•  

  Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jedna dziewczyna na #badoo. Od słowa do słowa wyszło, że leży w szpitalu i nie czuje się najlepiej, ale nie drążyłem tematu, bo to trochę niezręczne. Ot tak gadaliśmy o pierdołach. Kontakt z czasem jednak wygasł.

  Dziś trafiłem na jej aukcję na siepomaga - okazuje się, że na tę chwilę nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności, a choroba postępuje w błyskawicznym tempie. Strasznie chciałbym jej pomóc, a jak trwoga, to do Mirków. Myślicie, że jesteśmy w stanie coś zrobić? Nie ma pojęcia czym jest Mirko, ale obiecuję, że namówię ją do założenia konta, jak się spiszemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Jak nie hajsem, to plusem sypnij chociaż :D

  https://www.siepomaga.pl/marta-gaik

  pokaż spoiler Ładny z niej #rozowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  pokaż spoiler Koszt pierwszej dawki to 50 koła. Dojedźmy chociaż do tego, a potem już będzie z górki :)


  #badoo #tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #wykopefekt #ladnapani
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 423142315.png

 •  

  #pytanie #pytaniedoeksperta #perfumy
  Jak się na to mówi poprawnie?
  Te perfumy?
  Ten perfum?

  pokaż spoiler Ja twierdzę że ta pierwsza wersja, ale moja żona popiera drugą opcję.

 •  

  SKM at it's finest. Ostrzegam będzie długie, nie ma tldr, a jak ktoś gubi wątek albo kolej (hehe) rzeczy to niech sobie odpuści.

  1. Jest 7:33, czekam na Wrzeszczu na SKM w stronę Gdyni, która klasycznie podjeżdża o 7:40.

  2. Mija 7:45, tablica od kilku minut mówi że jeszcze minutka i na mój tor wjedzie ukochana SKM w stronę Gdyni. W międzyczasie przyjeżdża trzecia opóźniona SKM w strone Gdańska.

  3. Jest 7:56, na peronie stoi już na oko 300 osób, niektórzy zaczynają walkę o życie, ubrani tylko w modne kurtki za dupe, odkrywające gołe nogi i krótkie vansy.

  4. W tym samym momencie w stronę Gdańska dojeżdża już 4 SKM. Ludzie z zawiścią i zazdrością zaczynają patrzeć na tych jadących w drugim kierunku.

  5. Aż tu nagle plot twist, pan w megafonie po raz pierwszy od 25 minut zwraca się do ludu marznącego - w skrócie, pociąg do Gdańska głównego kończy bieg na Wrzeszczu, ludzie mają z niego wychodzić, bo teraz pojedzie do Gdyni!

  6. Cały peron wlewa się do pustej SKM. Od 5 minut powinienem być w pracy. Przez wagony przechodzi kierownik pociągu i potwierdza, że pojedziemy do Gdyni, tylko jeszcze nie wie kiedy.

  7. Minutę później na prawidłowy tor do Gdyni podjeżdża po raz pierwszy od pół godziny SKM. Konsternacja wśród ludzi, wbijać do tej co podjechała i ryzykować, że ona też skończy bieg i zmieni kierunek na Gdańsk Główny, czy może zostać w tej i uzbroić się w cierpliwość. Ludzie dzielą sie na pół, przechodząc z jednej skmki do drugiej. Ja zostaje w tej, która według kierownika pociągu miała ruszyć do Gdyni.

  8. Wśród pasażerów mojej skmki zaczyna krążyć info, że jednak nie pojedziemy dalej i kierownik kazał wysiadać. Działa psychologia tłumu, ludzie jeden po drugim dokonują abordażu do drugiej SKM, która nie wiadomo gdzie jedzie.

  9. Wychodzę na peron, nie ma jak wejść do drugiej SKM bo jest przepełniona. Zresztą i tak stoją od 5 minut tak więc nie wiadomo czy pojadą no i czy czasem nie pojadą z powrotem do Gdańska.

  10. Kiedy wszyscy opuścili pociąg, który miał niby nie ruszyć i kierownik kazał wysiadać, ten bez ludzi odjeżdża w stronę Gdyni... W tłumie słuchać jedno, siarczyste jak mróz na zewnątrz, słowo. Jest na 5 liter a trzecia litera to R. Takie kalambury z rana.

  11. Ludzie wychodzą z jedynej skmki, która stoi na peronie bo i tak nigdzie nie rusza, a ścisk jest okropny. Z megafonów żadnej informacji. Nie wiemy czy czekamy na jakiś pociąg zastępczy, czy raczej na swoją śmierć w mrozie.

  12. Nie sprawdzam już czasu. Nagle, poruszenie. Przez peron biegnie kierownik drugiego pociągu, ludzie pytają go o wszystko, bo już nic nie wiedzą. On chyba jednak też nic nie wie, bo na pytanie od starszej pani czy ten pociąg jedzie w stronę Gdyni czy Gdańska, odpowiada "tak, proszę wsiadać".

  13. Z braku wyboru, wchodzę do stojącej od 15 minut skmki, z której inni z kolei wychodzą, bo podobno zepsuta. Nie wiem skąd maja to info. Facet z rowerem drze się na cały przedział, że już trzeci raz ściąga rower z haków i biega po peronie.

  14. Nasze modły zostają wysłuchane, pociąg rusza w kierunku Gdyni. Ludzie są czerwoni ze złości i z zimna. Po 40 minutach spóźnienia odjeżdżamy z Gdańska Wrzeszcza. Nikt nie bije brawo, bo nikt nie czuje dłoni.

  15. Na następnej stacji, Gdańsk Zaspa, do pociągu wbiega mama z córeczką. Widzisz jakie mamy szczęście - mówi z uśmiechem do swojego dziecka - akurat nam kolejka podjechała. W powietrzu daje się wyczuć, że niektórzy chcieliby coś jej wykrzyczeć.

  pokaż spoiler spoiler

  #skm #pociagi #trojmiasto #zalesie #przegryw #zimowypierdalaj #pkp
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika gybefan

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (8)