•  

  Ktoś od paru dni mi lata jakimś dziadostwem nad domem i ogrodem (sąsiadom też ofc).

  Nie wiem czy nagrywa czy nie, nie wiem czy to jakiś dzieciak dostał na komunię czy jakis złodziej szuka potencjalnego miejsca na kolejny skok.

  Naiwne pytanie, ale Można się jakoś przed tym bronić?
  Latać niech sobie lata, ale co z tym nagrywaniem?

  #drony #dron

  •  

   @LucaJune: kurła lata po moim niebie cham jeden, chrum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Pamiętaj, że przestrzeń powietrzna nie jest twoją własnością. Jeśli utrzymuje odległość od zabudowań, nie wlatuje Ci w pobliże okien czy nie zagraża bezpośrednio przy normalnym locie, to możesz go co najwyżej w pompkę cmoknąć.
   Jeżeli jest to uciążliwe, bo powtarza się i generuje duży hałas, to najlepiej porozmawiać z pilotem - powinien znajdować się w odległości takiej, by utrzymywał kontakt wzrokowy z dronem.
   Jeśli zwykła rozmowa nie pomoże, to możesz próbować to zgłaszać jakimś służbom, ale nie sądzę, by ktoś zareagował jakoś zdecydowanie, bo latając dronem z zachowaniem odległości nikt nic złego nie robi ¯\_(ツ)_/¯
   A jeśli postanowisz mu jakoś uszkodzić ten sprzęt i on to nagra, to będziesz w dupie i poniesiesz koszty, więc to w ogóle bym odrzucił jako debilny pomysł.
   pokaż całość

  •  

   @LucaJune: czyli masz normalne, zdrowe podejście, i dobrze! W takiej sytuacji serio najlepiej po sąsiadach się przejść i zapytać co to i jak to, a jeśli nie sąsiedzi, to poszukać w okolicy pilota. Zdecydowana większość kulturalnie porozmawia, wyjaśni, zrozumie i będzie wszystko git :)

  • więcej komentarzy (13)

 •  

  Czy mac mini m1/16gbram i macbook air m1/16gb ram będzie działało praktycznie identycznie jeśli chodzi wydajność? #apple #macbook #macmini

  +: dom3ll
  •  

   @fv23inj42i3nv238c423: warto. Ja swojego mini z 8GB wymieniłem na Studio, bo nie do końca dawał radę. Gdybym kupił 16, to pewnie bym nie zmienił.

  •  

   @Mathouse88: nie znalazłem jeszcze zadania, z którym sobie nie radzi. Do moich zastosowań jest doskonały, płynność pracy 10/10. Prędkość kopiowania plików przez czytnik SD świetna, USB-C działają idealnie, wszystko ładuje się od razu. Praca w Lightroomie i Photoshopie jest bardziej płynna niż kiedykolwiek.
   Jakbym się miał czegoś czepiać, to jedyne co przychodzi mi do głowy to fakt, że po przejściu z M1 słyszę wentylator, który tu działa cały czas na najniższych obrotach, a na M1 odpalił mi się może raz przy dużym obciążeniu. Ale nie jest to żaden problem tak naprawdę, bo to delikatny szum gdzieś w tle, który po czasie zaczyna się ignorować. pokaż całość

  • więcej komentarzy (6)

 •  

  hello, czy w związku z premierą mini 3 jest szansa na mniejszą cenę mini 2 - aktualnie combo kosztuje ~2900
  #dji #drony #dron #mavicmini

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika feelbeats

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.