•  

  Madka w natarciu, oczywiście ona dzieckiem nie manipuluje. Tak wygląda los ojców i walka o równe prawa do dziecka po rozstaniu z matką.

  #oma #madki #logikarozowychpaskow

  źródło: a.png

  •  

   @Slonx: sorry za literówki, telefon.

  •  

   @ragdolka:

   Nie masz żadnych podstaw, ale wyłącznie z powodu swego uprzedzenia szacujesz, że 80% kobiet utrudnia widzenia, lol xD

   Masz rację, może uogólniam, napiszę więc inaczej - duża większość kobiet utrudnia widzenia ojcom, niestety jest to temat tabu w Polsce, bo to zawsze matka jest "tą pokrzywdzoną". Co tu dużo szukać - jeśli Ci zależy na niezależnej opinii to wyszukaj tutaj ojców, którzy pisali, że przechodzą przez coś podobnego, zawołaj i zapytaj. Zakładam, że tego nie zrobisz, bo boisz się usłyszeć gorzkiej prawdy od ojców, którym zależy.

   Ani w tym smsie nie ma ŻADNYCH dowodow na manipulacje dzieckiem (no chyba, ze oceniasz własną miarą- to by pasowało),

   Nie ma żadnych? A skąd wiadomo, że dziecko wybierze dom matki? A może coś się pozmieniało u dziecka? Czy może mama o to zadbała? Ja to odbieram bardzo negatywnie, Ty możesz odbierać pozytywnie. Oprócz tego po kiego bata dawać dziecku taki wybór? To zdrowe dla dziecka?

   ani poprzednio z 500+ nie miałeś racji.

   W którym dokładnie miejscu nie miałem racji - wskaż mi od razu podstawy prawne, a nie Twoje subiektywne zdanie.

   Jeśli tak wyglądają ci poszkodowani ojcowie (generalizuje, czemu nie, tobie akurat powinno pasować), to nawet mi was nie szkoda.

   Za to ograniczające i podburzające matki są super ( ͡º ͜ʖ͡º)

   PS dzieci nie są przyznawane matkom w 99% przypadków- kolejna szownistyczna bzdura. Za to nie można pominąć tego, że mężczyźni z reguły nie chcą miec przyznanej opieki nad dzieckiem.

   Bzdura, poproszę w takim razie dowody, bo zarzucasz, że ja ich nie mam.

   A jak już 2 strony walczą, to w dużej mierze dziecko wskazuje, z kim chce zostać, bo sąd zwykle sugeruje się badaniami. I tak- zwykle w tych badaniach kluczową rolę w swoim życiu dziecko przypisuje matce.

   Z tego względu, że z reguły matka je ze sobą zabiera i przyzwyczaja do siebie, więc siłą rzeczy jest bardziej zżyte z nią. Dlaczego jednak matki nie proponują ojcom równych praw do opieki? Hmm?

   Bo może postrzega to inaczej, np. jako brak stabilności w zyciu dziecka- zmiana domu co 2 tygodnie

   Alienacja rodzicielska jest dla dziecka zdecydowanie gorsza.

   Jesteś totalnym egocentrykiem i mierzysz wszystkich swoja miarą, nie dziwię się, ze nie możesz się z nią dogadać.

   Być może jestem egocentrykiem, jednak bardzo chciałbym się dogadać. Dam Ci przykład - dziecko jest u mnie, nie mogę się spóźnić z odprowadzeniem go do domu. Natomiast matka oświadcza mi dziś sms, że dziecko będzie u mnie 2 godziny później bo idzie z nią na zakupy. Jaką widzisz tutaj wolę dogadania się? To naprawdę jeden z wielu przykładów.

   Ja rozumiem, że ciężko Ci przychodzi przyjęcie do wiadomości, że są ojcowie którym zależy, i są matki, które mają ojców w dupie i traktują dziecko jak swoją własność i broń do zrobienia byłemu na złość - ale uwierz, że tak jest. Miłego dnia!
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (58)

 •  

  Wielkie kłamstwo zakończone tragedią – historia Dee Dee i Gypsy Blanchard

  Gdy 17-letni Ron dowiedział się, że jego 24-letnia dziewczyna Dee Dee zaszła w ciążę, postanowił stanąć na wysokości zadania i ożenić się z nią. Wkrótce na świat przyszła ich zdrowa i śliczna córeczka Gypsy. Niestety gdy dziecko miało zaledwie 3 miesiące, Dee Dee oświadczyła swojemu mężowi, że ich córka cierpi na bezdech senny i potrzebuje aparatury kontrolującej jej oddychanie. Kobieta pracowała jako pomoc pielęgniarki, a więc miała pewną znajomość chorób i ich symptomów. Małżeństwo wkrótce rozpadło się, a Dee Dee przyznano wyłączne prawo do opieki nad córką.

  Mimo początkowych problemów ze zdrowiem, Gypsy rosła na silną i żywiołową dziewczynkę. Wszystko zmieniło się, gdy miała 8 lat i zaczęła mieć problemy dosłownie z całym ciałem. Dziewczynka zachorowała na białaczkę, dystrofię mięśniową, zaburzenia widzenia i słuchu, padaczkę i astmę. Zaczęła poruszać się na wózku inwalidzkim, a jedzenie i leki musiały być jej podawane przez rurkę. Co więcej, Gypsy była opóźniona intelektualnie i w wieku 15 lat miała mentalność 10-latki. Według matki nie było szans, aby dziewczynka dożyła swoich 20 urodzin.

  Jakby tego było mało, huragan Katrina doszczętnie zniszczył dom samotnej matki i jej ciężko chorej córki. Na szczęście organizacja Habit for Humanity zbudowała w Springfield w stanie Missouri nowy, różowy domek dla Dee Dee i Gypsy. Matka, która cały swój czas poświęcała choremu dziecku, nie mogła pracować, a więc utrzymywały się dzięki ubezpieczeniu i darowiznom. Dee Dee i Gypsy stały się lokalnymi celebrytkami, często udzielały wywiadów i opowiadały o swoich przejściach. Mnóstwo fundacji i organizacji charytatywnych płaciło za ich podróże po całym kraju, udział w różnych koncertach, galach i spotkaniach z gwiazdami, a nawet wizyty w Disney Worldzie, który dziewczynka uwielbiała. Mimo takich wspaniałych przebłysków codzienne życie Gypsy kręciło się wokół gabinetów lekarskich, szpitali, lekarstw i zabiegów.

  Wszystko zmieniło się w czerwcu 2015 roku, gdy ktoś opublikował na fanpagu matki i córki na facebooku informację „Ta suka nie żyje”, a chwilę później „Pociąłem tą grubą świnię i zgwałciłem jej słodką, niewinną córkę. Krzyczała tak cholernie głośno LOL”. Oczywiście wszyscy, którzy zobaczyli ten post byli w szoku i sądzili, że to głupi żart jakiegoś hackera. Przyjaciele Dee Dee i Gypsy postanowili jednak to sprawdzić i zadzwonili do kobiety, ale nikt nie odebrał. Pojechali do ich domu i gdy nikt nie otworzył poinformowali o wszystkim policję. Funkcjonariusze przyjechali na miejsce i zaczęli przeszukiwać dom. Znaleźli Dee Dee zasztyletowaną w jej własnym łóżku. Nigdzie nie było Gypsy, w domu znaleziono jej wózek inwalidzki, a więc od razu uznano ją za zaginioną i rozpoczęto poszukiwania.

  IP, z którego wysłano posty prowadziło do Big Bend w stanie Wisconsin. Policja zastała tam Nicholasa Godejohn z Gypsy, która chodziła, normalnie jadła i nie potrzebowała leków. Była zupełnie zdrowa. Mimo, że nie przyznali się do morderstwa, natychmiast ich aresztowano.

  Okazało się, że Gypsy nigdy nie była chora na białaczkę i dystrofię mięśniową. Mimo, że jej edukacja zakończyła się na drugiej klasie, nie była opóźniona w rozwoju. Dee Dee prawdopodobnie cierpiała na zastępczy zespół Munchhausena, który polega na tym, że rodzic lub opiekun wywołuje u swojego dziecka choroby, aby zyskać uwagę i współczucie otoczenia. Kobieta poddawała swoją córkę mnóstwu, często bardzo bolesnym, zabiegom i operacjom, między innymi operacjom żołądkowo-jelitowym, operacjom oczu a nawet usuwaniu gruczołów ślinowych. Pozwoliła nawet na podawanie jej chemii, która miała wyleczyć białaczkę. Przez te wszystkie lata dziewczynka była leczona przez co najmniej 150 lekarzy, którzy wierzyli, że cała dokumentacja medyczna została zniszczona przez huragan. Podczas wizyt to Dee Dee zawsze opowiadała o symptomach choroby, a Gypsy musiała siedzieć cicho. Gdy tylko lekarz zaczynał coś podejrzewać lub stwierdzał, że dziewczynka jest zdrowa, kobieta nigdy więcej do niego nie przychodziła. Każdemu specjaliście opowiadała inną historię chorób w rodzinie, np. gdy szła do kardiologa, mówiła, że w rodzinie było mnóstwo zawałów. Sfałszowała akt urodzenia córki i zmieniła jej datę urodzenia z 1991 roku na 1995 rok. Bardzo denerwowała się, gdy Gypsy pytała ją o swój wiek. Dziewczyna była przekonana, że jest o cztery lata młodsza niż w rzeczywistości. Później już sama mieszała się w swoich kłamstwach i zaszła w nich tak daleko, że nie mogła się wycofać.

  Oprócz tego Dee Dee była bardzo nadopiekuńcza i kontrolowała swoją córkę. Podczas każdego wywiadu trzymała ją za rękę i ściskała, gdy dziewczyna powiedziała coś nie tak. Kobieta była także przy każdej rozmowie Gypsy z jej przyjaciółką i sąsiadką, a także ojcem, który jak się okazało wcale nie był dla niej okrutny jak opowiadała Dee Dee, ale kontaktował się z córką telefonicznie, czasami ją odwiedzał i co miesiąc płacił alimenty. Dziewczyna dorastała i chciała być zwykłą nastolatką. Gdy próbowała uciec z domu, matka rozwaliła młotkiem jej laptop i telefon, a następnie powiedziała, że przy kolejnej próbie to samo zrobi z jej palcami. Dee Dee czasami za karę nie karmiła córki przez kilka dni i biła ją.

  Mniej więcej na początku 2013 roku Gypsy poznała na portalu randkowym Nicholasa Godejohna. Chłopak miał wtedy 23 lata, cierpiał na autyzm i miał mentalność nastolatka. W przeszłości został aresztowany za oglądanie filmów pornograficznych w McDonaldzie przez 9 godzin. Co więcej, uważał, że posiada więcej niż jedną osobowość, a więc Gypsy również wymyśliła sobie różne osobowości. Raz była małą dziewczynką, innym razem rozwiązłą nastolatką, a jeszcze później kobietą wampem, co dokumentowała odpowiednimi zdjęciami.

  W marcu 2013 roku para wymyśliła, że poznają się niby przypadkiem w kinie, żeby nie opowiadać Dee Dee o ich internetowej działalności. Nastolatka i jej matka wybierały się na ekranizację Kopciuszka, a więc Nicholas usiadł obok nich. Gypsy i jej chłopakowi tak spodobało się to spotkanie, że nawet doszło do zbliżenia w męskiej toalecie. Mniej zadowolona była Dee Dee, której Nicholas od razu się nie spodobał i uważała, że to dziwne, aby dorosły facet chodzi sam do kina na film dla dzieci. Oczywistym było też, że Dee Dee nigdy nie pozwoli Gypsy na normalne życie. Para zaplanowała więc jej śmierć.

  W czerwcu 2015 roku Nicholas przyjechał do Springfield i zameldował się w motelu. Wieczorem Gypsy poczekała aż jej matka zaśnie, przygotowała Nicholasowi nóż, rękawiczki i taśmę klejącą, a następnie schowała się w łazience. Mężczyzna zabij Dee Dee w jej własnym łóżku, a następnie uprawiał seks z Gypsy w jej łóżku. Według dziewczyny to był gwałt i pozwoliła na to tylko dlatego, aby Nicholas nie zgwałcił zwłok jej matki. Niezależnie od tego czy ten stosunek odbył się za jej zgodą, czy też nie, już następnego dnia nagrała filmik, na którym leżą nago w motelowym łóżku i jedzą śniadanie w bardzo miłej atmosferze.

  Para postanowiła zamieszkać w domu rodzinnym Nicholasa. Jego matce i ojczymowi powiedzieli, że Dee Dee wyrzuciła córkę z domu. Dziewczyna była podekscytowana, ale i przytłoczona wizją rozpoczęcia nowego życia. Pocieszała swojego chłopaka, który miał wyrzuty sumienia. Co ciekawe, postanowili wysłać nóż, którym zabili kobietę pocztą, z domu Gypsy do domu Nicholasa. W kopercie znajdowało się także prawie 5.000 dolarów, które ukradli zmarłej. Dziewczyna napisała również bardzo brutalne posty na facebooku, dzięki którym szybko udało się ich namierzyć.

  Dopiero po tragedii odnalazła się rodzina Dee Dee, która wcale nie była zdziwiona tym, że kobieta została zamordowana przez swoją córkę. Rodzeństwo Dee Dee podejrzewało, że w przeszłości kobieta znęcała się nad swoją matką i nie karmiła jej, co doprowadziło do jej śmierci. Nikt z nich nie chciał zająć się prochami Dee Dee, a jej siostra powiedziała nawet, żeby spuścić je w toalecie.

  Ostatecznie Gypsy przyznała się do morderstwa drugiego stopnia w lipcu 2016 roku. Została skazana na 10 lat więzienia. Powiedziała, że nienawidzi Nicholasa i żal jej go. Wyznała również: „W więzieniu, w którym mieszkałam wcześniej, z moją mamą, nie mogłam chodzić. Nie mogłam jeść. Nie mogłam mieć przyjaciół. Teraz mam wrażenie, że jestem wolniejsza w więzieniu niż w życiu z mamą. Teraz mogę... żyć jak normalna kobieta”. Z drugiej strony wyznała, że nie ma dnia, aby nie tęskniła za swoją matką. Nicolas nie przyznał się do morderstwa pierwszego stopnia i oczekuje w więzieniu na rozprawę zaplanowaną na listopad 2018 roku. Grozi mu dożywocie.

  Źródła: film „Kochana mamusia nie żyje”, abcnews, ranker

  #historieriley #kryminalne
  pokaż całość

 •  

  Co oglądać na #netflix? Za nami castlevania, black lighting, stranger things i sabrina. Polećcie jakieś fajne tytuły ;)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika haakenn

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (5)