcze po 3-4 osoby, ale już nigdy w tak licznym gronie. Po jakimś czasie jeden z nas wyjechał na studia, później drugi, a trzeci się wyprowadził itd. Nigdy nie było już nam dane przeprowadzić gry w takiej formule, a żal za tamten dzień pozostał w sercu każdego z nas do dziś...

  #heroes3 #homm3 #heroesowememsy #zajebanezfacebooka #nostalgia #gry to nie #pasta wpis autorski
  pokaż całość

  źródło: ss_e074f8c496a23e4e3d408fdaa7e0a45940a7c423.1920x1080.jpg

 •  

  Jaki jest najlepszy zamek + bohater do grania najmniejszych mapek bez surowców i paroma przeciwnikami?
  Wiem że cytadela i Bron z 7 bazyliszkami sobie dobrze radzi ale czy jest ktoś jeszcze kto zaczyna z taką silną armią na starcie?

  #heroes3 #hota

 •  

  Mirki i Mirabelki (jeśli też są wśród nich entuzjastki tej epickiej gry),
  Uprzejmie zapraszam do dyskusji na temat swojego ulubionego miasta w Heroes 3. Podajcie proszę swoje argumenty, dlaczego akurat ten wybraliście :)
  Jeszcze z czasów jak byłem nieświadomym mega noobkiem (okres podstawówki, gdy nasz PC miał 32MB ramu), moim ulubionym miastem był Zamek (muszę poprawiać "zamek" na "miasto", żeby jakoś to brzmiało :) ). Wybór był dla mnie wtedy o tyle oczywisty, że we wszystkich grach z różnymi jednostkami/bohaterami brałem to co najbardziej ludzkie. Warcraft 3: ludzie, Diablo 2: Paladyn(tu akurat wszystkie postacie to ludzie, ale może jego "światłość" decydowała), Earth 2150: ED i tak dalej. Niestety w kampanię dużo nie grałem, bo jakoś tak szybko stawała się za trudna ( ͡° ʖ̯ ͡°) "co za przypadek"
  Jak zacząłem czytać fora i zgłębiać tajniki tej gry, okazało się jak mało wiem i jak cienki bolek ze mnie w te Herosy. Umiejętności wybierane niemal losowo, dlaczego on rzuca czar na wszystkich swoich lub moich?!?! lub "ło kurde wszystkich przyspieszyłem!", magiczny portal? a po co to?, jakoś dostać implozję i będzie ekstra (ale żeby wbić mądrość na eksperta już nie wiedziałem XD).
  W gruncie rzeczy dalej uważam Zamek za jedną z silniejszych frakcji, ale stracił pierwsze miejsce na rzecz Lochu. To miasto polubiłem za szybkość, balans, 3 dobre jednostki latające, brak widocznie słabych punktów (tak, wiem, chimera dostaje baty od wielu 6-poziomowców, ale i tak bardzo ją lubię), magię oraz bohaterów. W zasadzie jak odpalam hirołsy, to teraz gram tylko Lochem.
  Najmniej lubię Twierdzę i Inferno. Twierdzę za bardzo trudne atakowanie (podobnie jak w Cytadeli) miast i ogólnie mam wrażenie, że jednostki są dość kruche. Wiem, że ma szybką i dość tanią rozbudowę. Inferno jest dla mnie ciężkie ogólnie do opanowania i wydaje mi się po prostu słabe pod względem jednostek. Ale wrota wymiarów szanuję, super budynek jeśli mam możliwość z niego korzystać. W dawnych latach lubiłem też Bastion (pewnie znowu za jego "światłość, dobroć i harmonię"), ale teraz zastanawiam się, czy nie jest to jedno z najsłabszych miast. Pozostałe miasta są dla mnie raczej neutralne. Nie gram nimi, bo bym pewnie dostawał w dupala.
  Czekam na Wasze opinie, może ktoś mnie naprostuje z moim osądem nielubianych frakcji, bo nadal nie jestem pro-graczem. Max średniak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak, wiem, że miasta też mają lepsze lub gorsze zastosowania w zależności od mapy :)
  Aha, Przystani kompletnie nie znam, bo gram w Złotą Edycję tylko.
  #heroes3 #komputery #gry
  pokaż całość

  •  

   @BulgarskiTaboret: Twierdza bardzo fajny zamek, problem był z nim przy budowaniu siedlisk bo takie cyklopy kosztowały 20 kryształów i kolejne 10 na behemoty. Na szczęście hota to balansuje i można zrobić te budynki w sensownym czasie xD Można w drugiej turze zbudować behemota i czyścić nim mapke bo twardy jest, 160 hp. A co do inferno to się zgodze jedno ze słabszych miast które swoją drogą też poprawili w hocie.

   +: Ajlson
  • więcej komentarzy (17)

 •  

  Co może być przyczyną takich mikro przycinek w PoE? Nie nazwał bym tego lagiem, bardziej tak jakby na ułamek sekundy gra się zatrzymała i znowu wróciła do normy. Dzieje się to praktycznie co chwilę i tylko w tej grze stąd mogę raczej wykluczyć problemy z łączem. Gram na Laptopie Legion Y540, bebechy raczej nie robią problemu bo na wysokich ustawieniach gram przy 60 FPS i zużycie grafiki czy procesora z reguły nie przekracza 50%. Temperatury w okolicach +-60°C. Problem może być w małej ilości ramu? Posiadam 8GB i widzę że podczas gry zużycie jest na poziomie 7GB więc może być że mu brakuje i przez to jest taki efekt? Macie może jakieś inne sugestie? #gry #pcmasterrace pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika facet_od_skrybania

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)