•  

  Białystok na medal
  Łączny wynik po przeprowadzonych akcjach: 24,750 l

  Długi weekend w stolicy Podlasia możemy uznać za bardzo udany. Ekipa RCKiK Białystok sprawnie obsłużyła organizowaną przez nas akcję na Rynku Kościuszki.

  pokaż spoiler Swoją drogą piękna okolica wraz z Pałacem Branickich i przyległym parkiem po drugiej stronie ulicy (。◕‿‿◕。) Każdemu polecam wizytę tutaj.


  Tłumy na Podlaskim Śniadaniu Mistrzów potwierdziły wysokie zainteresowanie tym wydarzeniem, które widoczne było na długo przed sobotnim spotkaniem w parku. Białostoczanie również nam dali odczuć swoją obecność w tych okolicach i dzięki swojej życzliwości zasilili rezerwy krwi o dodatkowe 17,1 litra cennego, czerwonego leku.

  Każdy krwiodawca otrzymał od nas zestaw upominkowy, który pokazaliśmy Wam tutaj - zadowolone twarze utwierdziły nas w przekonaniu, że paczka została na prawdę dobrze skomponowana ʕ•ᴥ•ʔ

  Na miejscu całość nadzorowali @Pociongowy, @piromanu oraz @KrwawyBot we własnej osobie (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞. Mogliśmy ugościć kilku Mirków, uścisnąć im dłoń i osobiście podziękować za udział w akcji.

  Podsumowując. 38 donacji w czasie naszego pobytu na Rynku oraz historie zasłyszane od różnych tubylców są dowodem na to, że rzeczywiście Białystok wiedzie prym wśród regionów z największym zagęszczeniem Honorowych Krwiodawców, co bardzo cieszy. Trzymamy kciuki za kolejne akcje tamtejszego Centrum, a tymczasem wracam do domu pakować się na sopocką odsłonę naszego cyklu spotkań.

  #barylkakrwi #barylka22 #krwiodawstwo #polska #ciekawostki #bialystok #trojmiasto
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: IMG_20220620_095151.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika greenpaprick

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)