•  

  O kurde.. umówiłem się z kimś jutro na kawę przez #tinder , dziewczyna ładna, a ja jestem z pod #przegryw , jeśli kogoś to obchodzi to napisze jak się udało xD (będę wołał plusujących ;) )

  •  

   @Pavulenko No mówię tylko, że umówić się to jest dopiero początek i najłatwiejsza cześć. Jeżeli miałeś tak słabe efekty jeśli chodzi o ilość par to pomyśl co możesz zmienić: inne zdjęcie (oświetlenie, tło, kolory i polecam photofeeler, bo można się zdziwić jak ludzie nas oceniają - głupi filtr kolorów zmienił mi ocenę z 5.9/10 na 7.8/10, a zdjęcie które moim zdaniem było takie sobie miało komentarze "I would date" ¯\(ツ)/¯), do tego najlepiej dwa/trzy zdjęcia, bo faktycznie takie profile z jednym dziewczyny raczej omijają, opis (ja akurat nie mam, bo jak miałem to miałem wrażenie, że było gorzej) no i sam wygląd też oczywiście (fryzura, ubrania).

   Ostatecznie jest opcja, że to po prostu nie jest usługa dla Ciebie, bo masz takie, a nie inne geny, a co za tym idzie wygląd - wiadomo hipergamia, "sytuacja na rynku świń", itd. ale świat nie jest sprawiedliwy niestety. Wtedy zostaje szukać w innych miejscach (jakieś koła zainteresowań czy coś, kursy tańca - nie znam się, bo tylko raz w życiu zagadalem do dziewczyny na żywo xD) lub emigracja do Azji/Afryki, gdzie będziesz miał punkty bonusowe za kolor skóry.
   pokaż całość

   +: Spoxiu
  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  • więcej komentarzy (34)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika franek_dolas

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)