•  

  @grzegorzpolec:

  Pracami elektrycznymi zajmuję się już od około 25 lat a od 03-06-2004 pracuję również na własny rachunek. Pracuję przy tym, na czym znam się od lat, czyli pracami związanymi z elektrycznością, naprawą urządzeń elektrycznych i maszyn.

  Zajmuję się także : naprawą wszelkiego rodzaju pomp we własnym, dobrze wyposażonym warsztacie a także na wyjazdach : stacjami pomp wodociągowych, pompowniami i tłoczniami ścieków, mieszadłami i systemami aeracyjnymi na oczyszczalniach ścieków, systemami obiegowych pomp mediów technologicznych, węzłami ciepłowniczymi, systemami przygotowania i wymiany powietrza, centralami wentylacyjnymi, rozdzielniami i urządzeniami sterowniczymi pracą pomp, sprężarek, automatyką przemysłową.

  Współpracuję z kilkoma firmami z branży elektrycznej, techniki komunalnej, z różnych rejonów Polski jako ich przedstawiciel serwisowy na lokalnym terenie, który znajduje się w rejonie mojej działalności. Dzięki temu wszyscy osiągamy korzyści z tak szerokiej współpracy. Klient, np. z Warszawy i okolic, mający urządzenie lub pompę nie czeka kilka dni na przyjazd serwisu np. z Wrocławia lecz ma zapewniony serwis w dniu zgłoszenia usterki w sytuacji gdy nie można pozwolić na przerwę technologiczną np. szybka i konieczna naprawa zestawu do podnoszenia i utrzymania ciśnienia wody w wielopiętrowym budynku mieszkalnym ! W przypadku mniej pilnym, przyjazd serwisowy i naprawa jest również o wiele szybsza dla klienta gdy ma zapewniony lokalny serwis. Firma gwarantująca daną maszynę lub urządzenie ma z mojej strony szybkie i skuteczne wsparcie techniczne a ja jestem usatysfakcjonowany zawodowo i finansowo.

  Zajmuję się też układami pomp przeciw pożarowych i podłączaniem zaworów pierwszeństwa przepływu w instalacjach ppoż jak również podłączam, uruchamiam przepływomierze elektromagnetyczne takie jak Endress+Hauser, Simens, ABB w układach pomiaru przepływu na obejściach testowych układów ppoż.

  Posiadam także sprzęt do monitoringu kanalizacji za pomocą kamer inspekcyjnych. Na wyposażeniu mojej firmy mam kamery typu pchanego na pręcie fiberglasowym Fortec ISP-40 BK o zasięgu 40 m i samojezdnej na wózku transportowym z elektronicznym układem inklinacyjnym pomiaru spadku rury typu RTE70/800 firmy Rioned o zasięgu 200 m.

  Moje usługi kieruję do administratorów i eksploatatorów obiektów komunalnych, budynków mieszkalnych, biurowców, firm zajmujących się budową instalacji z wszelkimi modelami i typoszeregami pomp, pompowni, tłoczni ścieków (także profesjonalne uruchomienie urządzeń) , wspólnot mieszkaniowych posiadających na swych budynkach taki sprzęt i wyposażenie w takie i tym podobne urządzenia a także do małych klientów indywidualnych posiadających pompownie przydomowe ścieków i pompy wodne, ściekowe suche i zatapialne, obiegowe.

  Grzegorz Połeć
  pokaż całość

  +: Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika grzegorzpolec

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)