•  

  Czyli podsumowując - prawdopodobnie w jakimś procencie dziewczyna popełniła samobójstwo przez Axelio, który ma problemy psychiczne.

  Co robi wykop? Ciśnie gościa, wyzywa go od najgorszych, co jak pokazała historia - może się przyczynić do odebrania sobie życia przez niego samego. Mirko at it’s best.

  Axelio był pojebany, ale Wy robicie z nim dokładnie to samo co on swojej dziewczynie, tyle, że jeszcze gorzej, bo masowo.

  Takich spraw w ogóle nie powinno się ruszać, bo robicie z nich publiczną sytuacje, a ona do takich nie należy. Jesteście pojebani.

  #axeliocontent #axelio #drama #gownowpis
  pokaż całość

 •  
  nint via iOS

  +217

  #capus będzie szukał nowego domu, najlepiej niewychodzącego.

  Kot niestety ma bardziej skrzywioną psychikę niż byśmy zakładały, a dobrym sercem nie nadrobimy braku czasu czy wiedzy o kocim behawioryzmie.

  Tak jak w domu jest taki jak widzieliście na filmikach i zdjęciach, kochany, przytulający, miaucząco- gadający, śliczny...
  tak po zetknięciu ze światem zewnętrznym robi się wystraszony, najeżony i co gorsza agresywny.
  Jest bardzo negatywnie nastawiony do kotów sąsiadów, których (jak to na osiedlu domków jednorodzinnych) jest pełno.

  Poprosiłam znajomą, która prowadzi fundację NASZA-SZKAPA o pomoc od strony behawioralnej i o wzięcie go do siebie do domu na socjalizację z innymi kotami, światem i ocenę jego stanu psychicznego. Agnieszka miała tych kotów już milion, wiele z nich wyprowadziła na prosta, te które się nie udało zostały z nią, bo ma czas i wiedzę jak się nimi zajmować. Dziewczyna jest złota i już mi raz dupę uratowała w bardzo patowej sytuacji, także jedyne co wobec niej mam to nieustannie rosnący dług wdzięczności.

  Ma też pieski na wydanie jakby ktoś chciał. Szczeniaczki takie, ze ti ti ti ti ti tit.

  Ale wracając do wyjaśnień.

  Jako kot niewychodzący jest idealny, jednak Mamy nie ma po 12-14h na dobę w domu i siedział sam wiec, jak wiecie miał być kotem wychodzącym, a to mu szkodzi na głowę ewidentnie, a Mamie na stosunki sąsiedzkie.
  Jeśli ktoś z was ma warunki by dać mu nowy dom niewychodzący, bez innych kotów to zapraszam do kontaktu, bo wtedy jest bardzo kochanym zwierzęciem, jednak na kota wychodzącego bez pomocy specjalisty się nie nadaje, a i tak by z czystym sumieniem go wydać wolałabym mu dać z tydzień z Agnieszka, bo nie umiem dojść co w tej kociej głowie siedzi, ze z najukochańszego kota jakiego było mi dane poznać zamienia się w krzycząco syczącego najeżonego dziada. Jednak poprzednie doświadczenia odbiły na nim jakieś piętno.
  Niewykluczone, ze jeśli się ogarnie i nie znajdzie domu, który będzie miał dla niego czas i miłość, to do nas wróci w założonej wcześniej formie. Jednak na dzień dzisiejszy nie ma ani możliwości wypuszczania go, a trzymanie go w pustym domu jest po prostu samolubne.

  Przepraszam, ze was zawiodłam ale tu jest moment w którym się poddajemy. Dałyśmy z siebie 12 szczepień (jego i naszych), jedno pogryzienie (ale z rozmachem, bo 2 osób), ponad polowe średniej krajowej na leczenie, prawie 2 miesiące i pozostaje tylko smutnek i poczucie porażki.

  Pewnie zapytacie czemu go zabieram do fundacji zamiast normalnie szukać domu? Kot ewidentnie ma cos z psychika, wole by osoba która się na tym zna spędziła z nim trochę czasu by ewentualny dom następny dopasować pod to by wszyscy byli zadowoleni.
  Nie wiem co jest czynnikiem drażniącym. Czy może być agresywny wobec ludzi czy to tylko wobec zwierząt? (Do ludzi nie wykazywał agresji poza tym jednym razem sprzed miesiąca jak ich pokąsał na widok innego kota).
  Czy jest taki terytorialny czy to już jakiś wyższy level?
  Czy wystarczy ze będzie niewychodzący czy po prostu któryś z sąsiedzkich kotów tak na niego działał?
  Chce mieć czyste sumienie wobec niego i wobec ewentualnego następnego domu, a ze przyjaźnie się od dekady z kimś kto się zna, kto umie pomoc to postanowiłam o ta pomoc poprosić.

  Przykro mi, wiece? :(

  Starajcie się mi zaufać, ze nie robię tego, bo się zrobiło trudno tylko dlatego, ze czuje, ze nie mam wyboru. Właśnie go załadowałam do transporterka i rozpoczynam 3h podróży do fundacji... jadę i chlipie, niebieski milczy jak prawdziwy mężczyzna.

  W załączeniu moje ukochane zdjęcie :(((
  pokaż całość

  źródło: embed.jpg

 •  

  Wczoraj się śmialiśmy, że Polacy uważają, że 3500zł to bogactwo
  Dzisiaj wykopki same wykopują artykuł, że babka POJECHAŁA NA WAKACJE DO CHORWACJI, bo uważają, że to pławienie się w luksusie XDDDDDDDDDDDDDDDD
  https://www.wykop.pl/link/4452599/nie-ma-biedy-rozesmiana-hartwich-pozdrawia-z-tropikow/
  Kurwa na ten naród nie ma lekarstwa już, wakacje od 1000zł/os i to jest bogactwo xD Jeszcze powiedzcie, że olinkluziw to szczyt marzeń wakacyjnych.

  Poza tym pozdrawiam hieny z Newsweb, widać, że poszedł przelew na zrujnowanie życia kobiecie

  #neuropa #bekazpisu #bekazwyborcowpisu #niezaleznemedia #urojeniaprawakoidalne #tysiacurojenniezaleznychmediow
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika good_excuse

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.