Spierdox i przegryw

 •  

  1. Scenariusz ofensywny:
  Janusz, 56-letni elektryk z Żor posiada broń. Słysząc, że Rosjanie podchodzą już pod Radom, Janusz pakuje d00psko do pasata, parkuje w Rzeszowie na jakimś bezpłatnym parkingu pod biedrą. Nie bardzo wie co dalej robić, widział w wiadomościach że gdzieś tu są Ruscy, ale w sumie gdzie? Dzwoni do syna, żeby sprawdził w tym internecie, gdzie są Rosjanie.
  "Skąd mam wiedzieć tato, nie wygłupiaj się, wracaj do domu, mama się boi".
  Wkurwiony Janusz oddaje dwa strzały w powietrze, objeżdża 2 razy Radom starając się dojrzeć jakąkolwiek onucę, po czym zawiedziony wraca do Żor.

  2. Scenariusz okupacyjny
  Rosjanie zajęli Żory. Patrolują cały teren miasta, wprowadzili godzinę policyjną.
  Ale Janusz ma przecież broń. Wpada na pomysł, ze organizowanie się przynosi lepsze efekty. Przez CB radio dogaduje się z Ryśkiem (l.59) że w nocy pójdą przejąć ruski posterunek.
  O 2 w nocy obaj docierają do posterunku. Nie bardzo wiedzą co teraz, jakoś głupio im strzelać, przecież tak można komuś krzywdę zrobić. Rysiek przyznaje się, że w sumie nigdy nie strzelał i nie wie, gdzie wsadzić naboje.
  Ich wahanie przerywa ruski żołnierz pytając co tu kurwa robią.
  "Wyszliśmy na spacer" rezolutnie odpowiada Janusz, trzymając pistolet w dłoni.

  #heheszki #rosja #wojna #takbedzie
  pokaż całość

  źródło: ei_1643137820953.jpg

  •  

   @svickova: pierdolenie, w przypadku jakiejkolwiek wojny lepiej jest mieć broń niż jej nie mieć. Po pierwsze służy ona do ochrony przed złodziejami i szabrownikami i innymi watażkami, którzy będą chcieli się na trudnej sytuacji wzbogacić/ukraść jedzenie. Po drugie jak wpadnie do domu kilku zdegenerowanych żołnierzy to przynajmniej moim zdaniem warto spróbować zawalczyć bez względu na konsekwencję niż patrzeć jak gwałcą ci żonę/siostrę/matkę, okradają, a na sam koniec zabijają dla zabawy. Po trzecie jakby co drugi janusz miał broń, a skoro ma pozwolenie to i ma w jakimś stopniu przeszkolenie z jej używania to okupacja i zajmowanie terytorium przez potencjalnego wroga liczyło by się z bardzo dużymi stratami żołnierzy ze względu na możliwość organizowaniu oporu przez miejscowych. Po czwarte jeżeli potencjalny najeźdźca dokręca śrubę i zaczyna np: robić czystki ludnościowe to w tym przypadku ludzie mogą się przed tym w jakiś sposób próbować bronić. Bait 9/10, bo odpisałem. pokaż całość

  • więcej komentarzy (16)

 •  

  W mojej miejscowości Tauron będzie podłączał światłowód, jednak już na start raczej z taką średnią prędkością 100 mb/s. Czy jest szansa, że z czasem ta przepustowość się zwiększy? #internet #swiatlowody #ftth #pytanie

  źródło: Beztytułu.png

 •  

  #medycyna #skora #kiciochpyta

  Mirki miał ktoś kiedyś taką pieczarę na ręku? Co to jest i jak się tego pozbyć? Do lekarza nie zdążę pójść, bo jutro wyjeżdżam na jakiś czas.

  źródło: ei_1642324585977.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika fizzix

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)