•  

  Witajcie Mirki i Mirabelki w ten piękny #blackfriday , z tej strony sklep meblowy Bonni.pl - może kilku z Was już nas kojarzy z pierwszego #rozdajo mebli na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Ale do rzeczy, nagrodą główną to dowolny mebel z naszego sklepu bonni.pl do kwoty 1000 zł (tak to nie żart), jeśli ktoś wybierze droższy to dopłaca tylko różnice - pamiętajcie dostawa + wniesienie jest w **JEDYNEJ UCZCIWEJ CENIE czyli #zadarmo ** ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zasady - wystarczy plusnąć i wygodnie na naszej kanapie usnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  ALE UWAGA- jest opcja zwiększenia szansy (poniżej wytłumaczę o co cho) wystarczy wejść na nasz sklep i wrzucić link do naszego sklepu, kategorii lub produktu z kilkoma słowami czy zdaniami w komentarzu - oczywiście to jest DLA CHĘTNYCH nie obowiązkowe, ale zwiększa szanse uczestnika dwukrotnie.

  Wybór zwycięzcy odbędzie się przez #mirkolos - jest tam opcja ZWIĘKSZENIA SZANSY - jak to działa? Po prostu nazwy użytkowników poza plusowanymi, a dodanymi jako "zwiększ szanse" zostają uwzględnione 2x (lub więcej, jeżeli wpiszemy je tam kilka razy) - za pierwszym razem wyniknęły pewne niedomówienia w tej kwestii więc teraz mam nadzieję, że wszystko będzie jasne i klarowne. Ja zobowiązuje się, do dodania do zwiększonej szansy wszystkich wrzucających link w komentarzu i zastrzegam sobie prawo do dodania kogoś kilka razy za najlepszy komentarz z linkiem.

  ----------------- DODATKOWE SUPER WAŻNE INFORMACJE -----------------

  Udział biorą wszyscy z zielonkami włącznie (bo mamy zielone logo XD)
  Plusować można do niedzieli, do środy uroczyste otrombienie zwycięzcy.
  ZA KREATYWNE OPISOWE KOMENTARZE Z LINKIEM ZWIĘKSZAMY SZANSE WYGRANIA kilka razy
  Jeśli wybrany mebel przekroczy budżet 1000 zł można dopłacić tylko różnice.

  Wszystkie meble są Polskiej produkcji.

  ----------------- SUPER PROMOCJE NA BLACK FRIDAY -----------------

  Black week na bonni.pl - rabat od 50 zł do 1000 zł po przekroczeniu odpowiednich progów + z okazji black friday darmowe wniesienie do każdego zamówienia!

  Marzysz o stole i krzesłach w stylu loft? A może szukasz taniego tapczanu dla teściowej? To wszystko znajdziesz u nas w Bonni meble, linki poniżej:

  Przydatne linki:
  Sklep Meblowy Bonni
  Rozkładane Kanapy
  Sofy z funkcją spania
  Stoły i krzesła do kuchni i jadalni LOFT
  Regały, komody, meblościanki i inne

  #meble #wnetrza #dom #cebuladeals #bonni #mieszkanie
  pokaż całość

  źródło: zalacznik.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika grzyboffski

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi grzyboffski

Osiągnięcia (3)