•  

  Filtry w niektórych kategoriach na allegro to jakaś totalna porażka…. Szukam nowego telefonu dlatego daje kategorie nowy a nie:
  -jak nowy
  -z ładnym opakowaniem zastępczym
  -z softem pół na pół w różnych językach
  -z nadwyżki magazynowej z baterią 85%
  O co to chodzi, czy tam się nie da już znaleźć fabrycznie zamkniętego telefonu. Albo niech mi ktoś powie czy takie aukcje trzeba zgłaszać bo może są niezgodne z regulaminem ale każdy ma to gdzieś. Jak sobie z tym poradzić bo może ja tu czegoś nie rozumie?

  #allegro #smartfon #samsung #iphone #xiaomi
  pokaż całość

  •  

   @goldi321: dysponujesz przykładową ofertą? Sprawdzimy to i wrócimy do Ciebie ze szczegółami.

  •  

   @allegro_pl: Tak właściwie filtry po jakich szukałem teraz tylko przez kilka s to: nowy, przedział cenowy 1500-2500, przekątna 5”-6,1” i zobaczyłem kilka przykładowych modeli. Większość okazuje się przepakowana, sprawdzana pod kątem np. rys lub są z branży recommerce - z czego się orientuje to nie definiuje to nowego telefonu ale jeśli się mylę to z ostatniego mogę się wycofać.
   Dodatkowo w jaki sposób sprzedawcy określają stan baterii w nowym telefonie albo jak i dlaczego jest sprawdzany stan techniczny skoro to nowe telefony.
   10106640877 telefon nowy ale bateria w kondycji 90-96%
   10136160704 nowy ale lider branży recommerce
   I żeby nie było, serio nie mam nic do tych sprzedawców którzy wystawia takie rzeczy bo na każdą znajdzie się kupiec i liczę że takie działanie to nie oszustwo ale moim zdaniem powinny się znaleźć w innej kategorii.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (11)

 •  

  Witam,
  szukam dobrego krzesła do częstej pracy przy biurku, kompletnie nie zależy mi na wyglądzie raczej na funkcjonalności i wygodzie (mam 190 cm wzrostu i około 90 kg). Szukając w Internecie bardzo dużo ludzi poleca krzesła Marcusa lecz siateczkowe oparcie jakoś mnie nie przekonuje tzn bardzo zależy mi na dobrym wsparciu w odcinku lędźwiowym a nie wiem czy jest ono w stanie to zapewnić. Znalazłem promocje na krzesło SMG-750 (podana cena - 100 zł) lecz w tym przypadku nie wiem czy nie płaci się za design na którym akurat mi nie zależy. Ma ktoś może porównanie który z tych foteli byłby lepszy? Lub ma inny fotel godny polecenia dla osoby z moimi wymaganiami i parametrami :) ? Ostatecznie jakiś dobry sklep w okolicach Rzeszowa w którym można przetestować dużo modeli?
  #korpo #krzeslo #krzeslobiurowe #fotelgamingowy #rzeszow #ikea #xkom #markus #silvermonkey #pracazdalna
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika goldi321

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)