http://www.partycalc.net

 •  

  Potrzebuje porady
  Otóż sytajca wygląda tak, ze po pewnym kursie marketingu internetowego wyszło tak, że trafiłem na staż do faceta ktory programuje aplikacje, no i jak dotąd glownie zajmowalem sie modyfikowaniem istniejącego designu apki i tworzeniem nowej, ale ostatnio przyszedł czas na "działania marketingowe". I te dzialania nie opierają sie na tworzeniu jakichś kampani w google ads czy cos z tego co malem na kursie, a np. tworzeniem ulotki lub jakichs innych graficznych materialow do promowania apliakcji.
  I tutaj wlasnie nasuneło mi sie pytanie... Jak dotąd pracowałem tylko w figmie i ok, bo darmowa, ale ulotek czy np. jakichś slajdow na ekran w pociagu nie zrobie.. Zgaduje, ze facet nie ma wykupionego pakietu Adobe, bo by wspomnial wczesniej. I nie wiem jak to rozstrzynąć, bo mam niby u siebie zainstalowane "pełne wersje" za darmo, ale jak dotąd uzywalem je tylko w celach edukacyjnych i nigdy na tym nie zarobiłem.

  No i pojawia mi sie pytanie czy nie ma co robić z igły widły i przymknac na to oko, bo jeden czy dwa projekty w Illustratorze, to nic takiego, a chociaż bede mial okazje zrobić coś praktycznego, co ujrzy światło dzienne, czy może jednak powinienem zrobić "widły" , bo np. jest jakieś wysokie ryzyko ze ktoś mnie skontroluje?

  #grafika #grafikakomputerowa #design
  pokaż całość

 •  

  Jak najlepiej pomóc znalezionemu na trawniku jeżowi? Minus 2 stopnie jest a on leżał na boku taki otumaniony :(

  #zwierzaczki #jeze #jezyki #jez #zwierzeta

  źródło: 20221118_191732.jpg

  •  

   @rybsonk: u nas we wsi też była taka akcja. Mały chłopczyk wraz z tatusiem znaleźli w lesie małego jeżyka. Leżał pod kępką trawy i drżał z zimna. Chłopczykowi zrobiło się żal jeżyka i poprosił tatusia, żeby zabrali jeżyka do domu. Tata się zgodził, i tak jeżyk zamieszkał u nich.
   Chłopczyk bardzo dbał o jeżyka, poił go mleczkiem i dawał mu najlepsze owoce. Jeżyk zajadał ze smakiem i nieraz - ku zdziwieniu chłopca - pomrukiwał z zadowoleniem. Na zimę jeżyk - jak przystało na wszystkie porządne jeżyki - zapadł w zimowy sen. A na wiosnę jeżykowi urosły skrzydła, na czole wyrósł róg i odleciał przez niedomknięte okno.
   Wtedy stało się jasne, że chłopczyk z tatusiem nie przynieśli z lasu jeżyka, tylko jakieś ch*j wie co.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (35)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika geratius

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.