•  

  Cześć, w tym roku planuje kilka #bikepacking wycieczek. Potrzebuje większej podsiodłówki oraz torby na kierownice. Teraz mam problem z wyborem pomiędzy Restrap, Blackburn, Apidura oraz Acepack. Pewnie trzeba zastosować zasadę - wybrać tę, która się podoba. Restrap najlepiej wygląda oraz najdroższy, blackburn - spoko, można trafić na dobrą promocję, apidura wydaję mi się taka oklepana oraz pozostał Acepack, który ma dosyć fajne wzory oraz jest niedrogi. Polecacie coś ? #szosa #gravel pokaż całość

  •  

   @pop_up: Możesz jeszcze obadać Triglav. Mam od nich podsiodłówkę (Samurai) i uprząż (Pacman). Podsiodłówka to dla mnie cudo. Mimo, że duża, w ogóle o niej zapominałem w czasie jazdy. Co więcej, podczas pedałowania na stojąco, nie latała na boki. Do tego wygoda z wyjmowanym workiem. Zaopatrzyłem się również w uprząż, do której trzeba zakupić worek, ale to niewielki koszt w porównaniu do reszty. Ją również mogę polecić, jednak na kierownicy z barankiem czasem mi zjeżdżała na dół i obcierała o koło. Zazwyczaj wystarczało obrócić worek i podciągnąć zapięcia. Może da się kupić coś bardziej dostosowanego pod baranek? Poza tym dwie fajne, podręczne kieszonki pod kierownicą i standardowo gumki na górze.

   Jednak z Triglavem jest pewien problem - złożenie i dowiezienie zamówienia do końca. Chyba nadal nie posiadają sklepu internetowego, wobec czego trzeba się kontaktować przez Facebooka. Druga sprawa, czas realizacji. Czekałem chyba ze 4-5 miesięcy od momenty zapłaty, a po drodze było kilka przypomnień. Aczkolwiek w ramach przeprosin dostałem większą podsiodłówkę z wyjmowanym workiem, z której jestem bardzo zadowolony ;)
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (5)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika fenter

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (4)