•  

  Hejka @CityBee, mam problem z zarejestrowaniem się w Waszej aplikacji. Próbowałem już na kilku urządzeniach i za każdym razem to samo. Nie dociera do mnie sms z kodem potwierdzającym, w związku z czym nie mogę przejść do kolejnych kroków, a finalnie założyć konta. Nie bardzo widzę jak mógłbym sobie poradzić po swojej stronie - bo próbowałem już chyba wszystkiego. Przeinstalowywałem aplikację, próbowałem na dwóch innych smartfonach, wiele razy klikałem wyślij ponownie i za każdym razem sms nie przychodził. Sprawdziłem czy nie mam może u operatora jakiejś blokady. Zwirtualizowałem nawet androida i zainstalowałem aplikacje, a sms'a z kodem jak nie było, tak nie ma.

  Pomożecie mi jakoś?

  Pomyślałem, że gdyby istniała taka możliwość i bylibyście na tyle uprzejmi, to wysłałbym Wam na priv wszystkie dane (zdjęcie prawka, swoje zdjęcie z jakimś tekstem który wymyślicie w celu autoryzacji, dane osobowe + maila i telefon) wymagane w rejestracji, a Wy założylibyście to nieszczęsne konto. Mi pozostałoby jedynie się zalogować. Co Wy na to?

  #citybee #carsharing
  pokaż całość

 •  

  Mirki z #revolut czy spotkaliście się kiedyś z odmową dodania karty. Próbuję dodać kartę debetową MasterCard do apki aby zasilić konto, a tu taki komunikat:

  Nie można dodać tej karty. Niestety wygląda na to, że wystawca Twojej karty odrzucił tę transakcje. Proszę skontaktować się bezpośrednio ze swoim bankiem.

  Co może być tego przyczyną?
  Dodam na marginesie, że chcę dodać nową świeżo aktywowaną karte (dziś w nocy)?

  pokaż spoiler #bank, #banki, #pieniadze, #finanse, #kontobankowe
  pokaż całość

  +: Cronox
 •  

  Murki, mam dylemat. W niedzielę wypełniłem kwity w celu założenia rachunku w Orange Finanse. Dziś przyjeżdźa kurier z umową do podpisu. I teraz nie wiem czy tą umowę podpisywać? Orange Finanse - koniec

  Dodam że faktycznie umowa została by zawarta z #mbank i to jego byłbym klientem. OF proponowało dużooo atrakcyjniejsze warunki prowadzenia konta niż obecne oferty banków. Nawet Nest Bank - który uchodzi za największego konkurenta nie oferuję tego co OF. Mbank mimo, że j̶e̶s̶t̶ był techniczną stroną tego projektu w swojej ofercie proponuję nieporównywalnie gorsze warunki.

  Czego mogę się spodziewać dziś zawierając umowę - mimo wszytko - i jak długo będę czekał na wyrównanie czyt. pogorszenie ofert mbank i of?

  pokaż spoiler #orange, #mbank, #bank, #banki, #pieniadze, #finanse, #kontobankowe
  wołam: @OrangeEkspert, @ZespolmBanku
  pokaż całość

  +: Cronox
  •  

   @hariboo: Getin bank, BGŻ BNP Paribas, mille

  •  

   @Matpiotr: widzisz z tych trzech jedynie BGŻ może zaoferować coś w miarę sensownego, ale jak mnie ich oferta w dalszym ciągu nie spełnia moich oczekiwań. Uważam, że mbank pod brandem OF jako jedyny w kraju oferował coś sensownego na co warto było zwrócić uwagę. Bo owszem wszystkie rzeczy niżej wymienione można otrzymać w wielu polskich bankach ale one każą słono sobie za to płacić. A to nie o to w tym wszystkim chodzi... ale jak kto lubi.

   Dla mnie wystarczy:
   - darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku - bez względu na wiek
   - bankowość elektorniczna - online (to już chyba standart)
   - aplikacja (z możliwością ustawienia bezpłatnych alertów np. o przelewie od kwoty itp.)
   - darmowa karta debetowa - bez konieczności comiesięcznego dokonywania transakcji (ilościowych/kwotowych) aby była darmowa
   - darmowe karty mobilne/google pay/apple pay - jakaś alternatywna forma płatności telefonem i nie mówię o bliku a płatnościach w technologii HCE
   - darmowy blik (płatności online + w kasie sklepu + wypłata z bankomatu + przelew na telefon + cudownie by było aby można było również dokonywać wpłat gotówki - choć to na razie pieśń przyszłości)
   - darmowe wszystkie bankomaty krajowe
   - darmowe wpłatomaty banku i Euronetu + CashLine
   - darmowe wyciągi w formie elektronicznej
   - darmowe operacje na koncie:
   • przelewy krajowe (ZUS, US, na nr tel.)
   • przelew własny
   • przelew z datą bieżącą na rachunek Odbiorcy zdefiniowanego
   • polecenie zapłaty (utworzenie, aktualizacja, realizacja, odwołanie)
   • zlecenie stałe (zdefiniowanie, aktualizacja, realizacja, odwołanie)
   - możliwość nieodpłatnego lub odpłatnego (jednorazowo) dobrania naklejki MasterCard
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (9)

 •  

  Mirki i Mirabelki,
  założyłem konto na #revolut - potrzebuję je doładować o wymagane 20 cebulionów. Fizycznie nie mam żadnego plastiku (debet/kredytowa) - zrezygnowałem bo cebula motzno (opłaty za kartę), a i tak wszystko blikiem, przelewem lub cashem.

  Przelewem zagranicznym dojdą prowizje, poza tym długo się czeka i przelewając równo 20pln na revolutowym rachunku będzie mniej. Więc trzeba wysłać więcej (30-40) uwzględniając prowizje i opłaty po drodze - odpada

  Myślałem, że mogę dodać kartę mobilna - którą posiadam w #bzwbk - ale nie mogę znaleźć całego numeru karty, ważności i cvc mam tylko:
  numer karty: **** **** **** 1234
  cvv: brak
  ważna do: brak

  Stąd moje pytanie czy mogę płacić w/w kartą mobilną przez internet (ew. skąd wziąć dane karty)?
  I najważniejsze, czyli jak najniższym kosztem doładowywać revoluta nie mając fizycznej karty?

  Dodam, że nie ograniczam się jedynie do oferty bzwbk.

  #revolut, #bzwbk, @Zespol_BZWBK
  pokaż całość

  +: Cronox

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika hariboo

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)