jestem wspaniała.

 •  

  "Mam na utrzymaniu 3 córki w tym dwie kocie"
  aż strach wchodzić na forum dla kociar po informacje gdy się widzi coś takiego xD
  #odpieluszkowezapaleniemozgu #problemypierwszegoswiata

 •  

  Widziałem, że Gural mnie coś tam atakował troszeczkę na streamie, że skoro support youtuba tacy moi koledzy to czemu mam 18+ na filmach?

  Nigdzie nie powiedziałem, że support to moi koledzy, powiedziałem że mam z nimi spotkanie i calla. Jak ma się z kimś spotkanie nie oznacza, że to Twój "ziomek". Gural pewnie tego nie wie bo na wydziale pedofilii tego nie uczą, ale czasem ludzie mają spotkania biznesowe itd. Ja widzę się z supportem właśnie w celu wyjaśnienia tych kwestii i spotkanie było zaplanowane jakiś czas temu.

  Sprawę Gurala poruszę dodatkowo.... nie jest tak jak ten zboczeniec sądzi, że spotkanie jest po to by usunąć mu kanał. Ta sprawa zostanie załatwiona, o ile supporterzy uznają to za stosowne, GRATISOWO ;p panie gural (czyt. dodatkowo).
  Osoba Gurala nie jest dla mnie priorytetowa i nigdy nie będzie, zboczeńców na świecie jest dużo a moje życie to nie film BLADE - Łowca Wampirów... ekhem przepraszam Pedofilów.

  Typa było mi trochę szkoda po ilości memów wczoraj i nawet pisałem do Boxdela, że nie chciałbym, żeby Gural coś sobie zrobił, ale po tym manipulacyjnym raidzie i próbie ataku na mnie, nagram jeszcze jeden materiał na naszego "kochasia".

  Czasem Gural trzeba potrafić przyznać się do błędu i przeprosić a nie starać się odwracać kota ogonem.
  Wychowałem się na wsi i co nie co o życiu wiem... czasem można trafić na takiego kota, który za łapanie za ogon może naprawdę drapnąć. Nawet do krwi potrafią drapnąć, takie mają pazurki ;p jak się im nie dba i nie obcina regularnie...

  Ogólnie jedno muszę przyznać, Gural to wyborny manipulant i cenię to :D
  Nie powiem, że to godny przeciwnik, bo nie jest wielką sztuką wybiec na boisko z drużyną, która co transmisję live strzela kilka samobói. Jednak na tle patostremerów Gural wyróżnia się nie tylko lubowaniem w rozbieraniu przez internet 12 latek... ale również niezwykła umiejętnością dedukcji i interpretowania faktów na swoją korzyść.

  Dziwi mnie fakt, że oczekuje on od wszystkich youtuberów którzy "otarli się" o niego obrony jego osoby. Powiedział kiedyś dziewczynie jakiejś na omegle "nie przezywaj medusy" więc teraz "medusa czemu mnie nie bronisz?".

  Człowiek zaczyna się zastanawiać, że trzeba naprawdę uciekać od patostremerów na eventach... wiecie mamy czasem takie eventy youtubowe i są różni twórcy.
  Wyobraźcie sobie, że podszedłby do mnie taki Gural i powiedział "chcesz delicję?", a ja byłbym głodny akurat i powiedział "Chętnie, dzięki, miły gość z Ciebie?"....
  teraz wysłuchiwałbym na streamie "Dałem Ci Delicje! Mówiłeś, że jestem spoko! A teraz jesteś przeciwko mnie bo się wykopu boisz? Hajs ważny tylko dla Ciebie? Boże jaki Ty fałszywy! Przecież nawet nic Ci nie powiedziałem jak jadłeś Delicje! Gryzłeś ją a każdy wie że najpierw się biszkopt obgryza dookoła, potem zębami czekolade zdejmuje, oddziela biszkopt od galaretki i dopiero zjada biszkopt i galaretkę... a Ty jak zwierze się zachowałeś, a ja milczałem... bo mam honor i jestem lojalny... ale Ty Wardęga nie masz honoru i tylko Ci hajs w głowie!"

  Dlatego pamiętajcie... nie bierzcie słodyczy gdy youtuber częstuje.

  #gural #patostreamy #wardega #danielmagical #boxdel #youtube
  pokaż całość

 •  

  Założyłem konto na wykopie, bo muszę poruszyć ten temat. Michał Baron - boxdel jest najgorszym latawcem jakiego znam. Zacznę od tego, że nie bronie żadnego z niżej wymienionych youtuberów, bo mam ich w dupie. Niech to co napiszę będzie przestrogą dla innych, którzy chcą się z nim kumać. Pamiętacie jak się kumplował z meduzą i rafonem, jednak stanął po stronie daniela magicala. Dlaczego? Tylko dlatego, że DM był na fali i się wolał pod niego podczepić. Gdy magical zszedł z fali się od niego odwrócił. Gurala cisnął, jak mu się zaczęło układać - wielki ziomek, olał dla niego następnego kolesia Adriana Polaka. Wzięto się w końcu za gurala to się od niego odwraca(kurwa kto jak kto, ale on nie wiedział co wcześniej odpierdalał gural? hahaha). Podsumowanie: Ten człowiek nie ma w słowniku słowa "lojalność". Liczy się tylko to z kim może zyskać. Pozdrawiam.
  #boxdel #gural #rafonix #meduza #danielmagical
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika femcia

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.